Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

kolo177 napisał(a):
kupiłam ostatnio 8 bodziaków z krótkim rękawkiem na 12-18mc za 18zł razem z przesyłką 😉 nawet jak będą brzydkie to będą pod coś 😜 bo akurat na wiosnę będą więc pod jakąś bluzeczkę będą ok 😉


Ja mam body nawet 92cm i zawijam rękawy haha 🙂 a te co mam dobre to są od 12-18mieś. więc nie będą za małe z krótkim. . Mam body 86 i długi rękaw i jest dobry, a niedługo będzie za krótki. To wszystko od firmy zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
u nas ogólnie ciężko z jakimiś lepszymi sklepami... nawet h&m nie mamy 😠
my też nie

ja mam jakieś 90km w jedną stronę i 50 w drugą 😜 czyli wrocław albo wałbrzych hahaha
u nas większe miasto to olsztyn ok.80km

uroki mieszkania na zadupiu hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
u nas ogólnie ciężko z jakimiś lepszymi sklepami... nawet h&m nie mamy 😠
my też nie

ja mam jakieś 90km w jedną stronę i 50 w drugą 😜 czyli wrocław albo wałbrzych hahaha
u nas większe miasto to olsztyn ok.80km

uroki mieszkania na zadupiu hahaha 😜
dokładnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wyobraźcie sobie że zamówiłam kozaczki dla Judyty http://allegro.pl/sliczne-kozaczki-dla-dziewczynki-jak-nowe-i1823843978.html
na zdjęciu są śliczne... i zachwalany strasznie ich stan okazuje się do dupy... mają po jednym pomponiku przy każdym a na zdjęciu widać że są dwa i jeszcze są takie sznureczki że na jednym są 4 a na drugim 3... no i gadam z babką przez telefon że taka akcja a ona do mnie że jak wysyłała to miały po dwa pomponiki hahaha a ja zawsze sprawdzam koperte czy są ślady otwierania no i nie było... więc nie możliwe żeby ktoś je otworzył i poniszczył... ale jestem zła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
wyobraźcie sobie że zamówiłam kozaczki dla Judyty http://allegro.pl/sliczne-kozaczki-dla-dziewczynki-jak-nowe-i1823843978.html
na zdjęciu są śliczne... i zachwalany strasznie ich stan okazuje się do dupy... mają po jednym pomponiku przy każdym a na zdjęciu widać że są dwa i jeszcze są takie sznureczki że na jednym są 4 a na drugim 3... no i gadam z babką przez telefon że taka akcja a ona do mnie że jak wysyłała to miały po dwa pomponiki hahaha a ja zawsze sprawdzam koperte czy są ślady otwierania no i nie było... więc nie możliwe żeby ktoś je otworzył i poniszczył... ale jestem zła
no to lipa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić blokady do szafek i szuflad, bo nie wyrobię, no co chwilę zołza do nich lezie i wyrzuca, zasłoniłam łóżkiem dostęp do komody to próbowała z drugiej strony iść i się uderzała to był ryk.. 😠 ciekawe po kim taka uparta jest. Na szczęście nie będzie to duży wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
piździawka u nas dziś, pochodziłyśmy 2h ale nie fajnie pcha się wózek pod wiatr...
po obiadku już jesteśmy teraz możemy się pobawić 🙂
Justa do pracy wracam od stycznia, ale ten czas tak leci że ani patrzec a będę wstawać przed 6 🙃 jeszcze trzeba z teściową pogadać czy będzie siedzieć z Mają, bo niby to wiadomo ale nikt nic nie mówi 🙃 ciekawe czy mnie poprosi żebym wróciła na 3/4 etatu...
mam jakąś sklerozę i wyjęłam dziś mięso na lasagne, a przecież mam robić ją jutro 😎 a dziś rosół z wczoraj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kolo ludzie to są świnie, ale Twoja wina też jest, bo się patrzy na ilość komentarzy 😞 zawsze, a ona miała tylko 1.

wiem właśnie... nie spojrzałam 😠 napaliłam się bo mi się spodobały i lipa 😞


Ale nie martw się nie jesteś sama mnie też już kilka razy tak wzięli 😠 i to jest minus zakupów przez neta 😉 wystarczy nie dopowiedzieć albo zrobić zupełnie inne zdjęcie jak kupiłam nową bluzę z inter., sklepu allegro myślałam, że zawału dostanę na jej widok szybko sprzedałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kolo ludzie to są świnie, ale Twoja wina też jest, bo się patrzy na ilość komentarzy 😞 zawsze, a ona miała tylko 1.

wiem właśnie... nie spojrzałam 😠 napaliłam się bo mi się spodobały i lipa 😞


Ale nie martw się nie jesteś sama mnie też już kilka razy tak wzięli 😠 i to jest minus zakupów przez neta 😉 wystarczy nie dopowiedzieć albo zrobić zupełnie inne zdjęcie jak kupiłam nową bluzę z inter., sklepu allegro myślałam, że zawału dostanę na jej widok szybko sprzedałam 😁
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...