Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
daniela napisał(a):
ann5353 napisał(a):
I dla Mapki i Danieli 🙂 Jeszcze Jo-aneczce chciałam dać, ale zajęta 🙂


a ode mnie też oklask.dziś oklaskowy dzionek hehe 😘 😘

Aaaa to Daniela mnie wyprzedziła 😆, ode mnie też Ann dostaniesz oklaska ale za 120 min czyli po spacerze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Aneczka a jakie kosmetyki używasz dla Filipka?? ja zauważyłam jeszcze suche plaski u Tosi...... 😞 czyli tylko emolienty mi pozostają a teraz mi zbrało i kąpałam ją w płynie nivea ale juz odstawiłam bo może to od tego ta wysypka.....oj zdurnieć idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
daniela napisał(a):
ann5353 napisał(a):
I dla Mapki i Danieli 🙂 Jeszcze Jo-aneczce chciałam dać, ale zajęta 🙂


a ode mnie też oklask.dziś oklaskowy dzionek hehe 😘 😘

Aaaa to Daniela mnie wyprzedziła 😆, ode mnie też Ann dostaniesz oklaska ale za 120 min czyli po spacerze 🤪


a kto mnie ubiegł?? bo Miulium chciałam dać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm... usiadłam na chwilę. M. w domu więc korzystam i robię porządki.
Widzę że temat powrotu do pracy na tapecie. Ja na szczęście nie wracam. Powiem wam tak tych 2 lat spędzonych z Majką w domu nie oddałabym za nic w świecie. Mapa ma rację pensji nie ma i jest znacznie trudniej żyć z jednej, ale nie to jest najważniejsze. Tera też nie wracam. Na razie biorę wychowawczy do wakacji, a potem i tak nie wiem co zycie przyniesie.
Dla mnie decyzja pozostania z Majką w domu była trudna, jestem dość ambitnym człowiekiem. Ale jakoś przy dzieciach wszystko inne przestaje sie liczyć. Z Emilką wrociłam do pracy gdy ta skończyła 9 mc. Ale wtedy życie decydowało za mnie, zostałam sama i musiałam utrzymać siebie i dziecko. Na szczęście praca nauczyciela pozwala cieszyć się macierzyństwem. Patrzyłam jak Emilka robi pierwsze kroki, jak mówi mamo...
Teraz nie oddam tego za nic w świecie, a że mogę zostać w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Aneczka a jakie kosmetyki używasz dla Filipka?? ja zauważyłam jeszcze suche plaski u Tosi...... 😞 czyli tylko emolienty mi pozostają a teraz mi zbrało i kąpałam ją w płynie nivea ale juz odstawiłam bo może to od tego ta wysypka.....oj zdurnieć idzie

Daniela może krochmal pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
To ja może z innej beczki 🙂
Właśnie dałam Hani marchewkową z ryżem i zdecydowanie jej lepiej podeszła niż jabłko - nawet sama buzie otwierała 🙂

Ann ja też kupiłam marchewkową z ryżem ale najpierw dam nygusowi samą marchewkę a ciekawi mnie właśnie jak bedzie jadł jedno i drugie. W ogóle to sie w sklepie rypnęłam bo przeczytałam ,,marchewka z ryzem" a córka w domu czyta ,, zupka marchewkowa z ryzem" a ja ,,co????? jaka zupka?" ale dziś już jestem spokojna, zje i zupkę 🙂 Niech Hani na zdrowie pójdzie i niech zdrowo rośnie 🙂 🙂

I Rysiowi też 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
milium napisał(a):
daniela napisał(a):
ann5353 napisał(a):
I dla Mapki i Danieli 🙂 Jeszcze Jo-aneczce chciałam dać, ale zajęta 🙂


a ode mnie też oklask.dziś oklaskowy dzionek hehe 😘 😘

Aaaa to Daniela mnie wyprzedziła 😆, ode mnie też Ann dostaniesz oklaska ale za 120 min czyli po spacerze 🤪



a kto mnie ubiegł?? bo Miulium chciałam dać....

