Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja nic hahaha 😜
jade do miasta się podpisać a później Adam przyjedzie i musimy jakoś skołować transport teściowej żeby przyjechała i wzięła nam odkurzacz na raty taki piorący 😜 i tam coś chyba zjemy :P
A Z FAKIEJ FIRMY BO JA MAM ROBOCLEAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
znalazłam jeszcze takie http://www.orlinkowo.pl/Baby_Banz_plywaczki_czyli_wielorazowe_pieluszko_majteczki_do_wody_na_basen_kolor_niebieski_r_M_6_18_miesiecy-907.html

te to wyglądają jak normalnie kąpielówki 😁 też fajne ale jakoś tamte takie słodsze są 😁 🤪 🤪

no tamte są słodziaki haha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja nic hahaha 😜
jade do miasta się podpisać a później Adam przyjedzie i musimy jakoś skołować transport teściowej żeby przyjechała i wzięła nam odkurzacz na raty taki piorący 😜 i tam coś chyba zjemy :P
A Z FAKIEJ FIRMY BO JA MAM ROBOCLEAN

my jeszcze nie wiemy
zobaczymy jakie będą w sklepie 😜 a mam nadzieje że jakies będą... zależy nam na tym żeby kanapę wyprać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

a ja nie mam piekarnika 🤪 ale w nowym domu już będę miała... gazowy bo gazowy ale zawsze coś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

no podobne do lasagne, tylko inny makaron i bez sosu beszamelowego 🙂
Kasiu musisz koniecznie pochwalić się mieszkaniem jak już skończycie remonty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

a ja nie mam piekarnika 🤪 ale w nowym domu już będę miała... gazowy bo gazowy ale zawsze coś 😜

ja ogólnie piekarnik to mam ale nie działa, a jak już się łaskawie włączy to strasznie dymi więc i tak nie można w nim nic zrobić co strasznie mnie wkurza ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

no podobne do lasagne, tylko inny makaron i bez sosu beszamelowego 🙂
Kasiu musisz koniecznie pochwalić się mieszkaniem jak już skończycie remonty 🙂

mmmm to jest pyszne 🙂)) kiedyś moja mama takie robiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co Ania, tak czytam na forach i piszą że takie majteczki co ja mam te różowe dla Dyśki to mogą być bez pampersa bo przez takiego wielorazowego to siku i tak przelatuje tylko kupkę trzymają i te moje też tak by miały... i dziewczyny pisały że dzieci mogą być w kąpielówkach takich żeby kupka nie wyleciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

a ja nie mam piekarnika 🤪 ale w nowym domu już będę miała... gazowy bo gazowy ale zawsze coś 😜

ja ogólnie piekarnik to mam ale nie działa, a jak już się łaskawie włączy to strasznie dymi więc i tak nie można w nim nic zrobić co strasznie mnie wkurza ;/

pamiętaj, będziesz przychodziła do mnie piec a ja do Ciebie myć naczynia jak kupicie zmywarke hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
wiesz co Ania, tak czytam na forach i piszą że takie majteczki co ja mam te różowe dla Dyśki to mogą być bez pampersa bo przez takiego wielorazowego to siku i tak przelatuje tylko kupkę trzymają i te moje też tak by miały... i dziewczyny pisały że dzieci mogą być w kąpielówkach takich żeby kupka nie wyleciała...

czyli wychodzi na to, że Darek mógł by też być w tych kąpielówkach co był ostatnio też bez pampka 😁 a te jednorazówki basenowe wyłapują siku czy też nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

a ja nie mam piekarnika 🤪 ale w nowym domu już będę miała... gazowy bo gazowy ale zawsze coś 😜

ja ogólnie piekarnik to mam ale nie działa, a jak już się łaskawie włączy to strasznie dymi więc i tak nie można w nim nic zrobić co strasznie mnie wkurza ;/

pamiętaj, będziesz przychodziła do mnie piec a ja do Ciebie myć naczynia jak kupicie zmywarke hahahaha

ja o tym cały czas pamiętam :d w sumie Ty będziesz miała trochę gorzej iść z garami do mnie 😁
a i muszę Ci psa kupić żeby Cię tam bronił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

a ja nie mam piekarnika 🤪 ale w nowym domu już będę miała... gazowy bo gazowy ale zawsze coś 😜

ja ogólnie piekarnik to mam ale nie działa, a jak już się łaskawie włączy to strasznie dymi więc i tak nie można w nim nic zrobić co strasznie mnie wkurza ;/

pamiętaj, będziesz przychodziła do mnie piec a ja do Ciebie myć naczynia jak kupicie zmywarke hahahaha

ja o tym cały czas pamiętam :d w sumie Ty będziesz miała trochę gorzej iść z garami do mnie 😁
a i muszę Ci psa kupić żeby Cię tam bronił 😁

no właśnie 😜 tego białego boksera poproszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wiesz co Ania, tak czytam na forach i piszą że takie majteczki co ja mam te różowe dla Dyśki to mogą być bez pampersa bo przez takiego wielorazowego to siku i tak przelatuje tylko kupkę trzymają i te moje też tak by miały... i dziewczyny pisały że dzieci mogą być w kąpielówkach takich żeby kupka nie wyleciała...

czyli wychodzi na to, że Darek mógł by też być w tych kąpielówkach co był ostatnio też bez pampka 😁 a te jednorazówki basenowe wyłapują siku czy też nie ?

nie wiem czy wyłapują czy nie... cholera wie tak na prawdę...
ale chyba tak...
a te co ja mam dla Dysi to One są w środku z takim czymś dziwnym 😜 a z zewnątrz jest taki materiał jak zwykły strój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
CO DZISIAJ GOTUJECIE?

ja się strasznie wysilę i chyba frytki zjemy dzisiaj 🤪 😁 bo nie chce mi się nic dzisiaj 😁
tylko Darkowi jakąś zupkę szybko zrobię 😁

a ja makaron rury nadziewany mielonym, z sosem pomidorowym i serem zapiekany w piekarniku 🙂 też się nie narobię 😉
HMMM.... BRZMI PYSZNIE ALE NIE MAM JAK WYJŚĆ DO SKLEPU 😞

no podobne do lasagne, tylko inny makaron i bez sosu beszamelowego 🙂
Kasiu musisz koniecznie pochwalić się mieszkaniem jak już skończycie remonty 🙂
NAPEWNO POCHWALĘ SIĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...