Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja bym chciała pójść do pracy żeby mieć jakiegoś swojego grosza... a nie na utrzymaniu Adama 😠 😠 😠 no ale jak teraz mam 1000zł to nie opłaca mi się do pracy iść bo strace te pieniądze a więcej niż najniższą krajową nie zarobię a jeszcze na opiekunkę trzeba
muszę na razie dać sobie spokój 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kamila1 napisał(a):
Blue moją też uszy swędziały od woskowiny 😉 byliśmy u lekarza tuż przed wyjazdem nad morze bo bałam się że tam ją coś złapie i wolałam sprawdzić, stale się ciągnęła...no ale okazało się to samo co u Ciebie i dostałyśmy krople Cerumex...
u mnie dziś wieje i już nie jest tak słonecznie jak w ostatnie dni, nie wiem co to będzie jak przyjdą takie zimne i deszczowe dni 😠
teraz to cały czas myślę o pracy, co raz bliżej 🤢


No to dobrze, że wszystko jest ok. a Laura nigdy się nie dotyka tylko ucho do ramienia przyciąga.Też mam te krople, ale jakoś skutku nie przyniosły. A ten spray to horror.. ostro się wpryskuje tam do środka duża ilość wlatuje, to trzeba 10sek. masować a potem pozwolić by płyn wypłynął, a dla lepszego efektu wacik włożyć, wczoraj jej zrobiłam to strasznie się jej nie podobało, jedna osoba nie rady tego dziecku zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Blue moją też uszy swędziały od woskowiny 😉 byliśmy u lekarza tuż przed wyjazdem nad morze bo bałam się że tam ją coś złapie i wolałam sprawdzić, stale się ciągnęła...no ale okazało się to samo co u Ciebie i dostałyśmy krople Cerumex...
u mnie dziś wieje i już nie jest tak słonecznie jak w ostatnie dni, nie wiem co to będzie jak przyjdą takie zimne i deszczowe dni 😠
teraz to cały czas myślę o pracy, co raz bliżej 🤢


No to dobrze, że wszystko jest ok. a Laura nigdy się nie dotyka tylko ucho do ramienia przyciąga.Też mam te krople, ale jakoś skutku nie przyniosły. A ten spray to horror.. ostro się wpryskuje tam do środka duża ilość wlatuje, to trzeba 10sek. masować a potem pozwolić by płyn wypłynął, a dla lepszego efektu wacik włożyć, wczoraj jej zrobiłam to strasznie się jej nie podobało, jedna osoba nie rady tego dziecku zrobić.

o kurcze to niefajnie... ja mam rzeźnie jak mam do nosa jej coś zakropić albo wyciągnąć ze środka... a z uchem jeszcze nigdy nic nie było ale podejrzewam że byłoby tak samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Blue moją też uszy swędziały od woskowiny 😉 byliśmy u lekarza tuż przed wyjazdem nad morze bo bałam się że tam ją coś złapie i wolałam sprawdzić, stale się ciągnęła...no ale okazało się to samo co u Ciebie i dostałyśmy krople Cerumex...
u mnie dziś wieje i już nie jest tak słonecznie jak w ostatnie dni, nie wiem co to będzie jak przyjdą takie zimne i deszczowe dni 😠
teraz to cały czas myślę o pracy, co raz bliżej 🤢

Kamila a kiedy wracasz do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku to co on zapisał, jest dla dzieci powyżej 6roku życia 🤢 a równolegle do tego jest też ten sam spray ale dla dzieci powyżej 3roku życia a zapisał ten większy. Ehh boję się to teraz stosować 🤔 bo te krople Cerumex są przynajmniej dla niemowląt, a to..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
W dodatku to co on zapisał, jest dla dzieci powyżej 6roku życia 🤢 a równolegle do tego jest też ten sam spray ale dla dzieci powyżej 3roku życia a zapisał ten większy. Ehh boję się to teraz stosować 🤔 bo te krople Cerumex są przynajmniej dla niemowląt, a to..
to tak jak ja dostałam spray do nosa dla marcela powyżej 6 lat ale Laryngolog powiedziała że bierze to na swoją odpowiedzialność 🤪 jak ma pomóc to czemu nie(ja jestem tego zdania 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
W dodatku to co on zapisał, jest dla dzieci powyżej 6roku życia 🤢 a równolegle do tego jest też ten sam spray ale dla dzieci powyżej 3roku życia a zapisał ten większy. Ehh boję się to teraz stosować 🤔 bo te krople Cerumex są przynajmniej dla niemowląt, a to..
to tak jak ja dostałam spray do nosa dla marcela powyżej 6 lat ale Laryngolog powiedziała że bierze to na swoją odpowiedzialność 🤪 jak ma pomóc to czemu nie(ja jestem tego zdania 🙂)


Ciekawe czy dla niemowląt nie ma czegoś w sprayu hmm.. no i powiedział, że do roku mam to stosować. A dawkowanie raz na tydzień to wyjdzie gdzieś tylko z kilkanaście razy. To może nie będzie tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
dla patryka z góry idą zęby i jest taki marudny i wszystko wsadza do buzi i szoruje dziąsła

ja myśle że Judycie też jakieś następne zęby będą szły bo też taka maruda że szok

możliwe że Darkowi też bo normalnie tak marudzi że ja mam dość już 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
Kolo dobrze czytałam że się przeprowadzacie??

tak owszem 😜
to tak jak ja 🙂

to Dziewczyny jesteście w trakcie?
my dopiero zaczynamy remonty

my też... znaczy wiele nie ma ale jednak 😉 trzeba odświeżyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
Kolo dobrze czytałam że się przeprowadzacie??

tak owszem 😜
to tak jak ja 🙂

to Dziewczyny jesteście w trakcie?
my dopiero zaczynamy remonty

my też... znaczy wiele nie ma ale jednak 😉 trzeba odświeżyć 😉
a u nas wszystko od podstaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Hania napisał(a):
i jak bedziecie stały teraz z mieszkaniami??
Duże małe? ile pokojowe i wogle? jaka cena?? Pytam się bo my chcemy wyprowadzić się na jakoś czas 🙂
MOJE JEST MAŁE 36m2(dwa pokoje, kuchnia, łazienka), mieszkanie odziedziczyłam po babci 🙂


Nie wiem czy takie małe, bo u mnie w mieszkaniu, gdzie mieszkałam od małego było z 42m2 albo 44 a są 3 pokoje, kuchnia i łazienka.. 😁 takie klitki hihi.. więc Twoje Kasiu lepiej się prezentuje. A teraz mieszkam w domu i zdecydowanie za dużo jest miejsca, nie jestem przyzwyczajona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...