Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
hej 🙂u nas noc nawet nawet Sonia jak idzie lulu po 20-tej to dzisiaj np. wstała po 7-ej 🙂oczywiście dwa razy jadła w nocy ale usypia odrazu 🙂ale mi i tak sie chce spać 😜 😉


Moja dzisiaj w nocy miała ekstra humor, że jak jej zmieniałam pampers to już miała ciągoty do histerycznego śmiechu, ale nie zaczepiałam jej i z 5min. nie chciała spać bo była pobudzona miała humor, a potem była zła, że poszłam do łóżka zamiast się nią zająć i był płacz.

hahaha no to niezła jest 😜


a Ty byś nie była jakbyś się nażarła i miała zmienianego pamperaka? 😁 bo ją coś takiego kręci, rano też potrafi mieć takie akcje, a po jedzeniu to w ogóle jej odbija zaczyna straszyć, sapać itd. najlepsze jak zaczyna zmieniać głos w taki groźny chropowaty i jeszcze przy tym zaczyna się tak rzucać do przodu i mówi tak wybuchowo "aba" 😁

Judyta też straszy i ma różne dziwne akcje ze śmiechem ale jak Jej się zmienia pampersa to się drze bo nie ma na to czasu hahaha


No moja tylko się cieszy rano 🙂 a potem jest płacz i histeria bez linomaga nie da się przebrać 🙂 a tak to nim się zajmuje a ja przebieram.
JA MUSZĘ KUPIĆ LINOMAG BO SIĘ SKOŃCZYŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
hej 🙂u nas noc nawet nawet Sonia jak idzie lulu po 20-tej to dzisiaj np. wstała po 7-ej 🙂oczywiście dwa razy jadła w nocy ale usypia odrazu 🙂ale mi i tak sie chce spać 😜 😉


Moja dzisiaj w nocy miała ekstra humor, że jak jej zmieniałam pampers to już miała ciągoty do histerycznego śmiechu, ale nie zaczepiałam jej i z 5min. nie chciała spać bo była pobudzona miała humor, a potem była zła, że poszłam do łóżka zamiast się nią zająć i był płacz.

hahaha no to niezła jest 😜


a Ty byś nie była jakbyś się nażarła i miała zmienianego pamperaka? 😁 bo ją coś takiego kręci, rano też potrafi mieć takie akcje, a po jedzeniu to w ogóle jej odbija zaczyna straszyć, sapać itd. najlepsze jak zaczyna zmieniać głos w taki groźny chropowaty i jeszcze przy tym zaczyna się tak rzucać do przodu i mówi tak wybuchowo "aba" 😁

Judyta też straszy i ma różne dziwne akcje ze śmiechem ale jak Jej się zmienia pampersa to się drze bo nie ma na to czasu hahaha


No moja tylko się cieszy rano 🙂 a potem jest płacz i histeria bez linomaga nie da się przebrać 🙂 a tak to nim się zajmuje a ja przebieram.

no a Judyta ma sudocrem hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ania patrz jakie fajne http://allegro.pl/kapielowki-wielorazowe-pieluszka-basen-tots-bots-i1834499783.html takie by nam się przydały 😜

no fajne fajne 🤪 i nawet bardziej by się takie opłacało 🙂

tylko nie wiem na jakiej zasadzie to działa hahaha 😜 to sie pierze czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ania patrz jakie fajne http://allegro.pl/kapielowki-wielorazowe-pieluszka-basen-tots-bots-i1834499783.html takie by nam się przydały 😜

no fajne fajne 🤪 i nawet bardziej by się takie opłacało 🙂

tylko nie wiem na jakiej zasadzie to działa hahaha 😜 to sie pierze czy jak?

też nie wiem ale ładne podobają mi się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
my też sobie pospałyśmy, Maja poszła spać o 20 a obudziłyśmy się o 7.30 🙂
a u mnie ładnie się zapowiada, nawet jakieś słonko widać..
ja to po wstaniu już mechanicznie muszę wszystko posprzątać, nic nie może się walać...mam straszną obsesję porządku, wstyd się przyznać ale to jest jedna z rzeczy która spędza mi sen z powiek po powrocie do pracy....jak będzie wyglądało moje mieszkanie jak zostanie w nim teściowa 😉 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ania patrz jakie fajne http://allegro.pl/kapielowki-wielorazowe-pieluszka-basen-tots-bots-i1834499783.html takie by nam się przydały 😜

no fajne fajne 🤪 i nawet bardziej by się takie opłacało 🙂

tylko nie wiem na jakiej zasadzie to działa hahaha 😜 to sie pierze czy jak?

też nie wiem ale ładne podobają mi się 😁

no fajne 😉 i jest różowy a na innej aukcji niebieski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Hej 🙂
my też sobie pospałyśmy, Maja poszła spać o 20 a obudziłyśmy się o 7.30 🙂
a u mnie ładnie się zapowiada, nawet jakieś słonko widać..
ja to po wstaniu już mechanicznie muszę wszystko posprzątać, nic nie może się walać...mam straszną obsesję porządku, wstyd się przyznać ale to jest jedna z rzeczy która spędza mi sen z powiek po powrocie do pracy....jak będzie wyglądało moje mieszkanie jak zostanie w nim teściowa 😉 🤢
MOŻESZ SIĘ TYLKO DOMYŚLAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ania patrz jakie fajne http://allegro.pl/kapielowki-wielorazowe-pieluszka-basen-tots-bots-i1834499783.html takie by nam się przydały 😜

no fajne fajne 🤪 i nawet bardziej by się takie opłacało 🙂

tylko nie wiem na jakiej zasadzie to działa hahaha 😜 to sie pierze czy jak?

też nie wiem ale ładne podobają mi się 😁

no fajne 😉 i jest różowy a na innej aukcji niebieski 😉

tak myślę, że słodko by wyglądali w nich 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
znalazłam jeszcze takie http://www.orlinkowo.pl/Baby_Banz_plywaczki_czyli_wielorazowe_pieluszko_majteczki_do_wody_na_basen_kolor_niebieski_r_M_6_18_miesiecy-907.html

te to wyglądają jak normalnie kąpielówki 😁 też fajne ale jakoś tamte takie słodsze są 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...