Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justa napisał(a):
My sie seksimy średnio tak co 2/3 dni. Szczerze mówiąc dopiero teraz zaczynam znowu odczuwać z tego przyjemność, bo wcześniej jakaś taką blokadę miałam i mnie jeszcze bolało

my przed ciążą to przeważnie codziennie, albo i kilka razy dziennie, w ciąży prawie codziennie, a po ciąży tak jakoś różnie ale raz w tyg na bank a teraz to raz w miesiącu... no ale co ja poradze, że kompletnie nie mam ochoty? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
teraz mi wyszło 69cm 😉
to coś mi się musiało pokićkać 😜


To na pewno wystarczy, że głowę obniży albo nogi ugnie, bo mi też wychodziły różne, ale wystarczy złapać ten moment kiedy stoi prosto i masz prawdziwy wynik co nie zmienia faktu, że są "malutkie" 😁

ale i tak większe niż jak się urodziły 😜

Miłosz już 80 nosi,mam taką miarkę do przyklejenia na ścianę to muszę go zmierzyć 🙂tak na stojąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
My sie seksimy średnio tak co 2/3 dni. Szczerze mówiąc dopiero teraz zaczynam znowu odczuwać z tego przyjemność, bo wcześniej jakaś taką blokadę miałam i mnie jeszcze bolało

my przed ciążą to przeważnie codziennie, albo i kilka razy dziennie, w ciąży prawie codziennie, a po ciąży tak jakoś różnie ale raz w tyg na bank a teraz to raz w miesiącu... no ale co ja poradze, że kompletnie nie mam ochoty? 😞

No przed ciążą to my też szaleliśmy 🙂 a teraz to też nie zawsze jest ochota 😉 ale postanowiłam coś z tym zrobić i się rozruszać.
A myślicie, ze to powodu porodu i macierzyństwa, zmęczenia czy brak bodźca seksualnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
teraz mi wyszło 69cm 😉
to coś mi się musiało pokićkać 😜


To na pewno wystarczy, że głowę obniży albo nogi ugnie, bo mi też wychodziły różne, ale wystarczy złapać ten moment kiedy stoi prosto i masz prawdziwy wynik co nie zmienia faktu, że są "malutkie" 😁

ale i tak większe niż jak się urodziły 😜

Miłosz już 80 nosi,mam taką miarkę do przyklejenia na ścianę to muszę go zmierzyć 🙂tak na stojąco


Tyle, że Laura też nosi ubranka 80 i też firmówki i nie są jakoś wielce za duże jeśli chodzi o spodnie np. te rurki nexta. Dziwne to wszystko 😁 chyba, że kości na leżąco się tak nie wciskają jeszcze w siebie co na stojąco (moja teoria haha!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
My sie seksimy średnio tak co 2/3 dni. Szczerze mówiąc dopiero teraz zaczynam znowu odczuwać z tego przyjemność, bo wcześniej jakaś taką blokadę miałam i mnie jeszcze bolało

my przed ciążą to przeważnie codziennie, albo i kilka razy dziennie, w ciąży prawie codziennie, a po ciąży tak jakoś różnie ale raz w tyg na bank a teraz to raz w miesiącu... no ale co ja poradze, że kompletnie nie mam ochoty? 😞

No przed ciążą to my też szaleliśmy 🙂 a teraz to też nie zawsze jest ochota 😉 ale postanowiłam coś z tym zrobić i się rozruszać.
A myślicie, ze to powodu porodu i macierzyństwa, zmęczenia czy brak bodźca seksualnego?


Tak myślę, że to zmęczenie i spanie z dzieckiem w 1 pokoju najwięcej zaważa na ochocie bynajmniej u mnie tak jest.

