Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
Justyna ja z tą wódką to na później.
Jak Kornelka ma takie teksty teraz, to jakie będzie miała po wódce 🤪 🤪 🤪


Szkoda ze tak jesteśmy porozrzucane po Polsce i świecie......chciałabym Was poznać "na żywo" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela odpukac tak,juz minelo.Masaze,herbatki i odbijanie przed i w trakcie jedzenia pomogly.Tylko z tymi pierdzioszkami czasami jest problem 😞 mam nadzieje ze po 3 miesiacu minie i to 🙂
fakt po calej Polsce nas rozwialo,fajnie jakby z Łebą wypalilo.Wogole jakiekolwiek wakacje chce 😁
dwa lata temu bylismy nad morzem.Dojechalismy o 7 rano i prosto na plaze eh.. 🙂 tylko moj maz chyba jodem po twarzy dostal za bardzo,bo po powrocie do pokoju usnal i..zaczal lunatykowac 🤪 🤪
doszlo to tego ze otworzyl szafe i zaczol na mnie krzyczec ze nie chce go wypuscic 🤪 🤪 😁 😁 jaja jak berety 😁 😁 a moglam go tam wsadzic i zamknac,moze by przejscie do Narnii znalazl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
daniela odpukac tak,juz minelo.Masaze,herbatki i odbijanie przed i w trakcie jedzenia pomogly.Tylko z tymi pierdzioszkami czasami jest problem 😞 mam nadzieje ze po 3 miesiacu minie i to 🙂
fakt po calej Polsce nas rozwialo,fajnie jakby z Łebą wypalilo.Wogole jakiekolwiek wakacje chce 😁
dwa lata temu bylismy nad morzem.Dojechalismy o 7 rano i prosto na plaze eh.. 🙂 tylko moj maz chyba jodem po twarzy dostal za bardzo,bo po powrocie do pokoju usnal i..zaczal lunatykowac 🤪 🤪
doszlo to tego ze otworzyl szafe i zaczol na mnie krzyczec ze nie chce go wypuscic 🤪 🤪 😁 😁 jaja jak berety 😁 😁 a moglam go tam wsadzic i zamknac,moze by przejscie do Narnii znalazl 😁


🤪 🤪 🤪O matko i córko dawno się tak nie śmiałam 🤪 🤪 🤪 Justyna cały dzień Cię tu brakowało. jakbyś takimi tekstami od rana waliła to byśmy pewnie schudły ze 2kg w jeden dzień 🤪
Wracam do wcześniejszych postów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po kapieli.Filipek od razu usnął,aż jestem zdziwiona że tak szybko.
Mąz poszedł do pracy i zostalismy sami.
Piekne te wasze dzieciaczki,ja tez musze w końcu zgrać zdjecia.
daniela ja tez non stop bym coś podjadała
I mam pyatnie,dziewczynki po pierwszej ciązy jak dostałyście okres to mocno wam leciało??Bo mi trochę leci,ale najważniejsze,że nie boli brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ale slicznie sie wasze dzieciaki usmiechaja..lila tez caly czas sie szczerzy a jak tylko wyciagne aparat albo telefon to zaciska usta i koniec...ale ja wiem po kim to ma...ani ja ani m. zadnego zdjecia od 15 lat nie pozwolilismy sobie zrobic ☺️ 😉


Paninka że tak zapytam... a na sierpnióweczkach to po ile macie latek? 😉 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
moniq tak do pol roku bedziesz musiala chyba poczekac.
a co ci tak spieszno? 😁

a wiesz płacze mi, że ją plecy bolą i nie chce się jej leżeć 🙂a tak powaznie to doczekac sie nie moge 🙂


ja sie wszystkiego nie moge doczekac..pierwszych krokow...pierwszych slow..pierwszego "ukochania" - przytulenia zwlaszcza.Ale te rzeczy nie byly by tak wyjatkowe gdybysmy dostaly je od razu 🙂


Minimum słów maximum treści 😘 Pięknie to powiedziałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Dopiero Was doczytałam, bo trochę się tego uzbierało.
Wstaliśmy z Tymkiem o 11.30, po jedzonku i przebraniu poszliśmy na dwugodzinny spacerek. Potem powrót na obiadek i znowu spacerek. U nas dziś 1 stopień, ręce mi zmarzły jak cholera, ale Tymcio cieplutki był jak wróciliśmy więc ok 🙂

ann Tymcio dziękuję za komplementy 😘
Ja tak jak siehankowa mam foczkę w wanience i jest to bardzo przydatne 🙂
brunia co za patałachy w tej przychodni 😠 Tutaj służba zdrowia nie lepsza, ale dzieciaczki super traktują i dobrze, bo nie wiem co bym zrobiła 😠