Ja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
daniela napisał(a):
Aneczka a jakie kosmetyki używasz dla Filipka?? ja zauważyłam jeszcze suche plaski u Tosi...... 😞 czyli tylko emolienty mi pozostają a teraz mi zbrało i kąpałam ją w płynie nivea ale juz odstawiłam bo może to od tego ta wysypka.....oj zdurnieć idzie

Daniela może krochmal pomoże 🙂


danielanic nie zmieniałam,cały czas jest kapany w oillan i krem oilatum soft,takie dziwne pulasy dostał jak wrócił w niedzielę od teściowej 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
To ja może z innej beczki 🙂
Właśnie dałam Hani marchewkową z ryżem i zdecydowanie jej lepiej podeszła niż jabłko - nawet sama buzie otwierała 🙂

Ann ja też kupiłam marchewkową z ryżem ale najpierw dam nygusowi samą marchewkę a ciekawi mnie właśnie jak bedzie jadł jedno i drugie. W ogóle to sie w sklepie rypnęłam bo przeczytałam ,,marchewka z ryzem" a córka w domu czyta ,, zupka marchewkowa z ryzem" a ja ,,co????? jaka zupka?" ale dziś już jestem spokojna, zje i zupkę 🙂 Niech Hani na zdrowie pójdzie i niech zdrowo rośnie 🙂 🙂

I Rysiowi też 😘 😘 😘

Dziękujemy 😘
A u nas żłobka nie ma, przedszkole 500zł, opiekunka - pojęcia nie mam 😮 A do przcy chce jakiejś pójśc tylko za nic nie wiem co z dzieckiem zrobię. Czas pokarze ale chcę pracowac jak Ryś bedzie już wiekszy. Ja nie mam go komu ,,podrzucic" 😉 mnie zadowoli co bądz, każde pieniążki, no w miarę ...żeby coś zostało. Mogą byc prace dorywcze, domowe chałturki, na pół etatu... I tak jak, chyba Foga, się zastanawiała jaką pracę dorywczą można zdobyc, oprócz składania długopisów, ja też jestem tym zainteresowana. Osobisty natomiast chce bym nie pracowała. Ale.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
daniela napisał(a):
Aneczka a jakie kosmetyki używasz dla Filipka?? ja zauważyłam jeszcze suche plaski u Tosi...... 😞 czyli tylko emolienty mi pozostają a teraz mi zbrało i kąpałam ją w płynie nivea ale juz odstawiłam bo może to od tego ta wysypka.....oj zdurnieć idzie

Daniela może krochmal pomoże 🙂


danielanic nie zmieniałam,cały czas jest kapany w oillan i krem oilatum soft,takie dziwne pulasy dostał jak wrócił w niedzielę od teściowej 😁 😁

Ooo faktycznie jaki fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało się was nadrobić, co kończyłam to kolejna strona dochodziła- gaduły 🙂
Dzień dobry 🙂
Kornelka- ja Szymonowi daję kaszkę mleczno- ryżową, ale mniejszą porcję niż pisze na opakowaniu. A od dwóch dni do mojego mleka dosypuję kleik ryżowy 🙂
Sielankowa- czemu nie dziwi mnie zachowanie Ksawiera w nocy- bo Szym też tak ma :P
Andzelika- chętni do pomocy!?! Ja tu kombinuję jak znaleźć jelenia do umycia okien a ty chętnych szukasz 😉 o widzę, że Panince się nudzi

Co do przedszkolanki- to brak słów- jak można być taką pi….nogi przy samej szyi bym takiej uje…..

Magdalenko- nie martw się- ważne, że coś je- jak mu z ząbkami przejdzie to pewnie wszystko wróci do normy, a wtedy my z ząbkowaniem będziemy się meczyć 🙂
Daniela- ja też smażone wcinam- od października 🙂
Jo-aneczka- Szymon od początku prędko się uwijał z jedzeniem, teraz zależy je od 5-10 min, no i oczywiście tak jak Ksawier musi się porozglądać, a jak już m się odezwie to po jedzeniu, bo musi posłuchać
Foga- ale masz słodkiego śpiocha

Jak was tak czytam jestem szczęśliwa, że nie mamy żadnego kredytu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...