Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no dobra mała zasnęła a ja zabieram się za zawijanie gołąbków bo mi jeszcze odlecą
dziś udowadniam po raz milionowy mojemu mężowi że jak się jest z dzieckiem w domu to można zrobic wiele rzeczy
a nie tak jak on gdy jest na zwolnieniu z małą to mam po nich tylko więcej sprzątania i kłopotów
ani nie posprząta ani nie ugotuje leżą cały dzień i filmy oglądają (tak to sobie wyobrażam) a do tego jeszcze nie ogarną bałaganu który sami zrobią z ciągu dnia
w końcu jak wracam to widzę męża zalegającego na łóżku z małą przed telewizorem, stertę talerzy na stole w pokoju i w zlewie w kuchni, pełno porozrzucanych zużytych chusteczek, pampersów i ubrań 😠
ehh to się pożaliłam lece
do później .. 😘


Mój robi identycznie, przychodzę w domu chlew i mówię "a ty czemu nie posprzątałeś" a bo czasu nie było 😮 a jak on wraca z pracy i nie mam posprzątane to niekiedy słyszę marudzenie, że jest brudno 😉


No to ja muszę powiedzieć że mój się poprawił jak został z małym a ja w szkole byłam udowadniał mi że on tez może pilnować małego i zrobić coś jeszcze. Pomył mi okna, sprzątnął w domu zrobił nawet pranie i kartacze na obiad jak wróciłam z szkoły byłam normalnie w szoku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
ja to się ciesze że pracuje bo bym już teraz nie wytrzymała z tym wrzaskunem tyle czasu 😉

ja to się właśnie cieszę jak do szkoły idę 😜 z jednej strony lipa bo mogłabym ten czas spędzić z Asdamem i Dysią bo to jednak weekend ale z drugiej strony to jednak trochę odpoczywam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
ja to się ciesze że pracuje bo bym już teraz nie wytrzymała z tym wrzaskunem tyle czasu 😉

ja to się właśnie cieszę jak do szkoły idę 😜 z jednej strony lipa bo mogłabym ten czas spędzić z Asdamem i Dysią bo to jednak weekend ale z drugiej strony to jednak trochę odpoczywam 😉


U nas tak samo czasami żałuje że mam do szkoły bo bym mogła z chłopakami dzień spędzić ale z drugiej strony mam okazje spotkać się z znajomymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
ja to się ciesze że pracuje bo bym już teraz nie wytrzymała z tym wrzaskunem tyle czasu 😉

ja to się właśnie cieszę jak do szkoły idę 😜 z jednej strony lipa bo mogłabym ten czas spędzić z Asdamem i Dysią bo to jednak weekend ale z drugiej strony to jednak trochę odpoczywam 😉


U nas tak samo czasami żałuje że mam do szkoły bo bym mogła z chłopakami dzień spędzić ale z drugiej strony mam okazje spotkać się z znajomymi 🙂

No właśnie ja mam tak samo , bo nawet jak Adam jest w domu wieczorami czy w weekend to ja nigdzie nie wychodzę ze znajomymi tylko z Nimi siedzę w domu bo chcę spędzić czas z Adamem a do szkoły jednak muszę chodzić i przy okazji mam taką odskocznię od tego co się dzieje w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
ja to się ciesze że pracuje bo bym już teraz nie wytrzymała z tym wrzaskunem tyle czasu 😉

ja to się właśnie cieszę jak do szkoły idę 😜 z jednej strony lipa bo mogłabym ten czas spędzić z Asdamem i Dysią bo to jednak weekend ale z drugiej strony to jednak trochę odpoczywam 😉


U nas tak samo czasami żałuje że mam do szkoły bo bym mogła z chłopakami dzień spędzić ale z drugiej strony mam okazje spotkać się z znajomymi 🙂

No właśnie ja mam tak samo , bo nawet jak Adam jest w domu wieczorami czy w weekend to ja nigdzie nie wychodzę ze znajomymi tylko z Nimi siedzę w domu bo chcę spędzić czas z Adamem a do szkoły jednak muszę chodzić i przy okazji mam taką odskocznię od tego co się dzieje w domu 😉


Dokładnie chwila spokoju i wyjście do ludzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gołąbki zrobione
przy okazji spaliłam czajnik, oparzyłam prawą rękę i narobiłam zadymy bo wykipiała mi woda z gołąbków w piekarniku 🤢

a moje dziecko raczkuje po mieszkaniu podnosi wszystkie śmieci i mi podaje
a jak idzie w kierunku kontaktu i mówię jej nu nu nie wolno to mi papa odmachuje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
gołąbki zrobione
przy okazji spaliłam czajnik, oparzyłam prawą rękę i narobiłam zadymy bo wykipiała mi woda z gołąbków w piekarniku 🤢

a moje dziecko raczkuje po mieszkaniu podnosi wszystkie śmieci i mi podaje
a jak idzie w kierunku kontaktu i mówię jej nu nu nie wolno to mi papa odmachuje 😆
to tak jak patryk 🙂
podeślij gołąbka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...