Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Ja to widzę po ciuszkach Julka, podostawał jakieś śpiochy, body itp. takie duże mi się wydawały, a niektórych nawet nie zdążył założyć, bo już za małe, szok 😁 😁
haha, mam to samo 😁
kurcze, a tak patrze na te skoczki, to niektóre mają ograniczenia wagowe do max 11,3 kg 😮 a ksawi juz ma koło 9 😁

Hehe 😁 😁
Ale teraz już mniej będzie rósł. No ciekawe 😁 😁

Uciekam spać, zmęczona jestem, dziś się nie wyspałam 🤢
Dobrej nocki 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień dobry!

Inez już chyba odprawiona czeka na wylot... miejmy nadzieję, że Tymcio dzielnie ją zniósł...

Dziś łeb mniej bili, choć jeszcze ćmi 😉
jo-aneczka - supr, ze mieliście tę sesję 😉 Kurcze, sama bym taką chciała ale u nas za kilka fotek 300 wołają.. jak dla mnie to trochę przesada... w sumie moja siostra próbuje fotografii, kupiła dobrą lustrzankę za kasę z 18stki, ale myślimy by teraz zbierać jej kasę na tła i oświetlenie, niech się młoda uczy jak chce.. m chce jej w naszym garażu jedno ogrzewane pomieszczenie odremontować, by tam się uczyła, zobaczymy co z tego wyjdzie...
Kawka wypita ...

Jagoda walnęła drugą śluzowatą kupę.. mam nadzieję, że to tylko chwilowe...

Miłego dnia dziewczynki







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😎
Ja już nogach, musiałam Kubie śniadanie zrobić, bo by się na uczelnie spóźnił, a dziś ma jakąś ważną prezentacje pokazywać. Dobrze, że Julek obudził się na jedzienie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa Tobie to dobrze, ja nie dość, że mam sprzątania to jeszcze reha na 11, po czy muszę iść na jakieś zakupy.Ale chyba z obiadem pójdę na łatwiznę i kupię kurczaka pieczonego, a to tego zaserwuję frytki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
Spac nie mozecie? 😁
Dzisiaj malego do przychodni zabieram,musze wziac recepte na Devikap a z nim bez kolejki wejde.Przy okazji go zwarzy bo cos mi ulewa ostanio 🤢 Chyba chory bedzie bo juz katarek maly zalapal i pokasluje.
Jak ktoras kawe pije to sie z melisa dolanczam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Siehankowa Tobie to dobrze, ja nie dość, że mam sprzątania to jeszcze reha na 11, po czy muszę iść na jakieś zakupy.Ale chyba z obiadem pójdę na łatwiznę i kupię kurczaka pieczonego, a to tego zaserwuję frytki 😁 😁

no mój miał wczoraj gest, i wieczorem stwierdził, ze przygotuje obiad zebym miała troche czasu dla siebie 😁 bo sprzątac to zawsze sprząta tak "generalnie" w sobote lub niedziele 😉 doooobry chłopak z tego mojego mariusza 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj, andzelika, to ty dzisiaj zalatany dzień będziesz miała 🤔
a ja sie zastanawiam czy by dzisiaj z małym gdzies w gości nie wybyć 😉 moze do siostry pojedziemy, zahaczymy o babci prace i moze jeszcze do mnie do pracy wstąpie? w sumie i tak musze pobrac druk RMUA, bo na 2.stycznia będę potrzebowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
Spac nie mozecie? 😁
Dzisiaj malego do przychodni zabieram,musze wziac recepte na Devikap a z nim bez kolejki wejde.Przy okazji go zwarzy bo cos mi ulewa ostanio 🤢 Chyba chory bedzie bo juz katarek maly zalapal i pokasluje.
Jak ktoras kawe pije to sie z melisa dolanczam 😉
O witaj Justynka 🙂
To lecę kawę robić 😁 😁 😁