Gotuję Laurze polędwicę ze schabu, marchewkę i ryż ciekawe czy będzie jadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już całkowicie muszę przejść na kaszkę manną zwykłą na mleku modyf., bo sztucznych nie ruszy. Do tego owoce i z chęcią otwiera buzię. Ciekawe co zrobię jak to się jej znudzi za jakiś czas 🤢 a jak skończy rok to raczej przejdę na Bebiko bananowe, bo szkoda mi wylewać ciągle mleko do zlewu. No i przynajmniej ta sama firma jest.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Kolo nie pamiętam dokładnie, ale to chyba Ty pisałaś też o kaszkach z których robi się taka woda
Powiem Ci, że dzieje mi się tak z kaszkami z bobovity, z nestle jest ok. Bobovitę mogę po 10 minutach wylać

mi się działo tak i z bobovitą i z nestle
a teraz mam bobovity kaszkę mleczno pszenną wieloowocową i jest ok, chociaż czasem też się rozrzedza... nie mam pojęcia od czego to zależy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
Kolo nie pamiętam dokładnie, ale to chyba Ty pisałaś też o kaszkach z których robi się taka woda
Powiem Ci, że dzieje mi się tak z kaszkami z bobovity, z nestle jest ok. Bobovitę mogę po 10 minutach wylać

mi się działo tak i z bobovitą i z nestle
a teraz mam bobovity kaszkę mleczno pszenną wieloowocową i jest ok, chociaż czasem też się rozrzedza... nie mam pojęcia od czego to zależy...

ja też nie wiem, ale to jest wkurzając bo mały nie chce takiej wody a on je w biegu więc mu trochę czasu jedzenie zabiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Dziewczyny a daje któraś z was na noc mleko z kleikiem? Bo ja kupiłam wczoraj nan dobranoc z dodatkiem kleiku i teraz nie wiem, czy małemu nic nie będzie? chyba nie powinno?


Ja dawałam kleik jak była malutka po 4mieś., i jadła codziennie z każdą porcją mleka. A po 2mieś. jej zbrzydło i już tego nie zje do teraz. Nic mu nie będzie 🙂 kleik jest najdelikatniejszy z wszystkich rzeczy co mogą jeść dzieci i dorośli (po operacji przewodu pokarmowego tylko się dostaje kleik na wodzie)

https://klubmaluszka.hipp.pl/
Po rejestracji dostaniecie 2 darmowe próbki mleka.

A ja dostałam ostatnio znowu poradnik bobovity z obiadkiem dużym i próbką kaszki. No i przysłali mi z innej strony pełne wersje kosmetyków Johnsona i próbki do rozdawania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Dziewczyny a daje któraś z was na noc mleko z kleikiem? Bo ja kupiłam wczoraj nan dobranoc z dodatkiem kleiku i teraz nie wiem, czy małemu nic nie będzie? chyba nie powinno?

Judytę bolał brzuszek a wcale nie najadała się bardziej. też kupiłam Nan Dobranoc 😉
ale jak kiedyś Jej dodawałm kleik do mleczka to też miała wzdęcia... więc nie sugeruj się nami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ile jeszcze z was karmi piersią?

ja 😜


ja tez 🙂 jeszcze, ale powiem wam, ze niesamowita wygoda i dla mnie i dla malej, przewaznie w nocy 🙂

no właśnie dlatego nie chcę się rozstawać z cycuchem... boję się nocy i w ogóle... tak mi jest baaaardzo wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
tak w ogole to hejka 🙂

usmialam sie troche z was jak czytalam wasze posty, blue, kolo jestescie niesamowite 😉

a co do "titu titu" to jak sie do tego zabieramy to zawsze, ale to zawsze mała sie wtedy budzi i marudzi i najczesciej nie chce juz wtedy zasnac , wiec z seksu nici 😁

u nas też tak często jest... albo właśnie jak się kąpiemy to Dysiula się budzi ze strasznym płaczem nie wiadomo dlaczego i już nam się nie chce... tzn mi hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
a nago tez sie nie pokazuje, gdybym nie miala wystającego brzucha to byloby pewnie inaczej, poza tym musze pojsc na solarium bo jestem blada jak sciana

a ja śpie w bokserkach tylko... więc u mnie to nawet nie chodzi o kompleksy... tylko tak ogólnie jakiś wstręt do seksu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...