Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
to na kwietniówkach 2014 jest trochę lepiej, codziennie coś piszą hehe, ale i tak nie wszystkie...dobijamy do 100 stron 😉
nusia nawet jak będzie Filipina hehe to i tak co tam siedzi to kocham, bo to kurcze już takie inne przeżywanie niż za pierwszym razem. Wam życzę powodzenia w poszukiwaniu mieszkania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam 🙂
Honoratko niech mąż wraca szybko do zdrowia i ci pomaga bo samej ciężko wszystko ogarnąć
imię Franek fajne znam kilku 🙂
Kamilko Filipek też ładnie, życzę Ci chłopca 🙂
Nusia a tobie życzę znalezienia nowego fajnego mieszkania 🙂

ostatnio mam mało czasu dzieciaki dokazują, teraz wszystkie są przeziębione i mam kocioł w domu

pozdrawiam mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu pytałaś jak opieka nad trójką 🙂
powiem ci że zależy od dnia, raz dzieciaki się fajnie bawią a innego dnia ciągle tylko płacz, kłótnie i nerwówka. jak mąż jest w domu to wiadomo jest łatwiej ale idzie przywyknąć.
W przyszłym roku Marcel idzie do przedszkola jako pięciolatek i już zastanawiam się jak to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
mi się jeszcze nic nie śniło w związku z dzidzią 😞 a jak byłam z Mają to stale dziewczynki mi się śniły hehe więc czekam na proroczy sen 😜
to nusia mówisz że teraz czas na bliźniaki 🤪


az mnie ciarki przechodza na mysl o blizniakach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie wspominałam na forum brzuszkowym swój poród
nawet znalazłam link do wątku w którym opisywałyśmy porody wzruszyłam się ponownie 🙂
jest 1 w nocy a ja nie śpie bo mąż rozbudził mnie jakimś głupim filmem
on teraz sobie śpi a ja nie mogę 😠
już niech idzie do pracy bo ani chwili spokoju
ciągle tylko gapi się w telewizor
nie powiem że ni nie pomaga bo i poprasuje i obiad zrobi, podłogi też myje i odkurza więc nie jest bezużyteczny ale wszystko musi być robione wgapiając się w filmy
masakra nawet nie mam jak książki poczytać bo ciągle warczy ten tv ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😉
cichutko tu.
my ciagle czekamy na potwierdzenie referencji. Maryla zrobila sie strojnisia i chce chodzic tylko w spodniczkach albo sukienkach. i musi miec dwie kitki albo warkoczyki. jak ja uczesze to staje przed lustrem i mowi "jak dziewczynka" w sensie, ze wreszcie wyglada jak dziewczynka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam poweekendowo

Moja znowu nie ma nawet zamiaru patrzeć na sukienki i spudniczki
w żłobku chce tylko legisi a na dwór spodnie
teraz ma pasowanie na żłobkowicza (mają je co roku) to już ją szykuję że będzie w sukience bo to duże święto i będą zdjęcia ale widzę że nie za bardzo jej to pasuje
będzie awantura ...

Pod koniec października mam usg połówkowe zastanawiam się czy nie zabrać Anastazję ze sobą - to pomysł męża
ciekawe czy lekarz nic nie powie i nie wygoni jej no i czy ona coś będzie widzieć
nie robimy 3d bo nie lubię zdjęć w tym obrazie wiec czarno białe usg może nie być zbyt oczywiste dla małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rety za kilkanaście dni mamy z mężem 13 rocznicę od kiedy jesteśmy razem
i po raz 13 nie wiem co mu kupić
faceci to są tacy skomplikowani
nam można i biżuterie i perfumy i milion innych rzeczy kupić a im?
nie mam pojęcia
Mój mąż jest takim gadżeciażem że już chyba wszystko ma
pomyślałam żeby zamiast prezentu zabrać go gdzieś (teatr, morze, jakieś spa z masażem) ale świętujemy 1 listopada ...
i możliwości są ograniczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba wymyśliłam ...
mój mąż uwielbia robić wszystko razem ze mną
to może karnet kwartalny dla dwóch osób na basen?!
jak będziemy chcieli pójdziemy we troje, jak sami to oddamy Anastazję pod opiekę którejś cioci czy babci
on uwielbia ćwiczyć i pływać a i mi teraz regularny basen dobrze zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
widze, ze wszystkie maluchy zaczely snic 😉
u nas noc nieciekawa MArylce cos zalegalo chyba na zoladku, bo budzila sie i chciala wymiotowac, ale nie miala czym. teraz juz czuje sie lepiej. chyba sen jej pomogl bo przespala 14h 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja jestem załamana temp mojej Mai, codziennie o podobnej porze dostaje 37,7 i nie ma żadnych innych objawów i tak od poniedziałku. Wyniki krwi ma dobre, więc nikt nie wie co jest. Jeśli do pon. jej nie przejdzie to znów na krew i antybiotyk. Tylko kurde niedawno przestała brać jeden a tu w ciągu 2 tyg już drugi i to nie wiadomo na co....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...