Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jak sypiają Wasze dzieci w nocy? U nas ostatnio jakaś rzeźnia 😠 Młoda budzi się milion razy i za każdym razem woła do siebie, po czym nie chce wypuścić nas ze swojej sypialni i tak śpię pół nocy z Nią i pół z mężem 😠 Taka jestem ostatnio zmęczona, że ledwo wyrabiam w dzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Młody tez się budzi parę razy ale od razu jak tylko go dotknę to zasypia dalej 🙂
tak koło 5 się przeważnie przebudzi i wtedy to muszę go wziąć do nas, to sie już na sposób wzięłam przystawiłam łóżeczko do naszego łóżka i wyciągnęłam szczebelki, sam sobie wychodzi kładzie sie koło mnie i śpi dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kamilka ,Justa-wyjeżdżacie gdzieś na urlop??

w połowie sierpnia jedziemy do Łeby, na tydzień...ale już mam potrzebe 😉
łee Kasia to Ty sprintem urodziłaś...zazdroszczę takiej szybkiej akcji,a mała jaka śniada 😉
moja śpi całkiem nieźle, sama w swoim pokoju od 20.30 - 7...jedynie jak zębolce jej się przebijają jest bardziej niespokojna i woła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamilka ,Justa-wyjeżdżacie gdzieś na urlop??

w połowie sierpnia jedziemy do Łeby, na tydzień...ale już mam potrzebe 😉
łee Kasia to Ty sprintem urodziłaś...zazdroszczę takiej szybkiej akcji,a mała jaka śniada 😉
moja śpi całkiem nieźle, sama w swoim pokoju od 20.30 - 7...jedynie jak zębolce jej się przebijają jest bardziej niespokojna i woła.
o do Łeby fajnie tam jest 🙂a potrzebe to ja też już mam 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Asiu my nie jedziemy nigdzie 😞
urlop z powodu remontu wezmę dopiero w październiku 😞
ale za rok sobie to odbiję 🙂
no tak ale będzieci mieli ładną kuchnie 🙂 🙂bo jak pamiętam to kuchnie robicie?
a teściowa już sie wyprowadziła? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Jak sypiają Wasze dzieci w nocy? U nas ostatnio jakaś rzeźnia 😠 Młoda budzi się milion razy i za każdym razem woła do siebie, po czym nie chce wypuścić nas ze swojej sypialni i tak śpię pół nocy z Nią i pół z mężem 😠 Taka jestem ostatnio zmęczona, że ledwo wyrabiam w dzień 😞
Sonia spi tak od 21-ej do 8-9-tej rano 🤪
przebudzi sie co prawa nad ranemok 6-tej daję jej wtedy mleko żeby jeszcze pospała ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asiu a kiedy macie zamiar przyjechać do Międzywodzia
ja będę tam w sobotę lub niedzielę ale tak na 1 dzień
my mamy w Marenie od 7-go sierpnia do 14-tego 🙂
A wy macie blisko nad morze to mozecie sobie śmigac super jakWam zazdroszcze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asiu a kiedy macie zamiar przyjechać do Międzywodzia
ja będę tam w sobotę lub niedzielę ale tak na 1 dzień
my mamy w Marenie od 7-go sierpnia do 14-tego 🙂
A wy macie blisko nad morze to mozecie sobie śmigac super jakWam zazdroszcze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asiu a kiedy macie zamiar przyjechać do Międzywodzia
ja będę tam w sobotę lub niedzielę ale tak na 1 dzień
my mamy w Marenie od 7-go sierpnia do 14-tego 🙂
A wy macie blisko nad morze to mozecie sobie śmigac super jakWam zazdroszcze 🙂 🙂 🙂

