Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja miałam smażyć pączki i faworki ale odechciało mi się wszystkiego
a mój jak chce coś zjeść z tłusty czwartek to niech sobie kupi
bo ja zapowiedziałam, że dość mam bycia opiekunką do dzieci, kucharką, praczką, sprzątaczką..

Ups 🤢 Ale fakt - czasami trzeba się postawić 😉

i jeszcze mi tu podchody robi do wiadomo czego ... ☺️
no żeby się nie zdziwił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kasiu Napisz proszę co u Ciebie i dzidziusia 🙂 Wiadomo już kto jest brzuszkowym lokatorem? Chłopczyk, czy dziewczynka? Macie już propozycje imion? Czujesz już ruchy? No i w ogóle jak się czujesz? 🙂
witam Promyczku po długiej przerwie 🙂 jak ja ci zazdroszę tej utraty wagi o 28 kg, ja po ciąży też muszę się wziąść za siebie 🙂
co do tego jak się czuję to powiem ci że dobrze, co do płci to okaże się na usg połówkowy gdzieś w marcu(jeszcze3 nie mam ustalonego usg)co do imion to dla dziewczynki jestem za Roksanką a mąż za Emilką a chłopca nie biorę pod uwagę hihi a ruchy już czuję od jakiegoś tygodnia może więcej a dzisiaj to bardzo ruchliwa jest ta moja kruszynka 🙂

Uuuu to ja już zaczynam trzymać kciukasy za tą babeczkę 😉
Cieszę się, że wszystko u Ciebie ok 🙂 Często o Tobie myślę z lekką nutą melancholii hehehe No, ale u mnie 'pozamiatane'. Jak byłam w Polsce to się zaspiralkowałam 😉 Mam z dyńki na kilka najbliższych lat 😎
P.S. Mnie się podoba Roksanka 🙂
Mnie się podoba Roksanka 😉
powoli przekonuję do tego imienia mojego męża 🙂 ostatnio napisałam na kartkach imiona i marcel miał wylosować któreś imię i wylosował Roksanka dwa razy 😁 i teraz mówi że dzidzia to Roksanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja miałam smażyć pączki i faworki ale odechciało mi się wszystkiego
a mój jak chce coś zjeść z tłusty czwartek to niech sobie kupi
bo ja zapowiedziałam, że dość mam bycia opiekunką do dzieci, kucharką, praczką, sprzątaczką..

Ups 🤢 Ale fakt - czasami trzeba się postawić 😉

i jeszcze mi tu podchody robi do wiadomo czego ... ☺️
no żeby się nie zdziwił
hihi 🙂 ale z ciebie twarda babka 🙂 oklask dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kasiu Napisz proszę co u Ciebie i dzidziusia 🙂 Wiadomo już kto jest brzuszkowym lokatorem? Chłopczyk, czy dziewczynka? Macie już propozycje imion? Czujesz już ruchy? No i w ogóle jak się czujesz? 🙂
witam Promyczku po długiej przerwie 🙂 jak ja ci zazdroszę tej utraty wagi o 28 kg, ja po ciąży też muszę się wziąść za siebie 🙂
co do tego jak się czuję to powiem ci że dobrze, co do płci to okaże się na usg połówkowy gdzieś w marcu(jeszcze3 nie mam ustalonego usg)co do imion to dla dziewczynki jestem za Roksanką a mąż za Emilką a chłopca nie biorę pod uwagę hihi a ruchy już czuję od jakiegoś tygodnia może więcej a dzisiaj to bardzo ruchliwa jest ta moja kruszynka 🙂

Uuuu to ja już zaczynam trzymać kciukasy za tą babeczkę 😉
Cieszę się, że wszystko u Ciebie ok 🙂 Często o Tobie myślę z lekką nutą melancholii hehehe No, ale u mnie 'pozamiatane'. Jak byłam w Polsce to się zaspiralkowałam 😉 Mam z dyńki na kilka najbliższych lat 😎
P.S. Mnie się podoba Roksanka 🙂
Mnie się podoba Roksanka 😉
powoli przekonuję do tego imienia mojego męża 🙂 ostatnio napisałam na kartkach imiona i marcel miał wylosować któreś imię i wylosował Roksanka dwa razy 😁 i teraz mówi że dzidzia to Roksanka 🙂

🙂 Słodziuchno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja miałam smażyć pączki i faworki ale odechciało mi się wszystkiego
a mój jak chce coś zjeść z tłusty czwartek to niech sobie kupi
bo ja zapowiedziałam, że dość mam bycia opiekunką do dzieci, kucharką, praczką, sprzątaczką..