Dzień dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa chyba kazdy Mariusz taki dobry 🙂 Chociaz moj ma czasami lenia ale niech tam,tez czasami mam 😁
Tez mam nadzieje ze nic zlego u Norbiego nie zauwazy ale wiadomo jak to lekarze,chwila i nowy problem wynaleziony.
Inez szczesliwej podrozy 😘
Andzelika ale masz tescia szczodrego 😉 Kupic teraz mieszkanie to nie lada wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa na 15.12 o tak miałam napisać, ale i tak muszę załatwić te usg, za pierwszym razem robiła mu w szpitalu, a ma w przychodni, ale tam robiła tylko bioderka, no nie wiem. Do czwartku MUSZĘ mieć te usg głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna stwierdził że jak Kuba będzie studiował to da mu wszystko, a że teraz wynajmujemy mieszkanie i płacimy komuś to się nie opłaca, bo w sumie szkoda wkładać kasę w czyjeś mieszkanie, chociaż i tak remontowaliśmy prawie całe. On jest dyrektorem na kopalni, a to jest taka kasa, że z palcem w dupie go stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna, mój tez ma czasem lenia - wiadomo 😉 i czasem tez wkurza mnie niesamowicie - ale na szczęście to tylko chwilowe 😁 ogólnie wiele razem przeszliśmy przez te 7 lat (i wzloty i upadki) i jakoś nie mogłabym sobie wyobrazić, ze nie ma go przy mnie 😜 ot taki mój - jak ja to mówię "twardy z zewnątrz, miękki w środku - mow mi kotku" 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
justyna, mój tez ma czasem lenia - wiadomo 😉 i czasem tez wkurza mnie niesamowicie - ale na szczęście to tylko chwilowe 😁 ogólnie wiele razem przeszliśmy przez te 7 lat (i wzloty i upadki) i jakoś nie mogłabym sobie wyobrazić, ze nie ma go przy mnie 😜 ot taki mój - jak ja to mówię "twardy z zewnątrz, miękki w środku - mow mi kotku" 🙃 🙃 🙃 🙃

😁 😁 😁 😁
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa moj tez potrafi zajsc za skore 🙂 Ale idealow nie ma,nadrabia swoje wady troska o mnie 😉
no i wkoncu musimy zaczac wesele planowac bo ciezko nam sie zebrac a wiadomo jak z terminami,mam nadzieje ze na 2013 sie uda,az mmnie ciarki przechodza jak pomysle ile zalatwiania.. 🙂
Andzelika moj tata jest jedynie kierownikiem na kopalnii 😁 i to nie calej tylko jakiejs czesci.Pewnie tez troche zarabia,na pasek mu nie patrze ale kasy z tego nie poczulam bo teraz ma inne "cycate" wydatki 😠
marta witaj 🙂 rob predko kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Justyna stwierdził że jak Kuba będzie studiował to da mu wszystko, a że teraz wynajmujemy mieszkanie i płacimy komuś to się nie opłaca, bo w sumie szkoda wkładać kasę w czyjeś mieszkanie, chociaż i tak remontowaliśmy prawie całe. On jest dyrektorem na kopalni, a to jest taka kasa, że z palcem w dupie go stać.

fiuu, fiuu - dyrektor kopalni - to faktycznie do biednych nie należy 😜
ja tez uwazam, ze lepiej nawet wziąć kredyt na mieszkanie i spłacać co miesiąc, niz wynajmowac... bo w sumie te same pieniądze, a przynajmniej nie ładuje się komuś w kieszeń...
my kupilismy okazyjnie 2 lata temu mieszkanie , z tym ze musielismy brac kredyt - na szczescie nie duzy, bo tylko na 4 lata (ale tak jak pisałam - okazyjna cena)... i przez 2 lata, po mału rękami mojego m. remontowaliśmy... w sumie troche kasy poszło... ale jestem szczęsliwa, że mając 27 i 29 lat, mamy swoje mieszkanie, samochody, dzieciaczka - i sami dorobilismy sie wszystkiego 🙂 ale nie raz mój m. mówił "jaka szkoda, że nie urodziłem się w bogatej rodzinie" 😁 😁 😁 bo niby mówią, że pieniądze szczęścia nie dają - ale to tylko bogaci tak mówią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, i kolejny piękny avatarek 🤪
Kuszę Cię 😁 😁 😁

juz dawno mnie skusiłaś 😁 niestety w tym roku brak terminów 🥴 więc czekamy do stycznia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna, wesele super sprawa - choć ja swojego nie miałam - już kilka lat sie zbieramy i zebrać nie możemy 😁 ale może kiedyś... 😜 z tym, że podobnie jak Ty - na sama myśl, o tej całej bieganinie to mi sie odechciewa 🙃 najlepiej jakby ktoś wszystko załatwił, a my w suknie i heja - ceremonia a pozniej impreza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...