no to prawda teraz jak droga ze Szczecina do Świnoujścia została przebudowana to 45 minut i jesteśmy w Międzyzdrojach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kurcze! Ładnie Wam śpią dzieciątka... Tylko te moje diabły jakieś takie 'nie teges' 🙃
Wydaje mi się jednak, że za nie przespane noce odpowiedzialne są u nas 'idące' trójki 🥴 Górna lewa, i dolna prawa pędzą jak szalone 😁 Mam nadzieje, że wyjdą lada dzień, bo już mam dosyć tych wędrówek ludów w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dzisiaj miałam straszną sytuację z Tosiakiem w roli głównej 😞
Pojechałam sobie z dzieciakami do centrum handlowego(chciałam coś upolować na wyprzedażach 😉). Lolek jak zwykle wysępił jakieś żelki i dał kilka Tosi. Zachłysnęła się jednym z nich tak bardzo, że już mi oczy wywracała 😞 Boże! Jak sobie to przypomnę to aż gęsiej skórki dostaję... Najgorsze jest to, że kiedy ja z Nią walczyłam zebrał się tłum gapiów i nikt nawet nie zaproponował pomocy 😞 Dodam tylko, że trwało to dłuższą chwilę... Coś okropnego... Tylko jedna Pani jak już było po wszystkim podeszła do mnie z chusteczką higieniczną żebym mogła małej wytrzeć buźkę...
Najgorsze jest to, że jestem po kilku kursach medycznych a i tak nie wiedziałam co robić... Dobrze, że się nic nie stało...
Normalnie ciary na plecach mam do teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Ale dzisiaj miałam straszną sytuację z Tosiakiem w roli głównej 😞
Pojechałam sobie z dzieciakami do centrum handlowego(chciałam coś upolować na wyprzedażach 😉). Lolek jak zwykle wysępił jakieś żelki i dał kilka Tosi. Zachłysnęła się jednym z nich tak bardzo, że już mi oczy wywracała 😞 Boże! Jak sobie to przypomnę to aż gęsiej skórki dostaję... Najgorsze jest to, że kiedy ja z Nią walczyłam zebrał się tłum gapiów i nikt nawet nie zaproponował pomocy 😞 Dodam tylko, że trwało to dłuższą chwilę... Coś okropnego... Tylko jedna Pani jak już było po wszystkim podeszła do mnie z chusteczką higieniczną żebym mogła małej wytrzeć buźkę...
Najgorsze jest to, że jestem po kilku kursach medycznych a i tak nie wiedziałam co robić... Dobrze, że się nic nie stało...
Normalnie ciary na plecach mam do teraz...
o Boże biedna Tosia 😞
a Ty Olu napewno swoje przeżyłaś 😞 🥴kurcze ja to też wtedy mam nogi jak z waty i cala ''latam'' 🥴
A Sonia mi sie często krztusi już nawet miaam jakieś badania przełyku Jej zrobić bo co chwile sie ''dusiła'' ale po ostatnich akcjach jak jej wyjmuje z buzi np.całego paluszka albo pół p arówki 🤪 😠to iem że nie gryzie tylko połyka taakie kawały wielkie 😠
Ola klepałaś Tosie po pleckach czy odrazy do góry nogami? 🥴
co właściwie robicie jak sie dziecko krztusi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Ale dzisiaj miałam straszną sytuację z Tosiakiem w roli głównej 😞
Pojechałam sobie z dzieciakami do centrum handlowego(chciałam coś upolować na wyprzedażach 😉). Lolek jak zwykle wysępił jakieś żelki i dał kilka Tosi. Zachłysnęła się jednym z nich tak bardzo, że już mi oczy wywracała 😞 Boże! Jak sobie to przypomnę to aż gęsiej skórki dostaję... Najgorsze jest to, że kiedy ja z Nią walczyłam zebrał się tłum gapiów i nikt nawet nie zaproponował pomocy 😞 Dodam tylko, że trwało to dłuższą chwilę... Coś okropnego... Tylko jedna Pani jak już było po wszystkim podeszła do mnie z chusteczką higieniczną żebym mogła małej wytrzeć buźkę...
Najgorsze jest to, że jestem po kilku kursach medycznych a i tak nie wiedziałam co robić... Dobrze, że się nic nie stało...
Normalnie ciary na plecach mam do teraz...

To straszne ale ja też to przeżywałam, raz z marcelem dwa razy z Patrykiem ale Olu dobrze zrobiłaś, ja w takich sytuacja dostaje powera i robię wszystko żeby ratować dziecko a co do ludzi to tak już jest że wolą się gapić niż pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Przerzuciłam Ją przez nogę głową do dołu i delikatnie klepałam po pleckach(między łopatkami). Cały czas nie wiem, czy dobrze zrobiłam 🤢 Ale zadziałało... To było straszne 😞

Masakra, ale dobrze działałaś
Ja też mam stracha przed takimi sytuacjami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...