Ups 🤢 Ale fakt - czasami trzeba się postawić 😉

i jeszcze mi tu podchody robi do wiadomo czego ... ☺️
no żeby się nie zdziwił
hihi 🙂 ale z ciebie twarda babka 🙂 oklask dla ciebie 🙂

Hehehe Ja pewnie bym uległa ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kasiu Napisz proszę co u Ciebie i dzidziusia 🙂 Wiadomo już kto jest brzuszkowym lokatorem? Chłopczyk, czy dziewczynka? Macie już propozycje imion? Czujesz już ruchy? No i w ogóle jak się czujesz? 🙂
witam Promyczku po długiej przerwie 🙂 jak ja ci zazdroszę tej utraty wagi o 28 kg, ja po ciąży też muszę się wziąść za siebie 🙂
co do tego jak się czuję to powiem ci że dobrze, co do płci to okaże się na usg połówkowy gdzieś w marcu(jeszcze3 nie mam ustalonego usg)co do imion to dla dziewczynki jestem za Roksanką a mąż za Emilką a chłopca nie biorę pod uwagę hihi a ruchy już czuję od jakiegoś tygodnia może więcej a dzisiaj to bardzo ruchliwa jest ta moja kruszynka 🙂

Uuuu to ja już zaczynam trzymać kciukasy za tą babeczkę 😉
Cieszę się, że wszystko u Ciebie ok 🙂 Często o Tobie myślę z lekką nutą melancholii hehehe No, ale u mnie 'pozamiatane'. Jak byłam w Polsce to się zaspiralkowałam 😉 Mam z dyńki na kilka najbliższych lat 😎
P.S. Mnie się podoba Roksanka 🙂
Mnie się podoba Roksanka 😉
powoli przekonuję do tego imienia mojego męża 🙂 ostatnio napisałam na kartkach imiona i marcel miał wylosować któreś imię i wylosował Roksanka dwa razy 😁 i teraz mówi że dzidzia to Roksanka 🙂

🙂 Słodziuchno 🙂
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Mnie ostatnio zaskoczył Karol pytając kiedy znowu będę mieć dzidziusia w brzuszku 🤪 Powiedział mi, że chciałby mieć jeszcze jedną siostrę - taką fajną jak Tosik 🤪
No i jak tu ich nie kochać 🙂

ale super
chyba bym się popłakała ze szczęścia

Mnie też takie sytuacje bardzo wzruszają 😎 On potrafi też powiedzieć, że 'był głupi, że chciał mieć brata, bo Tosia jest najlepsza na świecie' hehehe Cudaczek mój kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Promyczku słodki ten wasz Karolek.
Honoratko u mnie to samo Adam robi podchody ale wie że jak ja nie chcę to nic z tego chyba że sama go dopadnę, to i on potem już nie chce 😉 ☺️
Kasiu Rksanka śliczne imię chociaż mi się kojarzy z pewną sucz ode mnie ze szkoły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dzięki dziewczyny za miłe słowa ☺️ 😘
Dziś jednak pękłam i wciągnęłam pół donutsa ☺️ Ale nie mogłam się oprzeć hehehe Wieczorkiem trzeba będzie dłużej poćwiczyć 😎
A tu moje dzieła 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/dscf5159q.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5540/dscf5159q.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj chwaliłam moje mężydło, a dziś wkurzył mnie tak, że myślałam, że wyjdę z siebie 😠
W związku z tym, że ospa Tosi umiejscowiła się w znacznym stopniu na pupci postanowiłam w dzień nie męczyć tych krost pampersem, tylko zakładam Jej tetrę. Dopóki ja zajmowałam się całym tym 'przedsięwzięciem' wszystko było ok. Nawet zaczął gadać, ze możemy tak już teraz robić to się szybciej na nocnik przerzucimy... I dzisiaj tragedia, bo to On miał zmienić pieluchę(a trafiła się kupka 😜). I się nasłuchałam 😠 Że zawsze coś wymyślę, że to głupiego robota, bo wszystko jest umazane, trzeba Ją zupełnie przebierać itd. itp. 😠 😠 😠 Normalnie aż Go zwyzywałam! Jak ja się w tym babrzę to jest git, ale księciunio nie może sobie rączek urobić 😠 Faceci są do d..y!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do wyjazdu w niedzielę to w ciągu następnych kilkudziesięciu minut dowiem się co o nim sądzi nasz lekarz(mam zadzwonić za chwilę, bo pielęgniarka miała naświetlić temat). W każdym razie dziś jest 9 dzień zmagań i widać zdecydowaną poprawę 🙂 Krosty przysychają(naliczyłam 6, które są wypełnione płynem). Trzymajcie kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! 🤪 😁 🤪 😁 🤪 😁
LECIMY!!!! 🤪 🙃 😁 🙃 😁 🤪 🙃 😁
Ale się cieszę 🙂
Jedyne na co musimy uważać to basen hehehe Mała nie może się w nim kapać. A poza tym nie ma żadnych przeciwwskazań 🙂
Łaaaa!! Normalnie nie mogę sobie znaleźć miejsca ze szczęścia hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...