Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Uciekam dalej sprzątać 😞 Postanowiłam sobie, ze dziś generalne porządki zrobię... Cały dół już właściwie ogarnięty, sypialnie na górze też, toaleta ready jeszcze tylko 2 łazienki i będzie gotowe 🙂 Nie cierpię sprzątać w łazienkach 😠 Już mi nawet chodziło po głowie, żeby to zostawić mężowi, ale nie będę taka...
Idę orać dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Uciekam dalej sprzątać 😞 Postanowiłam sobie, ze dziś generalne porządki zrobię... Cały dół już właściwie ogarnięty, sypialnie na górze też, toaleta ready jeszcze tylko 2 łazienki i będzie gotowe 🙂 Nie cierpię sprzątać w łazienkach 😠 Już mi nawet chodziło po głowie, żeby to zostawić mężowi, ale nie będę taka...
Idę orać dalej 🙂

też nie lubię sprzątać łazienki więc łap ode mnie oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
My też na cycku ale raz dziennie wieczorem po kąpieli Judytka dostaje modyf 😉 i jakieś warzywka albo owocki... no ostatnio niestety mamy zakaz ale od jutra raczej ruszamy z powrotem z zupkami itp 😜


ja jak wspomniala codziennie jabluszko....za arbuza Mala da glowke ogolic tak lubi 🙂 ..no i mango dalam jej sprobowac-nie ma uczulenia...teraz chce dac do sprobowania truskawke i malinke swieza z krzaczka 🙂 bananka ma za soba-tez lubi,ale bez szalenstwa jak jablko i arbuzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
My też na cycku ale raz dziennie wieczorem po kąpieli Judytka dostaje modyf 😉 i jakieś warzywka albo owocki... no ostatnio niestety mamy zakaz ale od jutra raczej ruszamy z powrotem z zupkami itp 😜


ja jak wspomniala codziennie jabluszko....za arbuza Mala da glowke ogolic tak lubi 🙂 ..no i mango dalam jej sprobowac-nie ma uczulenia...teraz chce dac do sprobowania truskawke i malinke swieza z krzaczka 🙂 bananka ma za soba-tez lubi,ale bez szalenstwa jak jablko i arbuzik

a jak Ty Jej arbuza dałaś? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
My też na cycku ale raz dziennie wieczorem po kąpieli Judytka dostaje modyf 😉 i jakieś warzywka albo owocki... no ostatnio niestety mamy zakaz ale od jutra raczej ruszamy z powrotem z zupkami itp 😜


ja jak wspomniala codziennie jabluszko....za arbuza Mala da glowke ogolic tak lubi 🙂 ..no i mango dalam jej sprobowac-nie ma uczulenia...teraz chce dac do sprobowania truskawke i malinke swieza z krzaczka 🙂 bananka ma za soba-tez lubi,ale bez szalenstwa jak jablko i arbuzik

a jak Ty Jej arbuza dałaś? 🤪


odlamalam kawalek ,bez pestek i trzymalam mocno w palcach zeby Mala nie odgryzla dziaselkami kawalka ....a ona sobie ssala.........
a pozniej to dalam kawalek ze skorka i trzymala sobie w raczkach i wysysala sok juz sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
i dawałam mu już banana i jabłuszko i ostatnio jabłuszko z gruszką ale i tak najlepiej lubi banany 🙂


kasia......... a gruszke gotowalas? czy surowa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
My też na cycku ale raz dziennie wieczorem po kąpieli Judytka dostaje modyf 😉 i jakieś warzywka albo owocki... no ostatnio niestety mamy zakaz ale od jutra raczej ruszamy z powrotem z zupkami itp 😜


ja jak wspomniala codziennie jabluszko....za arbuza Mala da glowke ogolic tak lubi 🙂 ..no i mango dalam jej sprobowac-nie ma uczulenia...teraz chce dac do sprobowania truskawke i malinke swieza z krzaczka 🙂 bananka ma za soba-tez lubi,ale bez szalenstwa jak jablko i arbuzik

a jak Ty Jej arbuza dałaś? 🤪


odlamalam kawalek ,bez pestek i trzymalam mocno w palcach zeby Mala nie odgryzla dziaselkami kawalka ....a ona sobie ssala.........
a pozniej to dalam kawalek ze skorka i trzymala sobie w raczkach i wysysala sok juz sama

hahaha no to nieźle... też będę musiała Judycie dać tylko że Ona to od razu gryzie wszystko dziąsłami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Iza wiesz że jestem na ciebie zła 😠 a to dlatego że byłaś blisko i nie wpadłaś na kawę a ja czekałam że mnie odwiedzisz jak byłaś w Kętrzynie bo mówiłaś że wpadniesz i czekałam na telefon z wiadomością że jedziesz do mnie

ojjj też bym była zła 🙂 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Iza wiesz że jestem na ciebie zła 😠 a to dlatego że byłaś blisko i nie wpadłaś na kawę a ja czekałam że mnie odwiedzisz jak byłaś w Kętrzynie bo mówiłaś że wpadniesz i czekałam na telefon z wiadomością że jedziesz do mnie

ojjj też bym była zła 🙂 😠

następnym razem jej nie odpuszczę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Iza wiesz że jestem na ciebie zła 😠 a to dlatego że byłaś blisko i nie wpadłaś na kawę a ja czekałam że mnie odwiedzisz jak byłaś w Kętrzynie bo mówiłaś że wpadniesz i czekałam na telefon z wiadomością że jedziesz do mnie

ojjj też bym była zła 🙂 😠

następnym razem jej nie odpuszczę 🤪

no musisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo...mozesz dac Judytce ...odlam kawalek i mocno trzymaj palcami... ona bedzie sok wyzysac 🙂 tylko pilnuj, jak odgryzie to musisz wyjac szybko palcem kawalek

Kasiula- myslisz ze nie chcialam,,, jak rodzina mala dopadla to koniec... ciagle odwiedziny i odwiedziny ,wiecznie ktos przychodzil , ze nie mialam czasu nawet wyjsc do centrum popatrzec po sklepach dzieciecych...a do tego chrzciny wiec i z tczewa sie jeszcze zjechali ..... wrocilam wiecej padnieta z polski jak wypoczeta hehhe..
ale byc moze w sierpniu polece znowu do polski , wiec na pewno sie spotkamy z naszymi maluszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...