Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
kornelka jutro odpisze bo wczesniej nie moglam a nie chce w ryj dostac 😁
Hehe o matko Justyś coś ty naskrobała 🤪 🤪 🤪

Dzień dobry, Jula zaczęła dzień od mega kupy i chcąc nie chcąc trzeba wstać.
Zaraz zabieram się za ćwiczenia, potem chcę wybrać się do pracy pogadać z szefową, hehe i tak wie że nie wracam 🙂 Potem reha i kuchnię chciałam sprzątnąć. Okna zostawię już na jutro, albo na sobotę, jakoś nie mam do nich weny 🙂 Łudzę się że jednak Andżelika wpadnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta nic nie zrobilam 😁
Ja wczoraj myslalam ze Andzelika wpadnie ale nie,i musialam sama myc 🙂
Ciekawe czy Inez sie humor polepszyl,mi tak bo m jeszcze w obroty zlapalam w nocy.Bedzie mi sciemnial ze spac mu sie chce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paninka dzisiaj ja spalam a ty sprzatalas 😁 Tez mialam wstac o 6 jak M jechal do roboty ale sen mnie przygniotl.
Norbert mnie wczoraj zaskoczyl,wciaz nie chcial podnosic glowki na brzuchu juz mialam do reha albo neurologa z nim jechac.A wczoraj go polozylam a ten jak gdyby nigdy nic oparl sie na przedramionkach glowka w gorze i w smiech 😁 serce mi zmieklo. Jak mu sie znudzilo to sie posilowal i na plecki przewrocil.
Divianka wciaz cie te kalkulacje mecza? 😘 😘 Ja o kasie to wole nie myslec,zyjemy z wyplaty M (troche ponad 1000zl).Na kazdy grosz dmuchamy.O tyle jest dobrze ze renty rachunki placimy.Wyplata idzie na malego(mleko,pampersy,ubrania itd).Na "przyjemnosci" nic nie zostaje.Jakos wlasne potrzeby sie wyciszyly.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
kornelka jutro odpisze bo wczesniej nie moglam a nie chce w ryj dostac 😁

😁 😁 ale by sie działo 😁 😁
Dzień dobry 🙂
Junior pospał do 8, zjadł kaszkę i wala się po kocu, to jego ulubiony kawałek podłogi 😉 🙂
A ja z rana mam pytanie-jak wlewam wode 180 ml, dodaje kaszke to robi się tego jakieś 220. To ile dziecko zjadło, 180 czy 220?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
kornelka jutro odpisze bo wczesniej nie moglam a nie chce w ryj dostac 😁

😁 😁 ale by sie działo 😁 😁
Dzień dobry 🙂
Junior pospał do 8, zjadł kaszkę i wala się po kocu, to jego ulubiony kawałek podłogi 😉 🙂
A ja z rana mam pytanie-jak wlewam wode 180 ml, dodaje kaszke to robi się tego jakieś 220. To ile dziecko zjadło, 180 czy 220?

220, bo ta kaszka się rozpuszcza w wodzie i zwiększa objętość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
kornelka jutro odpisze bo wczesniej nie moglam a nie chce w ryj dostac 😁

😁 😁 ale by sie działo 😁 😁
Dzień dobry 🙂
Junior pospał do 8, zjadł kaszkę i wala się po kocu, to jego ulubiony kawałek podłogi 😉 🙂
A ja z rana mam pytanie-jak wlewam wode 180 ml, dodaje kaszke to robi się tego jakieś 220. To ile dziecko zjadło, 180 czy 220?


nie chcialam ci czasu po polnocy marnowac. 🙂
Pewnie sobie spiewa "moj jest ten kawalek podlogi" 😁 😁 😁
na pytanie nie odpowiem ale z checia poczytam odpowiedzi. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
kornelka jutro odpisze bo wczesniej nie moglam a nie chce w ryj dostac 😁

😁 😁 ale by sie działo 😁 😁
Dzień dobry 🙂
Junior pospał do 8, zjadł kaszkę i wala się po kocu, to jego ulubiony kawałek podłogi 😉 🙂
A ja z rana mam pytanie-jak wlewam wode 180 ml, dodaje kaszke to robi się tego jakieś 220. To ile dziecko zjadło, 180 czy 220?

220, bo ta kaszka się rozpuszcza w wodzie i zwiększa objętość 🙂

A po cichu na ann liczyłam 😁 Dziekuję 😘
Paninka ja pomysłowa nie jestem jeśli o zabawki chodzi, zupełnie nie wiem nic ponad to, co dzieci w wieku naszych szkrabów lubią. A Ty nie miałaś mi czegoś napisac? 😉
I dziewczyny ze złym humorem-doły łapiemy wszystkie. Przychodzi jednak dzień, że samo przełazi i nie wraca do czasu, potem znów górka, potem dołek, górka, dołek. Tak już jest chocby nie wiem co. Głowa do góry, będzie dobrze i buziaki przesyłam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Piję kawę, ktoś się dołącza???

Justyś, Inez i inne zdołowane - lepiej Wam już??? Mam nadzieję, że tak...

O kasie wolę nie myśleć, bo odkąd poszłam na zwolnienie i zus przejął moje wypłaty to u nas wieczny debet.... A jeszcze jak szef m dotrzyma słowa i nie wypłaci im kasy do Świąt to chyba przy kartofelkach je spędzimy 🤢 🤢 🤢 🤢 Cholera jasna z prywaciarzami....

A u nas w końcu słońce wyszło.. mam nadzieję że wiatr nie będzie taki jak wczoraj i wyjdziemy na spacer......

No i wczoraj musiałam zlikwidować nasza żywą karuzelkę fischer price (słoninka dla sikorek) noż kurcze ja je dokarmiałam i dbałam o nie a te nieszkolone i zasrały mi cały balkon..... normalnie w rękawicach i domestosem szorowałam płytki, bo mopem to te gówna za chiny zejść nie chciały.... Teraz sikorki muszą latać pod garaż na czereśnie, tam będą żarło dostawać, skoro klultury nie są nauczone.. że przy żarciu się nie sra..........



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Foga nie ma to jak nie wychowane sikorki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😘[/quotno wiesz..jakby od małego u mnie przebywały na balkonie to tak byj je wyszkoliła, że przylatując mówiłyby dzień dobry i pytały czy mogą się poczęstować a tak... ulica je wychowała i efekty widać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
🤪 🤪 Foga że tak zapytam...a fugi też osrały 😉 🙂


Kornelko, zapewne tak.. ale mam brązowe i nie widziałam lub nie chciałam widzieć ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kornelka widze ze moje obawy niestety sprawdzily sie u Ciebie... 😘 😘 ja jak np. do 180 wody dosypuje mleko to tez sie robi wiecej go ale licze ze zjadla 180 a ze mialam Ci cos napisac.....no dobra ide na sierpnioweczki 😘 😘 😘

wczoraj wyszlam z kolezankami na chwile na spacer i wiedzie co mnie spotkalo...3 spadajace gwiazdy 🤪 🤪 🤪

Foga ostatnio u nas tez blyskalo w szoku normalnie bylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...