Ja karmię Tymka swoim mlekiem ale odciągniętym. Dzięki temu wiem ile zjada a i plus jest taki, że każdy może go nakarmić 🙂
Ostatnio Tymcio bardzo dużo je. Praktycznie co każdy posiłek 150ml, nawet 180. W nocy mniej, około 120 a wczoraj w nocy tylko 80.
W dzień maluszek śpi około 3 godzin a w nocy 3/4 godziny. Wszystko się wydaje ładnie, pięknie, ale cały czas mam problem z tym, że mały zasypia i śpi na rękach. No tragedia. W nocy normalnie zasypia, a w dzień masakra. Dochodzi do tego, że śpi u mnie na rękach po 2 godziny a ja połamana chodzę 🤢
Justynachyba przeoczyłaś mojego posta z wczoraj z prośbą o przesłanie ''Zaklinaczki...''. Wysłałam Ci adres swojego maila na sierpnióweczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Mamusie 🙂
Jesteście nieziemskie - śmieję się do łez...
a te cycki nad łóżkiem...Boże będę to opowiadać chyba do emerytury 🤪

U nas dziś piękny dzień 🙂
Maciuś był taki grzeczny i radosny, że nie mogłam uwierzyć 🙂
To chyba rekompensata za ostatnich trudnych kilka dni 🙃

Dziś u nas skończone 7 tygodni 🙂

I mam pytanie, jak długo na tym etapie Wasze maluchy trzymały główkę leżąc na brzuszku?
Bo mój coś bardzo tego nie lubi i nie wiem czy to przez to obniżone napięcie
czy to może być normalne jeszcze?

I drugie pytanie ... karmicie teraz z obu piersi przy jednym karmieniu czy zawsze z jednej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna fajny tekst cyt :"...jodem po twarzy dostał.."
A ja normalnie nie wiem co jest grane 😞Nadia spała po spacerze,że ho ho więc po 3 godzinach tj. koło 18 ją obudziłam co by ją nakarmić i,żeby do 19 w brzusiu jej się uleżało co by nie zwracała w kąpieli...i lipa zwymiotowała najpierw od razu jak ją osobisty obudził i przebierał a potem jeszcze jak jej cyca dałam 😞 😞 😞 😞Kurde na prawdę nie wiem o co chodzi 😞 Potem dałam jej spokój pobrudziła trochę tatusiowi i sugerując,że jest głodna po czym po kąpieli nie chciała cycka więc ściągnęłam pokarm i dałam butle i najpierw 25 potem 30 i odbiło się ładnie i potem 30 na siłę wmusiałam w nią ale już zasnęła i jak trzymałam do odbicia to gonie było więc ją położyłam do łóżeczka...nie wiem o co chodzi może ją przekarmiam 😞 w sumie dziecko jak głodne to nie uśnie przecież ☺️ ☺️ ☺️oj pierdolca normalnie dostanę 😞 Na poprawienie humoru zamówiłam sobie:
http://allegro.pl/zegar-scienny-family-time-by-pt-3-kolory-promocja-i1850156014.html
a i jeszcze poszukam tego śpiworka tylko kurdele wcale nie wiem jaki rozmiar kupować 😞 Nadi nosi 62 658 teraz i nie wiem czy 74 będzie ok?
i ponawiam pytanie odnośnie przewracania się na plecki z brzusia i dwrotnie kiedy Wasze pociechy zaczęły b póki co tylko lydzia napisała,że w 4 tygodniu, a mojej Nadi się nie śpieszy w tej kwestii i ciekawam czy tylko jej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati mój Syneczek się jeszcze nie przewraca-dziś skończył 7 tygodni.
Wydaje mi się, że na takie umiejętności jest jeszcze czas 😉

A co do wymiotowania może coś zjadłaś co malutkiej nie podeszło...hmm sama nie wiem,
ale ja bym wtedy na siłę nie podawała mleka - jak zgłodnieje to się upomni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta dziękuję...10 sekund jeszcze nie trzyma...

Inez super to zdjęcie-ale Tymon wpadł mi w oko już od pierwszego spojrzenia 😉

Tak czytam jak ubieracie Maluchy i kurcze ja to chyba jakoś tak strasznie lekko porównując...
i jak sobie pomyślę o rajstopkach...oj to byłby wyczyn ubrania u nas
Maciuś ogólnie nie lubi się ubierać w ciuszki cieplejsze niż body...
śpioszki na noc +kaftanik to ostateczność 😎
Oczywiście o domowym klimacie mówię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To jeszcze tylko do Pati napiszę..
Pati mój to taki niemot, że jak czytam co robią jego rówieśnicy to aż trudno mi uwierzyc. Na brzuchu nie lubi, płacze. Na boczek się nie przełoży ale ja sie tym nie martwię bo wiem ze przyjdzie na niego kolej i zacznie wszystko robic, a co do jedzenia to nie bardzo wiem co powiedziec bo zawsze jest opcja ,ze może jednak coś nie tak. Według mnie nie panikuj tylko zobacz co będzie jutro.mMój też ma takie humory z jedzniem, ale ja nie wybudzam go nigdy. Sam mi mówi kiedy chce jeśc i dostaje tyle ile zje od 90 do 160 czy 180. Bywało, że jadł na raty co kawałek po 20, 30. Zobaczysz jutro ale według mnie wszystko jest ok.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...