Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka to masz nie za ciekawie 😞 bidulko nasza no a perspektywa imprezki za rok wspaniała Ty to masz szczęście z Michałkiem 🙃
wiecie co właśnie teraz jak w szpitalu byłam to mąż z małym został a ze mną kuzynki mąż pojechał ale właśnie tak się zastanawiam co by było gdyby nie mieszkali blisko albo np. w pracy byli bo czasami też na nocki jeżdżą 🙂w takich sytuacjach człowiek sobie sprawe zdaje jaki czasami jest niestety niewystarczalny wiadomo obudził by małego i by pojechał ale ... no właśnie
oho i mąż juz mnie wygania spokojnej nocki papa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byliśmy wieczorkiem na zakupach w Carrefourze (choć strasznie nie lubię tego sklepu) i kupiliśmy w promocji Pampersy Sleep..... i żarełko bo zostały mi 2 słoiczki i już nerwowa byłam. Choć muszę pochwalić Anię, że ostatnio to je praktycznie nasze jedzenie 🙂 Kaszkę robię jej tylko wieczorem. Dziś zasmakowała jej ta dziwna mizeria. T tylko pokręcił nosem jak spróbował i Ania dała się do jego porcji 🙂 Słone to było i chyba dlatego jej pasowało. Nie znała takiego smaku. Ostatnio dużo nowych rzeczy próbuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
hej mamusie 🙂 chociaż widzę że na razie to sobolinek tylko aktywny 🙂

hej alwo hehe
Ja mam swojego lapka prawie cały czas włączonego więc jak mam chwilę to jestem aktywna i się udzielam hehe
Jak kamienie, dalej tak dają w kość?

jak na razie ok tylko ciiii bo usłyszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
hej mamusie 🙂 chociaż widzę że na razie to sobolinek tylko aktywny 🙂

hej alwo hehe
Ja mam swojego lapka prawie cały czas włączonego więc jak mam chwilę to jestem aktywna i się udzielam hehe
Jak kamienie, dalej tak dają w kość?

jak na razie ok tylko ciiii bo usłyszą 😉

To super to CIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Byliśmy wieczorkiem na zakupach w Carrefourze (choć strasznie nie lubię tego sklepu) i kupiliśmy w promocji Pampersy Sleep..... i żarełko bo zostały mi 2 słoiczki i już nerwowa byłam. Choć muszę pochwalić Anię, że ostatnio to je praktycznie nasze jedzenie 🙂 Kaszkę robię jej tylko wieczorem. Dziś zasmakowała jej ta dziwna mizeria. T tylko pokręcił nosem jak spróbował i Ania dała się do jego porcji 🙂 Słone to było i chyba dlatego jej pasowało. Nie znała takiego smaku. Ostatnio dużo nowych rzeczy próbuje.

u Nas od dawna jemy już wszystko razem tylko że ja robię takie delikatne a W sobie na talerzu doprawia chociaż wczoraj mały dostał pierwszy raz buraczki ze słoika takie w occie ale się nimi zajadał ja mu tylko jeden plasterek a ten ryk bo chce więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja muszę uważać na ten Ani żołądek i te wymioty dlatego po części daję jej jeszcze słoiczki, a prawdziwy powód jest taki (o czym wcześniej pisałam), że ja nie robię tradycyjnych obiadów, bo T takich nie je. A dwóch obiadów nie dam rady ugotować, a jak ona nie śpi to żadnego nie zrobię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tutaj 23 mamy imprezę na osiedlu ja to nazywam męczenie kota taką z ogniskiem muzyką zawodami dla dzieci ma niby trwać do 24.30 jednym słowem i dla dorosłego coś się znajdzie 😉
a dlatego męczenie kota bo to jakaś ich stara tradycja kiedyś w beczce zawieszonej na linie był zamykany kot i każdy walił w tą beczkę kijem itp. aż beczka pękała i kot uciekał w którąś stronę takie niby wypędzanie złych duchów itp. a teraz w tych beczkach są słodycze i koty z papieru lub maskorki czasami na filmach amerykańskich widać jak dzieci z zamkniętymi oczami walą kijami w beczki lub konie z bibuły to mniej więcej coś takiego 🙂 jednym słowem jak pogoda dopisze to idziemy a co 😉 jak możliwość jest to trzeba korzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Ja muszę uważać na ten Ani żołądek i te wymioty dlatego po części daję jej jeszcze słoiczki, a prawdziwy powód jest taki (o czym wcześniej pisałam), że ja nie robię tradycyjnych obiadów, bo T takich nie je. A dwóch obiadów nie dam rady ugotować, a jak ona nie śpi to żadnego nie zrobię 😞

