Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Witam!!
U nas nocka rewelacja, młody poszedł spać o 19 i obudził sie o 1.15, a potem o 5 no i o 6 już wstał.
Moniq współczuje Ci ze nie możesz zrobić sobie nawet frytek, a herbatę chociaż teściowa pozwala Ci zrobic?
Co do przepisu o karmieniu to ja też zamierzam z tego skorzystać i godzinkę wcześniej wychodzic, no i niestety musze wrócić do pracy, a tak mi szkoda mojego chrabąszcza
Joaneczko ja tam mam kredyt mieszkaniowy to dopiero po 57 roku zycia mogłabym urodzic na luzie, i wtedy nawet plusem byłoby to ze szybko na emeryture bym przeszła wiec z dzidzia dłużej bym została hehe, a tak poważnie to jakbym nie miała kredytu to wcale bym nie wracała do pracy przez najbliższe trzy lata, ale niestety cos za cos, albo mieszkanie na kupie z rodzicami czy tesciami, albo własny kąt ale i wychowywanie synka przez obcych-żłobek, jeśli oczywiście sie uda bo w sierpniu złożyłam papiery i czekam.
Jejku tez sobie nie wyobrażam rozstania z moim syneczkiem, ostatnio go zostawiłam na godzinke u teściowej bo pojechałam do sklepu a nie chce go ciagac w te przedswiąteczne tłumy, to tak sie spieszyłam ze połowy zapomniałam, a wchodze do tesciowej, a ona mówi ze on całą godzine płakał, mój skowronek, wiec mówie ze juz wiecej Cie nie zostawie, a moja tesciowa, ale nie nic sie nie stało az tak nie płakał hehe, ale i tak nie chce go zostawiac, jeszcze sie nabędzie beze mnie.
Inez odpisałam
Daniela zazdroszczę Ci ze bedziesz pracowac w domku
A ja tez przekroczyłam 30stke, ale nie przejmuję sie bo własnie przyszedł do mnie nowy listonosz z poleconym i pyta sie mnie a 18 lat jest?, to ja mu na to ze nie, a on o to nie moge wydac ci listu, a ja na to no szkoda, to juz nigdy pan tego nie zrobi bo 18 lat juz nie bede miała ponownie, a on na to aha to przepraszam, no wiec wyglądam jak szesnastka z dzieckiem hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Matka karmiąca piersią i zatrudniona na pełnym etacie ma prawo do 2 półgodzinnych przerw w pracy, które są wliczane do czasu pracy i za które przysługuje wynagrodzenie (art. 187 kodeksu pracy).

dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
http://demotywatory.pl/3595783/Niesamowity-prezent

hehe, my rok temu na mikołajki dostalismy pierwsze zdjęcie Ksawiera - z badania usg potwierdzającego ciąże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana nie załamuj sie wszystko sie jakoś ułoży, ja tez sie zastanwiam jak to bedzie wyglądać, bo z naszymi pensjami wszystko miałam wyliczone a teraz jeszcze dojdzie opłata za żłobek, no nie wiem, nie chce narazie o tym myślec bo też juz bym była załamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Ja po podliczeniu wszystkiego się załamałam i mam doła totalnego 😞


a dlaczego??


Nic mi się nie kalkuluje, nie mam blisko mamy ani teściowej więc będę musiala wydać min 700 zł na opiekunkę, 1300 rata pożyczki (oprócz kredytu który m. opłaca ze swojej pensji) 250 zł dojazd czyli cała moja pensja, a nie damy rady bez mojej pensji, więc będę zapieprzać całymi dniami jak durna, widzieć swoje dziecko jak śpi tylko i nic z tego nie będę miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
To ja może z innej beczki 🙂
Właśnie dałam Hani marchewkową z ryżem i zdecydowanie jej lepiej podeszła niż jabłko - nawet sama buzie otwierała 🙂

Hehe mój Witek tez wczoraj dostał marchewkę z ryżem i taka sama reakcja była, jabłko jakoś mu nie podeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Diviana nie załamuj sie wszystko sie jakoś ułoży, ja tez sie zastanwiam jak to bedzie wyglądać, bo z naszymi pensjami wszystko miałam wyliczone a teraz jeszcze dojdzie opłata za żłobek, no nie wiem, nie chce narazie o tym myślec bo też juz bym była załamana.

