Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta -ja też popijam sobie Karmi, w zasadzie to nawet codziennie wieczorem ☺️, tyle że classic
Hehe no teraz mam classic, kawowego nie było 😁 😁 😁


Ja też uwielbiam to late machiato 🙂 Pysia jest 🙂 Mój m jak je wynalazl to miałam fazę i [pilam non stop wlaściwie co dzień i moj m mowi mi,że w nałóg wopadlam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i musiałam wstac Rysia do łóżeczka przenieśc. ,,Czeczemu" 😁 się wiercił i czekałam aż mocniej przyśnie.
jo-aneczka z ciekawości zapytam o cenę Enfamilu bo mnie to od wyjścia ze szpitala nurtuje. Też je położne polecały i nan bo takie dawali dzieciom w szpitalu więc karmię nan ale ten enfamil mnie gnębi 😉 W sumie dobrze, że jak jeszcze w szpitalu leżeliśmy, mąż nie mógł kupic tego mleka bo miałabym problem nie lada z jego kupnem u siebie. A cena nan jest tak różna, że w szoku byłam w sobotę. W pierdonce znów nie było, drugi sklep-ostatnie pudełko w cenie 19 z groszami, więc jadę po więcej do trzeciego a tam coś koło 17 zł. I wszyscy zarabiają 🙃
Jeny, obcięłam pasknocie na pałeczki i czuję jakbym nie swoje palce miała 😮
Się lampeczka przydała 🙃 🙂
Dobranoc, śpijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

My już nie śpimy.. mam stresa, bo dziś o 9,00 moja siostra ma sprawę w sądzie z ojcem o alimenty... ojciec jest alkoholikiem i nigdy nie dał na jej utrzymanie ani grosza i tylko awantury robi więc młoda podała go do sądu i ja przyznaję jej rację.. tylko znając życie pijak zawsze będzie pod ochronką.. sama pracowałam w sądzie i widziałam wiele przypadków, że to niby pijakowi potrzebna jest pomoc a nie jego rodzinie 🤢 🤢 🤢 takie durne prawo u nas.....
a żeby było lepiej ojciec jedzie z obstawą siostrzyczki, która jest ławnikiem i wszystkich tam zna.. już raz byli tam coś załatwiać.. ech. że tez ciotka nie rozumie, że robi mojej siostrze krzywdę pomagając pijakowi........


Ach..wygadałam się.......... teraz czekam na wieści....

Miłego dnia dziewczynki
a może któraś reflektuje na kawkę?? Oczywiście pijąc będę myśleć o jo-aneczce 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Miłego dnia dziewczynki
a może któraś reflektuje na kawkę?? Oczywiście pijąc będę myśleć o jo-aneczce 😘
Ja się dołączam, choć tylko jednym okiem zerkam na monitor. Jula przysypia, za to Majeczka marniutka. Będziemy coś wycinać, moze się zajmie.

PS. O mnie pomyśl hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
Dzień dobry
Ja kawki nie piję ale z herbatką dołączam 🙂
Diviana wczoraj już miałam napisać. Piekne zdjęcie w avatarku.
Nie obraź się, ale w końcu widzę szczęście w Twoich oczach 😉
Cieszę się 🙂 🙂 🙂


Marto dlaczego miałabym się obrazić, a co do mego m to go dobrze znam i wiem jaki jest i na takie akcje byłam nastawiona choć było mi przykro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
My juz po sniadaniu, wozimy sie 🙂 Rys przykrył sobie buzie kocem i przysypia 🙂
100 lat dla Tosieńki i Oliwki i duuuużo zdrowia


Ja się do życzeń dołączam 😘


Ja też 🙂

A marta - o Was myślę zawsze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj wpadłam na chwile do pierdonki po chusteczki dada i kupiłam na spróbowanie paczkę pieluszek Dada 3 - czy wy ich używacie?? Jagoda zawsze miała Pampersy ale postanowiłam spróbowac coś tańszego, tylko czy wasze dady też mają taki dziwny zapach folii lub plastiku?? Bo te co ja mam śmierdzą okropnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam o zdrówko pytam 🙂 Jak tam się miewają chore dzieciaczki i mamusie???

Dziękuję dziewczynki za życzenia w imieniu Tosi....jej kiedy to zleciało??

U nas nocka ok chociaż o 3.30 Tosia się obudziła i se gadała przez ponad godzinę 🤢 😮
Ja już poodkurzałam, przeleciałam podłogi idę powiesić pranko i walnę sobie z Wami kawkę : 🙂

Foga oj współczuję a za siostrę potrzymam kciuki oby poszło w dobrym kierunku.
Andzelika historia straszna 😞
Inez jak tam księciuniu? dobra nocka?
Marta jak Maja dzisiaj sie czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
a ja wczoraj wpadłam na chwile do pierdonki po chusteczki dada i kupiłam na spróbowanie paczkę pieluszek Dada 3 - czy wy ich używacie?? Jagoda zawsze miała Pampersy ale postanowiłam spróbowac coś tańszego, tylko czy wasze dady też mają taki dziwny zapach folii lub plastiku?? Bo te co ja mam śmierdzą okropnie..


ja juz dlugo uzywam dada 3 i jest ok. za to mi 1 rossmanowskie tak smierdzialy ze wyrzucilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 🙂
Ja dołączam z herbatką z soczkiem malinowym 🙂

Foga mi też Dada śmierdziały i niestety Maćko ich nie zaakceptował,
mial czerwona i szorstką skórę po nich.
Wróciliśmy do pampersów.

Marta
zdrówka dla Majeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...