Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas jest podobnie. Od następnego września Tośka łapie się na darmowe godziny(po 3h dziennie). Na szczęście wciąż udaje się nam godzić pracę z opieką nad bąkami beż pomocy childminderek hehe. Z drugiej strony, myślę sobie, że jeśli Mała wciąż tak będzie naciskać na przedszkole to od lutego pójdzie na dwa dni po kilka godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HONORATKA napisał(a):
ja chyba ze wszystkich styczniówek oddałam najszybciej dzidziusia w obce ręce
ale powiem wam że teraz pomimo tego że macierzyński został wydłużony do 12 miesięcy to planuję powrót do pracy po 6 miesiącach a dzidziusia oddać do żłobka


jak bede miala kiedys drugiego dzidziusia to tez wroce szybciej do pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Ola nasze dzieciaki z racji tego, ze sa ze stycznia moga isc na 15h ramowych od stycznia wlasnie 😉

U nas jest troszkę inaczej... Należy się nam darmowy rok takich 15h tygodniowo. Ten rok liczy się od 1 września do końca czerwca i żeby się zakwalifikować dzieciątko musi być starsze niż 3 lata i 2 m-ce z dniem 1 września 🤢 Dlatego Tonia najpewniej zacznie swoją przygodę za rok 🙂 Jeśli zechcemy posłać Ją wcześniej to będziemy musieli płacić za każdą godzinę. Prawda jest taka, że opłaty nie są duże, dlatego cały czas jest realna szansa, że spełnimy prośbę Maludy wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Ola nasze dzieciaki z racji tego, ze sa ze stycznia moga isc na 15h ramowych od stycznia wlasnie 😉

U nas jest troszkę inaczej... Należy się nam darmowy rok takich 15h tygodniowo. Ten rok liczy się od 1 września do końca czerwca i żeby się zakwalifikować dzieciątko musi być starsze niż 3 lata i 2 m-ce z dniem 1 września 🤢 Dlatego Tonia najpewniej zacznie swoją przygodę za rok 🙂 Jeśli zechcemy posłać Ją wcześniej to będziemy musieli płacić za każdą godzinę. Prawda jest taka, że opłaty nie są duże, dlatego cały czas jest realna szansa, że spełnimy prośbę Maludy wcześniej 🙂


a no tak, ja zapomnialam, ze ty w Irlandii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja chyba ze wszystkich styczniówek oddałam najszybciej dzidziusia w obce ręce
ale powiem wam że teraz pomimo tego że macierzyński został wydłużony do 12 miesięcy to planuję powrót do pracy po 6 miesiącach a dzidziusia oddać do żłobka


jak bede miala kiedys drugiego dzidziusia to tez wroce szybciej do pracy 😉

Ja już więcej dzieci mieć nie będę 😉 Na szczęście nie będę musiała podejmować takich decyzji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
witam 🙂
Ola nigdy nie mów nigdy bo może ci się trafić taka niespodzianka jak mi 🙂 😜
widzę że forum odżyło 🙂

Mam nadzieję, ze mnie taka niespodzianka nie spotka hehe Zdecydowanie wystarczą mi moje dwa diabły 🙂 Zaraz po Tosi zdecydowałam się na spiralę i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
A ja dopiero skończyłam prasować 😠no cholera w dzień Sonia nie śpi w ogóle i nie mam chwili wytchnienia z jednej strony ok bo wieczorem pada o 20-tej 🙂ale z drugiej strony masakra bo wszędzie jej pełno 🥴
A tak wgóle to hej OLA 😘 😘
Ja też mam nadzieje że mi się nie przytrafi Kinder niespodzianka 🤪 🙃 Kasia za każdym razem jak patrze na twój awatarek to CIe podziwiam jak dajesz sobie rade??? 😉 🙂 😘no i Gratuluje wszystkim brzuchatkom 😘 😘 😘
Kamilka a ty pracujesz?U Was można dać dziecko do przedszkola jak nie ma skończonych 3 latek?bo u nas to podstawowy wymóg 🥴
Napiszcie dziewczyny jak u Was wygląda spanie w dzień?(jeśli jest w ogóle...?)i o której usypiają maluchy na noc i wstają o której?
BUZIAKI I OKLASKI ZA POWRÓT 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Asiu 🙂 😘
Moja Mała nie sypia w dzień już od baaaardzo dawna. W rok szkolny chodzi spać koło 21, a budzi się przed 8. Teraz w wakacje zasypia w okolicach 22 a budzi się wciąż w okolicach 8 🙂 Kilkuminutowa drzemka zdarza się nam jedynie gdzieś w dłużej trasie, w samochodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😉

Asia co ty znowu z tym spaniem 😁 😜
Maryla najczesciej spi w dzien 1,5-2h. wieczorem zasypia kolo 21. jak nie ma drzemki to o 20. a wstaje mniej wiecej w tych samych godzinach miedzy 6:30 a 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia zapomniałam zaznaczyć że pytam mamusie które teraz zaczęły zaglądać 😉 😜
bo ciągle mi się wydaje że Sonia powinna spać w dzień a nie śpi wcale 🥴 😲ale Ola pisze że Tosia już dawno nie śpi więc każde dziecko inne i musze się pogodzić z całodziennym grasowaniem małej psotnicy 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się tym brakiem snu zupełnie ie przejęłam, bo z Karolem miałam dokładnie to samo. Oboje przestali drzemać w dzień sporo przed drugimi urodzinami.
Dzisiaj byłam w pracy a z dziećmi jak zwykle w takim wypadku był Kuba. Wracam do domu, idę na górę się przebrać i oto co zastaję w naszej sypialni:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/99pb.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1570/99pb.jpg[/IMG][/URL]

Od jakiegoś czasu prosiłam męża o odświeżenie ścian - nie mógł nigdy znaleźć czasu. Teraz będzie musiał 😁

Na sekundę z oczu nie można spuścić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe Zmówiły się nam dzisiaj dziewczyny 😁
Nusia Marylka bossska 😘 Ma dryg Rybulka 🙂 Śliczniucha jest! I włoski jakie długie 😉 Ja Tońce nie jestem w stanie takiej ładnej kitki zrobić. Tzn. zrobię, ale za chwilunię już jest rozczochrana 😠 Zawsze jak diablisko wygląda 🤪
P.S. Kiecka bombowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrówka dla Emilki 😘
Ja Cię Kasiu podziwiam. Mi przy mojej dwójce rąk często nie starcza 🤢
My teraz też chorzy 😞 Średnio raz w miesiącu łamie nas 'coś'. Teraz w sierpniu załapaliśmy już dwie 'cholery' 😠 Na początku jelitówka, a po tygodniu przerwy jakieś mega przeziębienie. Nie wiem, dlaczego się nas to tak czepia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...