no zgadza się 🙂 i wiesz co u mnie mąż wyrozumiały teraz to nie ma problemu bo mały do żłobka idzie ale wcześniej zdarzał się że wrócił do domu i dopiero albo on albo ja obiad robiłam (zależało z kim ma/Ly chciał siedzieć)
mój z inności to już frytki jadł lazanie spaghetti i pewnie coś jeszcze ale nie pamiętam i zauważyłam że uwielbia ziemniaki makaron zupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ,wkoncu lapek mnie posłuchał i odpalił,
a Zuza juz wyje od godziny w lozeczku ,A do niej chodzi co 5 min ,i własnie powiedział ze jakby usiadł koło niej to 1min i spi,Zuza oczywiscie 😉on jest nieugiety ja bym sie juz poddała 🤨
za to Zuza sie nie poddaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
To późne imprezki u Was są 😲 🤪 Ja bym zaraz dzwoniła po straż miejską jakby mi ktoś walił na osiedlu w beczkę. To udanej zabawy a Gabrysia bierzecie ze sobą? Czy ktoś z nim zostaje?

nie no bierzemy to w sumie ze względu na niego idziemy niech popatrzy ile ludzi co wyrabiają pewnie dużo nie zapamięta ale zawsze to jakaś atrakcja a że on uwielbia tłoki(przeciwieństwo tatusia)to idziemy zobaczymy ile wytrzyma w Najgorszym razie pójdzie brudny spać taki wiesz dzień dziecka 😉
a i tutaj imprezy zgłaszasz wywieszasz flagi i nawet jakby przyjechali to tylko by zobaczyli czy się nie pija nie demolują i odjadą 🙂 zaapelowane imprezy są w sumie nie do ruszenia nawet te domowe np .urodzinowe sama możesz iść zapukać do sąsiadów i niestety nic więcej się nie zrobi jednym słwoem jak sąsiad wredny i dobrącią nie ustąpi to niestey policja nie zareaguje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
tylko wiesz nie wiem czy to będzie taki fajny koncert bez Slascha,mój Michał może pójdzie bo to na jego stadionie a on tam ma układy z ochroniarzami

jednym słowem dziewczynki same się sobą zaopiekują bo Michaś musi iść z Wami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał właśnie wyszedł z pokoju i stwierdził że to nie może być jego siostra,skoro nie chce spać 😎bo on spał grzecznie i teraz w dzien jak tylko sie połozy to śpi
wkońcu zasnęła ja też juz zmykam bo nie wiem coza noc mnie czeka a jutro goście więc musze byc wypoczeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
tylko wiesz nie wiem czy to będzie taki fajny koncert bez Slascha,mój Michał może pójdzie bo to na jego stadionie a on tam ma układy z ochroniarzami

No mój T też mi na samym początku powiedział, że to już nie będzie ten sam G&R bez niego. Ale i tak Michałowi zazdroszczę 🙂 Ja bym z Tobą też poszła hehe, ale po tej 1 nocy Michał by się wyleczył z chęci posiadania dzieci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Michał właśnie wyszedł z pokoju i stwierdził że to nie może być jego siostra,skoro nie chce spać 😎bo on spał grzecznie i teraz w dzien jak tylko sie połozy to śpi
wkońcu zasnęła ja też juz zmykam bo nie wiem coza noc mnie czeka a jutro goście więc musze byc wypoczeta

DOBRANOC I SPOKOJNEJ NOCKI ŻYCZYMY 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Michał właśnie wyszedł z pokoju i stwierdził że to nie może być jego siostra,skoro nie chce spać 😎bo on spał grzecznie i teraz w dzien jak tylko sie połozy to śpi
wkońcu zasnęła ja też juz zmykam bo nie wiem coza noc mnie czeka a jutro goście więc musze byc wypoczeta

Super, że Zuzia zasnęła OBY SPAŁA JAK NAJDŁUŻEJ. Dobranoc i do jutra Kochana.
Ja też będę uciekała bo czeka mnie kąpiel.
Dobranoc dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...