Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasiula napisał(a):
ale pomyśl sobie jak malutka się czuję jak ty jej na siłę tę butlę czy łyżeczkę wpychasz....jak przychodzi pora mleka to mała juz pewnie się stresuje i denerwuję...znam dzieci co nie piją w ogóle mleczka....odpuść troszkę,a może sama sie dopomni...hmm zgadzam się z Twoja mamą 😉 😉


Ja się mogę stresować a ona nie? bez przesady.. ile mogę czekać żeby jadła? dzisiaj zjadła po 11 godz. a potem po 5godz i teraz o 20 to nie jest zabawne.. a ile mleka już dzisiaj wylałam, bo drze się, że jest głodna a nic nie tknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula wapno to najważniejszy składnik aktualnie, jogurty może jeść po 6mieś. i z czego ja jej witamin dostarcze? przez sztuczne suplementy? a co będzie piła? bo woda i herbata nie wchodzi w grę, na sok też się wykrzywia. Czyli nic? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie płakać mi się chce, że ona odmawia płynów innych niż mleko, a teraz jeszcze na nie się wypięła 😞 nerwy mi siadają, waży 6,8kg to powinna wypijać min. 600ml na dzień płynów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasiula napisał(a):
masz 170 cm i narzekasz????o retyyyyy...a malutka urosnie!!!!!!!


Noooooooooooooooooooooooo! porównaj kobitę 175 jakie ma nogi 😜

😆

i przeważnie problemy z kręgosłupem...a szpilek to nie załozy bo wyglada jak tyczka


A jak się faceci za takimi oglądają 😜 cholera ja chce te 5cm 😞 a moja mama ubiera obcasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mały tez nie chciał pic mleczka jak go dziąsełka bolały..jak mial obrzmiałe....ja myslałam,że jak possie smoczek to będzie mu lepiej a jego to bardzo drażniło....nie zmuszałam,,,jak przeszedł ból to wypijał wszystko do dna..a nawet musiałam dodawac jedną miarke mleka więcej...
córcia kiedys nie jadła mi przez trzy dni.....jak miała dwa latka tylko piła i jadła jogurty...martwiłam się,ale nie zmuszałam bo była troszke chora....wszystko ma swój powód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pożaliłam się wam trochę mi ulżyło, ale szkoda, że nie ma wśród nas podobnych dzieci jak moja haha to bym mogła się bardziej pocieszyć.. no może Sonia jest trochę podobnie pokręcona jak moja 🙂 ale niewiele.. mam nadzieję, że zmądrzeje głupek i zacznie pić, bo inaczej latem się odwodni. A były z mieś. temu czy 2 takie piękne czasy, że codziennie piła po 700ml 🙂 jaka byłam szczęśliwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
mój mały teznie chciał pic mleczka jak go dziąsełka blał..jak mial obrzmiałe....ja myslałam,że jak possie smoczek to będzie mu lepiej a jego to bardzo drażniło....nie zmuszałam,,,jak przeszedł ból to wypijał wszystko do dna..a nawet musiałam dodawac jedną miarke mleka więcej...
córci akiedys nie jadła mi przez tzy dni.....jak miała dwa latka tylko piła i jadła jogurty...martwiłam się,ale nie zmuszałam bo była troszke chora....wszystko ma swój powód


Ona ma powód choroby psychiczniej 😁 😁 😁 jedyne co to mogą ją dziąsła swędzieć, ale bez przesady to już ma od ponad mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
że codziennie piła po 700m
?????
mój pił po 400 na dobę....a lekarka powiedziała,że jak je co innego to tyle mu wystarczy...teraz się troszke poprawił,choć jak jest gorąco to zaczyna mniej jeśc..


400ml wszystkiego? czy 400ml + inne płyny? bo ona pije tylko mleko.. nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula a jak to wytłumaczysz, że jest upał w domu 26stopni, na dworze w słońcu +60 a ona wypije 20ml herbaty 🙂? ja piję wtedy non stop.. a ona się wypina na wodę.. a mleka 500ml. Nie odczuwa pragnienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
było tak,że na dobę wypijał mi 400 ml mleka....i 50 ml herbatki...pół słoiczka małego obiadku i pół słoiczka małego deserku....


No dobra, ale codziennie czy raz na jakiś czas? bo ona je podobnie i to od długiego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
że codziennie piła po 700m
?????
mój pił po 400 na dobę....a lekarka powiedziała,że jak je co innego to tyle mu wystarczy...teraz się troszke poprawił,choć jak jest gorąco to zaczyna mniej jeśc..
mój Marcel też jak jest gorąco to od razu mniej je ale i mój Pysio też przez te upały mniej je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Kasiula napisał(a):
że codziennie piła po 700m
?????
mój pił po 400 na dobę....a lekarka powiedziała,że jak je co innego to tyle mu wystarczy...teraz się troszke poprawił,choć jak jest gorąco to zaczyna mniej jeśc..
mój Marcel też jak jest gorąco to od razu mniej je ale i mój Pysio też przez te upały mniej je


Kasiu tyle, że u mnie jest chłodno od kilku dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kasiula napisał(a):
że codziennie piła po 700m
?????
mój pił po 400 na dobę....a lekarka powiedziała,że jak je co innego to tyle mu wystarczy...teraz się troszke poprawił,choć jak jest gorąco to zaczyna mniej jeśc..
mój Marcel też jak jest gorąco to od razu mniej je ale i mój Pysio też przez te upały mniej je


Kasiu tyle, że u mnie jest chłodno od kilku dni 😁

no to nie wiem Laurka jest debeściara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kasiula napisał(a):
że codziennie piła po 700m
?????
mój pił po 400 na dobę....a lekarka powiedziała,że jak je co innego to tyle mu wystarczy...teraz się troszke poprawił,choć jak jest gorąco to zaczyna mniej jeśc..
mój Marcel też jak jest gorąco to od razu mniej je ale i mój Pysio też przez te upały mniej je


Kasiu tyle, że u mnie jest chłodno od kilku dni 😁

no to nie wiem Laurka jest debeściara 🙂


Wiem 😉 to po mnie.. muszę poczytać czy niejadkowanie jest DZIEDZICZNE hahahhaha! bo ja i mój kłóciliśmy się z jedzeniem 😉 jak drugie dziecko będzie tak samo to ja się pochlastam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laura,,,,,,moje wymarzone imie dla dziecka.....
No dobra, ale codziennie czy raz na jakiś czas?

jadł tak około msc...strzesznie się zamartwiałam...ale nie zmuszałam....pamietam ile ja wtedy mleka nawylewałam..bo szykowałam 150ml..a wypijał 60 ml i spał pół nocy,potem się budził...ja lecę znowu ze 150ml....a on wypił 100ml...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...