Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Justyna trzymam za Was kciuki mocno 😘

Paninka
to główkę nasze Maluchy mają w takim samym rozmiarze,
u nas dziś też 40,5cm 🙂

Szukam jakiś fajnych dresików na all i nic nie mogę znaleźć..wrrrr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Daniela pisałam rano, nie wiem czy czytałaś.
Pytałam dziś naszego pediatrę i on na kolki bardzo poleca Debridat
-tylko on jest na receptę.
Niestety mówił, że z jego doświadczenie różnie to z tym 3 miesiącem bywa...niestety

Buziaczki dla Tosi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po szczepieniu mała jak zawsze dała niezły koncer jak ona wiszczy to aż szyby drżą nie wiem po kim taki głos bo ja i m mamy spokojne głosy, no ale teściowa kiedyś w zespole na weselach śpiewała więc może po niej. Niunia waży 6350 i ma 65 cm 🙂 natomiast lekarka stwierdziła że ma małe ciemiączko i to nie dobrze ale nic więcej nie powiedziała 😞
Ann cieszę się że ci się podobają u mnie leżały i tak bym ich nie nosiła skoro nie ponosiłam, a nic nie chcę, może kiedyś Ty będziesz miała coś co się komuś przyda to mu wyślesz.
Aniołek śliczna Twoja Oliwka
Co do przystawiania do piersi po porodzie to u mnie było tak, że jak jeszcze była na pępowinie to rzucili mi ją na brzuch, kazali m szybko ją przeciąć ogólnie spieszyli się wszyscy bardzo bo tego dnia dużo porodów było umyli zmierzyli zważyli i dali m by poszedł z nią na korytarz spacerowac, a mnie sszywali bo byłam mocno pocięta bo mała z rączką szła i tak ponad pół godz mnie szyli, mąż jak spacerował tp ululał małą więc mi ją przywiózł to spała, ja byłam tak wyczerpana że mi sie ręce trzęsły nie byłam w stanie utrzymać telefonu by do rodziców zadzwonić, a nawet nie wpadłam na pomysł by małą do piersi dostawiać, mąż mósiał wracać bo miał oststni pociąg bo ja wieczorem urodziłam więc zostałam sama, nikt nie przychodził w końcu przyszła położna i zaczęła wrzeszczeć że czemu małej nie karmię, a ja nie byla w stanie wyjąć jej z tej mydelniczki, w końcu mi ją podała mała zaczęła ssać i sobie poszła w końcy przyszła sprzątaczka bo wszyscy inni byli zajęci i kazała mi iśc do sali nie byłam w stanie bo się trzęsłam to przyniosła wózek i psioczyła że to nie jej robota matki na sale wozić. Była noc mała płakała bo była głodna (ja przez cały dzień nie mogłam nic jeść) nie umiałam jej do piersi przystawić jak przyszła jakaś pielęgniarka to wrzeczała że czemu nie przystawiam, mówiłam że nie mam pokarmu i że mała głodna to one twierdziły że nie i że mam że jej wystarczy to co mała wyssie a ja siarę dopiero w 4 dobie po porodzie dostałam a oni głodzili mi dziecko, tylko raz jedna położna się zlitowała jak jej mówiłam że mała głodna i ją dokarmiła, mała bardzo dużo i łapczywie wtedy zjadła i dobrze spała. W tym wszystkim nie miałam głowy do zdjęć ani do czegokolwiek 😞 dopiero na drugi dzień zrobiłam małej zdjęcie komórką. Ja porodu nie wspominam dobrze i już niechcę nigdy więcej tego przechodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Aniolek chcialabym wrocic do ojca bardzo,ale to musi byc wspolna decyzja.Nawet nie mam gdzie isc,zadnych znajomych,siostra mieszka nie daleko ale u niej sie dzieci rozchorowaly.Nie chce zeby Norbert sie zarazil. cos dlugo spi,usnal z pol godz temu.


