Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Magda 123 przystawianie małej częściej nic nie dawało w 2 miesiącu to wisiała u mnie na cycu całymi dniami tylko że ona po pewnym czasie nieefektywnie ssie i śpi. Butelką też na śpiąco w pewnym momencie je. Te trzy godziny wytrzyma najpewniej po nocy gdy w piersiach mam najwięcej pokarmu. Tę butelkę po południu starałam się wyeliminować ale od 17 mała głodna była co chwilę i w piersiach pusto było. Waga to moje zmartwienie numer trzy. Mała dużo nie waży we wtorek 4730g(do domu jak po porodzie 11.03. wychodziliśmy to miała 2400g-wcześniak) zresztą oceni ją to we wtorek pediatra. Jak nie dawaliśmy jej modyfikowanego to mniej niż 150g tygodniowo przybierała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
acha przypomniało mi się że rozmawiałyście o truskawkach.
Więc ostatnio mama dała mi placek drożdżowy z truskawkami zjadłam wieczorem kawałek truskawek tam góra dwie były i to ze swojego ogródka. Następnego dnia mała miała duże uczulenie na twarzy. Aż mi się nie chce wierzyc że przez to ale spróbuję za jakiś czas jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisiu, wszystkiego najlepszego !!!

Nikolciu dużo mleczka i mało płaczu 🙂))

Witajcie dziewczyny, dziś rano rozmawiałam z koleżanką któa jest w 2 miesiącu ciąży i sobie normalnie swoją przypomniałam, a poza tym czułam się jak starsza i bardziej doświadczona siostra jak jej opowiadałam jak jest później w ciąży i po porodzie 🙂) a w tym czasie Filip próbował się dołączać do rozmowy 🙂
Życzę Wam miłego dnia, pewnie zajrzę dopiero wieczorem, bo dziś obiad na mieście 🙂, a potem gdzieś jakiś spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.. Nikolcia dziękuje za życzenia 🙂 🙂
A ja właśnie robię sobie śniadanie.. makaron z truskawkami 🙂 🙂 🙂
Kasiula, niezła klęska.. taki grad to nie często w Polsce 🙂 🙂 W ogóle co tam teraz się dzieje, takie burze i trąby powietrzne...
Co do tycia maleństwa, to ja też się zgadzam, że każde inaczej... moja tyje 800-900 na miesiąc... a teraz zobaczymy pewnie troszkę mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój tyje szybko i nawet nie wiem ile.. tzn. teraz zauważyłam,że mniej niż wcześniej przybiera na wadze, ale to dla niego dobrze, 9maja ważył 6400g, a 30maja 7160g, ale to w pełnym pampersie, więc pewnie ważył jakieś 7kg.. ja się boję, że troszkę za szybko.. 😞
Salamandra czy ty widzisz jakiś efekt po tych ćwiczeniach? Bo ja byłam z nim w środę na rehabilitacji i ćwiczę z nim od środy, no i dla mnie są efekty..mały zaczyna wyciągć rączki i wierzga nóżkami jak szalony! 😁 jeszcze nie umie łapnąć zabawki w leżaczku i na macie, bo nie umie dać rączek tak wysoko, ale już je wyciąga 🤪 🤪 🤪 nawet nie wiecie jaka szczęśliwa jestem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja małemu chce jakieś ciuszki kupić.. bo jedziemy do Niemiec na to wesele i mamy zamiar jechać wcześniej do innej cioci A. no i w sumie będziemy tam tydzień, a jak przejrzałam iuszki..to tam coraz mniej tego co jest dobre na malutka! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiem :P:P hehe jednak dobrze jak ktos ma cos do oddania... bo ciagle kase wywalac na ciuchy ktore dziecko 1-2 miesiace ponosi to tez troche sie tego uzbiera... a kolezanka w moim wieku wiec na pewno nie ma jakis staroswieckich ubranek 🙂 🙂 mowila ze ma fajne sukieneczki, kurtke od 7 miesiecy (akurat malej sie przyda ) jakies kompleciki itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska kochana ale sie ciesze z postepow Alanka.Mowilam,zebys sie nie stresowala.A mi zostalo jeszcze tylko salatke zrobic,sernik na zimno i gotowe 😁 😁 Wtedy maz posprzata,a ja musze sie wykapac 😉Dobrze,ze gosie beda dopiero za 3 godziny,to zdarze chociaz chwile odsapnac,bo juz nie mam sily.Samantko swietna ta chustawka.A co do ciuszkow,to ja mam tyle,ze nie musialabym na upartego do 1,5 roku kupowac,ale nie umie sie powstrzymac.Ale ja to juz od poczatku ciazy jak sie dowiedzialam(czyli od 5 tygodnia)to zaczelam kupowac w roznych rozmiarach i duzo sie tego uzbieralo 😉A od 1,5 roczku mam juz wszystkie ciuchy po siostry corce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska bardzo sie ciesze ze u Was juz lepiej! Trzymam kciuki za Alanka! I na pewno niedlugo bedzie juz łapał zabawki!!!
Ehhh.. tak tp wlasnie jest z kupowaniem przez internet! Ja kupowalam wozek to bylam zla bo przesylka sie opoźniala a kolezanka zamowila u tego samego goscia tydzien pożniej i dostala szybciej niż ja! Wiec moze faktycznie Samantka bedzie miala szczescie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak to jest ze sprzedawcami z neta.Tez juz mialam kilka razy problemy,ale zazwyczaj wszystko ok przebiegalo.Niusia jak ci nie odpisze w do poniedzialku,to zglos to do allegro i wtedy on bedzie musial w trybie natychmiastowym odpisac.Ja znikam bo goscie ida.Buziaki.Dobrze,ze to weekend to malo piszecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...