Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Dziewczyny co na obiad??
U mnie narazie w planie gołąbki ale nie chce mi się robić 😞

I co na obiad jadają wasze maluszki bo mój łobuziak już wszystko z naszego talerza 🙂
u mnie skrzydełka na obiad ale jeszcze nie wiem jak je przyrządzę a Patrysio też je wszystko z naszego talerza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
Aniu jaką macie pogodę w Suwałkach bo u nas taki sypie śnieg że ledwo co widać świat 🤪

Kasiu u nas przepięknie swieci słońce i mrozek delikatny jest. Wybieram się z małym na sanki ale czekam na śniegowce moje 😞

w Szczecinie też słoneczko i -2stopnie za to śniegu ani cm2 nie zobaczycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
Aniu jaką macie pogodę w Suwałkach bo u nas taki sypie śnieg że ledwo co widać świat 🤪

Kasiu u nas przepięknie swieci słońce i mrozek delikatny jest. Wybieram się z małym na sanki ale czekam na śniegowce moje 😞

w Szczecinie też słoneczko i -2stopnie za to śniegu ani cm2 nie zobaczycie
to przyjedź do Bartoszyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Laurze nadal gotuję osobne jedzenie bez soli i przypraw no i co jakiś czas dostaje słoiki jak nie chce mi się gotować. Chociaż staram się więcej rzeczy wymyślać dla niej, ostatnio jadła placki ziemniaczane z piekarnika, dostała też placka z jabłkiem no, ale tak czy siak wszystko to było robione pod nią czyli bez smaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania a ta metoda z książki działa idealnie, Laura od tamtego momentu przesypia całą noc od 21 do 8-9 rano 🙂 tyle, że dostała buntu i na wieczór mleka już nie tknie, tylko idzie spać z tym co dostała przed kąpielą. Ogólnie pije już mleko tylko raz dziennie po 100-150ml, a kakao jej nie smakuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratko zapraszam do Suwałk śniegu mamy pod dostatkiem w końcu są ferie 🙂

Daria no i super. U nas niestety budzenia ciąg dalszy ale to przez zęby 😞

Wróciłam z krótkiego spaceru a Bartek jeszcze się wozi z dziadkiem. Brrr zimno.

Dziewczyny dajecie maluchom w taką mroźną pogodę zasnąć na dworze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłam na szczepieniu i moje dziecię nawet nie jęknęło, aż ludzie na korytarzu się dziwili hehe
i waży 8800 więc dziwnym trafem w ciągu 2 tyg przytyła 300 gram 🙂
u nas też mrozek i słoneczko...całeszczęście bo już mam dosyć tej pluchy jesiennej,
a wy te naleśniki dla dzieci smażycie na oleju czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja smażę na oleju. A mierzyli Twoją małą dokładniej? tzn. wzrost, obwód głowy i klatki? bo ja jak byłam na ostatnim szczepieniu to tylko ją zważyli nic więcej. Ciekawe czego mogę się teraz spodziewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila ja smażę na oleju. A mierzyli Twoją małą dokładniej? tzn. wzrost, obwód głowy i klatki? bo ja jak byłam na ostatnim szczepieniu to tylko ją zważyli nic więcej. Ciekawe czego mogę się teraz spodziewać.


Blue ja np miałam bilans roczniaka to moge powiedzieć że go dokładnie zmierzyli zważyli i ogólnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila ja smażę na oleju. A mierzyli Twoją małą dokładniej? tzn. wzrost, obwód głowy i klatki? bo ja jak byłam na ostatnim szczepieniu to tylko ją zważyli nic więcej. Ciekawe czego mogę się teraz spodziewać.


Blue ja np miałam bilans roczniaka to moge powiedzieć że go dokładnie zmierzyli zważyli i ogólnie


U mnie wzrostu nie mierzą, więc to odpadnie na pewno, waga będzie na 100%, co do reszty to zapewne odpuszczą. Nie mierzyłam wieki jej klatki, ale wydaje mi się, że nadal jest mniejsza niż głowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila ja smażę na oleju. A mierzyli Twoją małą dokładniej? tzn. wzrost, obwód głowy i klatki? bo ja jak byłam na ostatnim szczepieniu to tylko ją zważyli nic więcej. Ciekawe czego mogę się teraz spodziewać.


Blue ja np miałam bilans roczniaka to moge powiedzieć że go dokładnie zmierzyli zważyli i ogólnie


U mnie wzrostu nie mierzą, więc to odpadnie na pewno, waga będzie na 100%, co do reszty to zapewne odpuszczą. Nie mierzyłam wieki jej klatki, ale wydaje mi się, że nadal jest mniejsza niż głowa.

u nas na ostatnim szczepieniu też tylko ważyli... i jak jesteśmy na kontroli bo Mała jest chora to też ważą tylko...
ciekawa jestem jak to będzie wyglądało w tej nowej przychodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...