Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

/quote]

ja nic nie wiem o farfoclach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂

Kasia w tych paczkach co dostałysmy z hippa sa kupony dodatkowe na odebranie paczki w rosmanie , zobacz czy dostałas wtedy z tym sloiczkiem


ja nic z hippa nie dostałam 😞

dostaniesz bo to koło 4 m-ca takze spokojnie kochana a wypełnialas aniekte z niebieskiego pudełka ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂

Kasia w tych paczkach co dostałysmy z hippa sa kupony dodatkowe na odebranie paczki w rosmanie , zobacz czy dostałas wtedy z tym sloiczkiem


ja nic z hippa nie dostałam 😞

dostaniesz bo to koło 4 m-ca takze spokojnie kochana a wypełnialas aniekte z niebieskiego pudełka ????

tak, wszystko wypełniłam 🙂 to bedę czekała na paczuszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂

Kasia w tych paczkach co dostałysmy z hippa sa kupony dodatkowe na odebranie paczki w rosmanie , zobacz czy dostałas wtedy z tym sloiczkiem


ja nic z hippa nie dostałam 😞

jka tez nie i agata tez nie to chyba po kolei nasze dzieciaki dostają jak si rodziły i konczyly 3 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
ja nie będę podawała ze słoików tylko będę gotować . Kuzynka robiła zupki i porcjowała i do zamrażarki , pierdziele gerberki itp po tej akcji co była 😠

a co bylo bo ja nic nie wiem?

właśnie co było??


podawali do zupek MOM mięso odzielane mechanicznie najgorszy syf ! pierdosze takie zupki , kupię królika czy kuraka i ugotuję sama



nie chce sie wymądrzać ,ale kupne mięso z kury to najgorszy syf dla niemowlaka!!!!!!!!jak juz masz kupować to tylko królika no i drób własneg chowu !!!!!!!a no i ja z marchweki z eskepu terażxniejszej tez bym jie ugotowała za dużo na niej badziewia najlepsza z własnego ogródka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):


nie chce sie wymądrzać ,ale kupne mięso z kury to najgorszy syf dla niemowlaka!!!!!!!!jak juz masz kupować to tylko królika no i drób własneg chowu !!!!!!!a no i ja z marchweki z eskepu terażxniejszej tez bym jie ugotowała za dużo na niej badziewia najlepsza z własnego ogródka 🙂


ja ani wlasnego chowu ani ogródka z marchewkami nie mam, więc pozostaje mi kupowanie w sklepie. W lato marchew będzie z działki dziadka.
Ja uważam, że mięsko z kury nie jest złe i jak będę gotowała zupki to na pewno ja wywarze z tego mięsa, zresztą u mnie w domu tylko na kurze robi się zupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):


nie chce sie wymądrzać ,ale kupne mięso z kury to najgorszy syf dla niemowlaka!!!!!!!!jak juz masz kupować to tylko królika no i drób własneg chowu !!!!!!!a no i ja z marchweki z eskepu terażxniejszej tez bym jie ugotowała za dużo na niej badziewia najlepsza z własnego ogródka 🙂


ja ani wlasnego chowu ani ogródka z marchewkami nie mam, więc pozostaje mi kupowanie w sklepie. W lato marchew będzie z działki dziadka.
Ja uważam, że mięsko z kury nie jest złe i jak będę gotowała zupki to na pewno ja wywarze z tego mięsa, zresztą u mnie w domu tylko na kurze robi się zupy 🙂

i ja nie bede przesadzac,,,

dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...