Justynka, trzymaj się Kochaniutka. Juz dzisiaj jest sroda, za chwilke koniec tygodnia i znowu będziesz miała męża po południu w domku 😉 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek- Szymon też lubi walnąć kupę w czystą pieluchę, A od wczoraj ma fazę na oznaczanie nas- nasikał na psa a mi kupę na spodnie zrobił (pielucha takiego nawału nie wytrzymała )
Paninka- no to Lilka już spora 🙂 a mapa ma racje- lekarz wie lepiej. Ja też nie wiedziałam czy można szczepić przy katarku i zadzwoniłam do naszej super pediatry (tej co chodzimy prywatnie) i ona powiedziała, że jeśli dziecko jest osłuchowo czyste to można.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
a Lilka obudzila sie na chwile wciagnela 180ml mleka i spi dalej 😜


jejku, ona cały czas tyle je???????????? oliwka wcina 90. czasami 120 ale co dwie godzinki.


ostatnio troszke marudzila przy jedzeniu...ale zazwyczaj zjada 150 w porywach do 180 ale co 4 godzinki 🙂 i wlasnie doczytalam ze jest na 90 centylu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
a Lilka obudzila sie na chwile wciagnela 180ml mleka i spi dalej 😜


jejku, ona cały czas tyle je???????????? oliwka wcina 90. czasami 120 ale co dwie godzinki.


ostatnio troszke marudzila przy jedzeniu...ale zazwyczaj zjada 150 w porywach do 180 ale co 4 godzinki 🙂 i wlasnie doczytalam ze jest na 90 centylu 🤪


a mi sie wydawało, że Oliwka to kluseczka 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
a Lilka obudzila sie na chwile wciagnela 180ml mleka i spi dalej 😜


jejku, ona cały czas tyle je???????????? oliwka wcina 90. czasami 120 ale co dwie godzinki.


ostatnio troszke marudzila przy jedzeniu...ale zazwyczaj zjada 150 w porywach do 180 ale co 4 godzinki 🙂 i wlasnie doczytalam ze jest na 90 centylu 🤪


a mi sie wydawało, że Oliwka to kluseczka 😁 😁 😁 😜


a to ja mam odwrotnie bo mi sie zdaje ze ona na buzi jest pyza ale reszte to raczej smukla ma 🤪 🤪 ale ja chyba nieobiektywna jestem jesli chodzi o moja coreczke 😉 😉 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Poczytałam niestety i za szybko zarasające ciemiączko może prowadzić do nadciśnienia śródczaszkowego i uszkodzeń mózgu 😞


Divianka
nie czytaj!!!
Zapytaj jakiegoś sensownego lekarza,
Paloma chyba miała się z tym wybrać do jakiejś poradni-popytaj ją 😉
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Diviana napisał(a):
Poczytałam niestety i za szybko zarasające ciemiączko może prowadzić do nadciśnienia śródczaszkowego i uszkodzeń mózgu 😞


Divianka
nie czytaj!!!
Zapytaj jakiegoś sensownego lekarza,
Paloma chyba miała się z tym wybrać do jakiejś poradni-popytaj ją 😉
😘


Podpytam ją bo już sie zdenerwowałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet dzisiaj z małą na spacer nie poszłam...taka jakaś słaba jestem ,jak trzymałam Tosie na rekach bo płacz to myślałam ze na siedziaco une.....
Divianka ja się nie wypowiem bo się nie znam....
Mapa dzięki za info ale chyba wole jej nie faszerować...sama nie wiem...u mnie ten pediatra to taka dupa.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Poczytałam niestety i za szybko zarasające ciemiączko może prowadzić do nadciśnienia śródczaszkowego i uszkodzeń mózgu 😞


no ale przeciez pani doktor nic nie zalecila? niepotrzebnie czytasz!!! ja po dzisiajszej wizycie mam w ksiazeczce napisane ciemiaczko przednie 2x2 - cokolwiek to znaczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...