Millium, Diviana damy sobie radę 🙂 Jakoś to być musi 🙂 A na pocieszenie macie po oklasku 🙂 Foga i Aneczkare też 🙂 A dla Siehankowej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Ja po podliczeniu wszystkiego się załamałam i mam doła totalnego 😞


a dlaczego??


Nic mi się nie kalkuluje, nie mam blisko mamy ani teściowej więc będę musiala wydać min 700 zł na opiekunkę, 1300 rata pożyczki (oprócz kredytu który m. opłaca ze swojej pensji) 250 zł dojazd czyli cała moja pensja, a nie damy rady bez mojej pensji, więc będę zapieprzać całymi dniami jak durna, widzieć swoje dziecko jak śpi tylko i nic z tego nie będę miała


Diviana na pewno jakoś się wszystko poukłada 😘 ale fakt w Polsce ciężko się żyje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Muszę iśc na spacer idzie ktoś ze mną???????????
Diviana moja pensja idzie na opłaty czyli czysz, f.remontowy, wszystkie opłaty internet, telefony, prąd, gaz, pożyczka jeszcze jedna, bilet miesięczny no i może uda mi sie opłacic żlobek i tyle, nawet nie stac mnie juz na waciki firmy made in carrefour.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
ann5353 napisał(a):
To ja może z innej beczki 🙂
Właśnie dałam Hani marchewkową z ryżem i zdecydowanie jej lepiej podeszła niż jabłko - nawet sama buzie otwierała 🙂

Hehe mój Witek tez wczoraj dostał marchewkę z ryżem i taka sama reakcja była, jabłko jakoś mu nie podeszło.


a ja czekam aż wysypka zelżeje......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Ja po podliczeniu wszystkiego się załamałam i mam doła totalnego 😞


a dlaczego??


Nic mi się nie kalkuluje, nie mam blisko mamy ani teściowej więc będę musiala wydać min 700 zł na opiekunkę, 1300 rata pożyczki (oprócz kredytu który m. opłaca ze swojej pensji) 250 zł dojazd czyli cała moja pensja, a nie damy rady bez mojej pensji, więc będę zapieprzać całymi dniami jak durna, widzieć swoje dziecko jak śpi tylko i nic z tego nie będę miała


nie martw się 😘
Ja tez nie wiem jak u nas będzie,też mam rate podobną do twojej,no i opiekunka u nas to koszt 600 zł 😠 Oprócz tego wiadomo,dojazd do pracy,rachunki no i życie.Wiem,że tez będzie trudno,ale przez te 1.5 roku musimy jakoś przepękać,potem mój tata idzie na emeryturę,więc myśle,że nam troszkę pomoże z małym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
Muszę iśc na spacer idzie ktoś ze mną???????????
Diviana moja pensja idzie na opłaty czyli czysz, f.remontowy, wszystkie opłaty internet, telefony, prąd, gaz, pożyczka jeszcze jedna, bilet miesięczny no i może uda mi sie opłacic żlobek i tyle, nawet nie stac mnie juz na waciki firmy made in carrefour.


ja czekam aż mój miś się zbudzi no i też się muszę zebrać..a taaaak mi się nie chce ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
milium napisał(a):
ann5353 napisał(a):
To ja może z innej beczki 🙂
Właśnie dałam Hani marchewkową z ryżem i zdecydowanie jej lepiej podeszła niż jabłko - nawet sama buzie otwierała 🙂

Hehe mój Witek tez wczoraj dostał marchewkę z ryżem i taka sama reakcja była, jabłko jakoś mu nie podeszło.


a ja czekam aż wysypka zelżeje......


Filipowi też jakieś dziadostwo zaczęło wychodzić na policzkach,takie szorstkie dostał,podałam mu wczoraj jabło z morelą i nie wiem czy to od tego.Dzis nic mu nie dam tylko poczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
To ja może z innej beczki 🙂
Właśnie dałam Hani marchewkową z ryżem i zdecydowanie jej lepiej podeszła niż jabłko - nawet sama buzie otwierała 🙂

Ann ja też kupiłam marchewkową z ryżem ale najpierw dam nygusowi samą marchewkę a ciekawi mnie właśnie jak bedzie jadł jedno i drugie. W ogóle to sie w sklepie rypnęłam bo przeczytałam ,,marchewka z ryzem" a córka w domu czyta ,, zupka marchewkowa z ryzem" a ja ,,co????? jaka zupka?" ale dziś już jestem spokojna, zje i zupkę 🙂 Niech Hani na zdrowie pójdzie i niech zdrowo rośnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...