Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
(...)marzy mi się większy zbiornik ale teraz szkoda kasy tym bardziej, że jeszcze milion rzeczy do domu potrzeba
to tak jak nam ale to łóżko to stolik i mamy na razie małe akwarium 🙂

ja mam nie całe 100 litrów a marzy mi się taki zbiornik na pół pokoju 🤪 conajmniej 500 litrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
(...)marzy mi się większy zbiornik ale teraz szkoda kasy tym bardziej, że jeszcze milion rzeczy do domu potrzeba
to tak jak nam ale to łóżko to stolik i mamy na razie małe akwarium 🙂

ja mam nie całe 100 litrów a marzy mi się taki zbiornik na pół pokoju 🤪 conajmniej 500 litrowy
My to mamy malucha takiego, 25 l ale mamy już kawałek sciany pomiędzy kuchnią/salonem/przedpokojem gdzie planujemy wbudować takie duże (ale wąskie bo na szerokość ściany) tak na przestrzał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justyna a teraz się drze 😁 idę jej zrobić kaszkę, może zje 🙂
Moja np samego mleka nie bardzo chce. Wypija 100-150 ml a jak dosypię odrobinę kaszki i wciąga 210 ml. Mleko jest niedobre a kaszka daje posmak chociaż to fakt a i leci przez te dziury do kaszy trochę lepiej to nim się zorientuje to już jest po wszystkim hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
może od jutra bedzie trochę chłodniej to im się polepszy, jak wczoraj wyszłam wieczorem to zasnęła w minutę a jak się obudziła to i humor był lepszy 🙂

moja jak wczoraj pospała te 2 godziny to od razu inna była
a teraz widzę że jest zmęczona oczy trze marudzi ale walczy ze mną 😠
wsadziłam ją do huśtawki bo ona czasem pomaga jej zasnąć ale coś i na huśtawkę ma focha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bo jak on wróci z pracy to gdy zajmuje się małą a ja zaczynam projektować to zaraz woła choć tu trochę pobaw sie z nami niech Anastazja wie że ma 2 rodziców
jak ona zaśnie wieczorem to on siada na kompa
wiec ja nie mam kiedy pracować 😠
no to postanowiłam że będę pracować jak oni pójdą spać bo nie pozwolę sobie na opóżnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie muszę używać niczego, bo się sekszę raz na miesiąc haha 🙂 nie no, ale dla pewności prezerwatywy używamy 🙂 bo ja dziecka nie planuję przez najbliższe 3lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i źle pokazuje wiek dziecka w profilu.........no chyba dopiero po tyg. zmienia 🤨
jo ja też jestem jurna jak nie powiem co, chęci mam tyle, że hoho 🙃
chyba zaraz pójdę na zakupy, muszę do rossmana, tylko trochę do niego mam. Muszę wykorzystać zniżki na obiadki i deserki, bo 1 serię już zjadła. Haha i ma gratisową marchewkę z gerbera 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):

I u nas znowu zimno ehhh
to ja z checia Ci oddam z 10 stopni bo u nas znow nie da sie wytrzymac. U mnie na balkonie w sloncu 51 stopni

Łał no to nieźle u mnie tylko 15* heh Ale mam nadzieje że przez tydzień w Polsce bedzie okazja na poopalanie sie a nie że jak ja bede to sie pogoda popsuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😉 Judyta mi dała troszkę rano popalić ale do tej pory spała 😉własnie się obudziła 😉 hehe na szczęście zdążyłam nadrobić zaległości 😜
póki nie krzyczy to się Jej na oczy nie pokazuje bo już nie będzie chciała sama leżeć jak mnie zobaczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):

I u nas znowu zimno ehhh
to ja z checia Ci oddam z 10 stopni bo u nas znow nie da sie wytrzymac. U mnie na balkonie w sloncu 51 stopni

Łał no to nieźle u mnie tylko 15* heh Ale mam nadzieje że przez tydzień w Polsce bedzie okazja na poopalanie sie a nie że jak ja bede to sie pogoda popsuje hehe

no podobno od jutra ma być po 20-22 stopnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Dziewczyny ! dlaczego zawsze jak wchodzę to Wy mi uciekacie 😞
ja zawsze odnoszę takie samp wrażenie. Jak mam czas to nie mam z kim pisać a jak nie odpalam nawet kompa to nawet nie marzę by nadrobić zaległości. A teraz mężuś w domu przez tydzien to mam luz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Dziewczyny ! dlaczego zawsze jak wchodzę to Wy mi uciekacie 😞
ja zawsze odnoszę takie samp wrażenie. Jak mam czas to nie mam z kim pisać a jak nie odpalam nawet kompa to nawet nie marzę by nadrobić zaległości. A teraz mężuś w domu przez tydzien to mam luz 😜

no mi się zawsze wydaje że jak tylko wchodzę to od razu cisza 😞
Judyta już oczywiście na kolanach u mnie a ja jem śniadanie hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...