Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
hejo 😉
naj naj naj dla Dziewczynek 😘 😘 😘 😘
Kamilko masz przepiękne mieszkanie 🤪
nas niestety nie stać by sobie umeblować po swojemu więc wrzucimy po prostu stare graty... co innego jak już będziemy całkiem na swoim 😉
Miłoszek ślicznie wygląda na fotce 😉
ja też uwielbiam jak Judyta jest na szaro i czarno 😉 na szczęście Adamowi też się podoba więc się nie kłócimy o to hahaha 😜 i mojej mamie też się podoba 😜
Laurka też ślicznotka w awatarku 😉 i ta minka hehe 😜
a my jednak nie kupiliśmy wczoraj tego odkurzacza bo u nas na zadupiu to można tylko na zamówienie 😠 😠 😠


To kiedy kolejna przeprowadzka do Gdańska? 😁 😎

no już wkrótce hahaha


Trzymam za słowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
ja to bym chciała się przeprowadzić do innego miasta 😁 i mieć piękny dom 😁


Ja tak zrobię, ale za kilka lat dopiero 😁

nie no to super, ja się przeprowadzę do Gdańska a Ty się wyprowadzisz 🤪

a ja będę musiała pojechać za Tobą bo Darek by tęsknił za Judytą 😞 przecież to jego dziewczyna !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
ja to bym chciała się przeprowadzić do innego miasta 😁 i mieć piękny dom 😁


Ja tak zrobię, ale za kilka lat dopiero 😁

nie no to super, ja się przeprowadzę do Gdańska a Ty się wyprowadzisz 🤪

a ja będę musiała pojechać za Tobą bo Darek by tęsknił za Judytą 😞 przecież to jego dziewczyna !

no przecież chcesz się przeprowadzić 🤪 więc dlaczego nie gdańsk? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
ja to bym chciała się przeprowadzić do innego miasta 😁 i mieć piękny dom 😁


Ja tak zrobię, ale za kilka lat dopiero 😁

nie no to super, ja się przeprowadzę do Gdańska a Ty się wyprowadzisz 🤪

a ja będę musiała pojechać za Tobą bo Darek by tęsknił za Judytą 😞 przecież to jego dziewczyna !


No przecież ja chcę do Gdańska 🙂 a mieszkam pod Gdańskiem nie pamiętasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
ja to bym chciała się przeprowadzić do innego miasta 😁 i mieć piękny dom 😁


Ja tak zrobię, ale za kilka lat dopiero 😁

nie no to super, ja się przeprowadzę do Gdańska a Ty się wyprowadzisz 🤪

a ja będę musiała pojechać za Tobą bo Darek by tęsknił za Judytą 😞 przecież to jego dziewczyna !

no przecież chcesz się przeprowadzić 🤪 więc dlaczego nie gdańsk? 🤪


No właśnie? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
ja to bym chciała się przeprowadzić do innego miasta 😁 i mieć piękny dom 😁


Ja tak zrobię, ale za kilka lat dopiero 😁

nie no to super, ja się przeprowadzę do Gdańska a Ty się wyprowadzisz 🤪

a ja będę musiała pojechać za Tobą bo Darek by tęsknił za Judytą 😞 przecież to jego dziewczyna !


No przecież ja chcę do Gdańska 🙂 a mieszkam pod Gdańskiem nie pamiętasz?

a no jak tak to ok 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
ja to bym chciała się przeprowadzić do innego miasta 😁 i mieć piękny dom 😁


Ja tak zrobię, ale za kilka lat dopiero 😁

nie no to super, ja się przeprowadzę do Gdańska a Ty się wyprowadzisz 🤪

a ja będę musiała pojechać za Tobą bo Darek by tęsknił za Judytą 😞 przecież to jego dziewczyna !


No przecież ja chcę do Gdańska 🙂 a mieszkam pod Gdańskiem nie pamiętasz?

a no jak tak to ok 😘


Także się mentalnie szykuj 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Przyszły facet dla Laury nadal jest w brzuchu, miał termin na 5.10 i nadal nie chce wyjść 😁
ma dwa tygodnie na wyjście 🙂


Tylko wiesz jak to jest lepiej szybciej urodzić niż za późno, o niedotlenienie jest łatwo. A lekarze często to mają gdzieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...