Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
nie zastanawiałam się nad łyżeczkami, chyba będę używała tej z paczuszki, ale jak są inne możliwości to chętnie popatrzę i pewnie zakupię 🙂 uwielbiam zakupy 🙂


ja też 🤪 uwielbiam stoiska z dziecięcymi pierdółkami 🙃 😁 Mój dostaję przy mnie białej gorączki bo ja wszystko czytam i dotykam 😉


ja też lubię 🙂


ile Hania CI waży ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Marta ...zdjecia sa boskie.....Zuzia , mamusia i tatus 😘 😘 😘super rodzinka
Ania...nie martw sie bedzie dobrze ....wiecie co Wam powiem albo my zyjemy w takich czasach albo cos z tymi lekarzami jest nie tak , moze oni za to kase biora czy co , przeciez to jest nie mozliwe zeby prawie wszytskie dzieci miały te napiecie .....przeciez to jest chore nie tak ułozy głowke albo nie tak sie podniesie....tak jak wczesniej pisałam co to bedzie jak moja Jula bedzie miała dzieci ....przeciez to idzie zwariowac 😮 😞 🤔
Letka ....trzymajcie sie , to jak Ty ja szczepiłas ze ona tak to przezyla , a moze ma goraczke ....

musiałam wczoraj ekspresowo porzucić kompa...
szczepiłam podstawowe, pierwsze bo przychodnia była w remoncie a to babki od szczepień nie było... trzy wkłucia na raz, masakra dla mnie. po drugiej dawce panadolu w miarę spokojnie zasnęła i spała do 4.30. Dziś na szczęście od rana jest git 🙂
czytam dalej 🙂


biedna ... dobrze że jej przeszło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
nie zastanawiałam się nad łyżeczkami, chyba będę używała tej z paczuszki, ale jak są inne możliwości to chętnie popatrzę i pewnie zakupię 🙂 uwielbiam zakupy 🙂


ja też 🤪 uwielbiam stoiska z dziecięcymi pierdółkami 🙃 😁 Mój dostaję przy mnie białej gorączki bo ja wszystko czytam i dotykam 😉


ja też lubię 🙂


ile Hania CI waży ?


wlasnie nie wiem bo byla wazona 09,11 i wtedy bylo 5,5 a jesc Ona uwielbia; dzien bez awantury o zarcie jest dniem straconym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
nie zastanawiałam się nad łyżeczkami, chyba będę używała tej z paczuszki, ale jak są inne możliwości to chętnie popatrzę i pewnie zakupię 🙂 uwielbiam zakupy 🙂


ja też 🤪 uwielbiam stoiska z dziecięcymi pierdółkami 🙃 😁 Mój dostaję przy mnie białej gorączki bo ja wszystko czytam i dotykam 😉


ja też lubię 🙂


ile Hania CI waży ?


wlasnie nie wiem bo byla wazona 09,11 i wtedy bylo 5,5 a jesc Ona uwielbia; dzien bez awantury o zarcie jest dniem straconym 🙂


o to pewnie z 7kg będzie miała 🙂 w awatarku widać że lubi zjeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
nie zastanawiałam się nad łyżeczkami, chyba będę używała tej z paczuszki, ale jak są inne możliwości to chętnie popatrzę i pewnie zakupię 🙂 uwielbiam zakupy 🙂


ja też 🤪 uwielbiam stoiska z dziecięcymi pierdółkami 🙃 😁 Mój dostaję przy mnie białej gorączki bo ja wszystko czytam i dotykam 😉


ja też lubię 🙂


ile Hania CI waży ?


wlasnie nie wiem bo byla wazona 09,11 i wtedy bylo 5,5 a jesc Ona uwielbia; dzien bez awantury o zarcie jest dniem straconym 🙂


o to pewnie z 7kg będzie miała 🙂 w awatarku widać że lubi zjeść 😉


też tak obstawiam
chociaz jej glownie w policzki idzie-dopiero jedno ubranko na 68 nosi a tak to jeszcze w 62 i to wcale nie na scisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
nie zastanawiałam się nad łyżeczkami, chyba będę używała tej z paczuszki, ale jak są inne możliwości to chętnie popatrzę i pewnie zakupię 🙂 uwielbiam zakupy 🙂


ja też 🤪 uwielbiam stoiska z dziecięcymi pierdółkami 🙃 😁 Mój dostaję przy mnie białej gorączki bo ja wszystko czytam i dotykam 😉


ja też lubię 🙂


ile Hania CI waży ?


wlasnie nie wiem bo byla wazona 09,11 i wtedy bylo 5,5 a jesc Ona uwielbia; dzien bez awantury o zarcie jest dniem straconym 🙂


o to pewnie z 7kg będzie miała 🙂 w awatarku widać że lubi zjeść 😉


też tak obstawiam
chociaz jej glownie w policzki idzie-dopiero jedno ubranko na 68 nosi a tak to jeszcze w 62 i to wcale nie na scisk


rozmiarami się nie ma co sugerować bo co firma inna rozmiarówka ... my niby większość 74 ale zdażają się i mniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
nie zastanawiałam się nad łyżeczkami, chyba będę używała tej z paczuszki, ale jak są inne możliwości to chętnie popatrzę i pewnie zakupię 🙂 uwielbiam zakupy 🙂


ja też 🤪 uwielbiam stoiska z dziecięcymi pierdółkami 🙃 😁 Mój dostaję przy mnie białej gorączki bo ja wszystko czytam i dotykam 😉


ja też lubię 🙂


ile Hania CI waży ?


wlasnie nie wiem bo byla wazona 09,11 i wtedy bylo 5,5 a jesc Ona uwielbia; dzien bez awantury o zarcie jest dniem straconym 🙂


o to pewnie z 7kg będzie miała 🙂 w awatarku widać że lubi zjeść 😉


też tak obstawiam
chociaz jej glownie w policzki idzie-dopiero jedno ubranko na 68 nosi a tak to jeszcze w 62 i to wcale nie na scisk


rozmiarami się nie ma co sugerować bo co firma inna rozmiarówka ... my niby większość 74 ale zdażają się i mniejsze


wiem ,wiem ale roznych firm mam; no nic zobaczymy 11.01-oby!!
bo pewnie w gabinecie usg nie ma wagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
normalnie nie chce mi się tam iść jutro; i to jeszcze na 08:00 ;trza bedzie wczesnie wstac aby siebie i dziecie ogarnac


no z dzieckiem to wyprawa 😮 i faktycznie czasu potrzeba żeby się ogarnąć i malucha .
Daj znać co po USG

pa


papa też chyba idę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
achm napisał(a):
mamy nawilzacz ale on sprawy nie zalatwia; mamy tylko w kuchni wlaczony grzejnik(ale malutki)a tak to w dwoch pokojach pozakrecaen i temp spada nam zaledwie do 23 stopni

ale macie ciepłe mieszkanko... miodzio... ja uwielbiam ciepełko 🙂 u nas średnio 20-22 stopnie

fuuuj 😁
u nas 22-23 stopnie a jak spada to max 21 i dla mnie zabójczo jest błeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie tak dzis z mezem postanowilsismy byc dumni z siebie
przez caly okres od kiedy mamy malucha nie korzystamy z zdanej pomocy, doslownie raz podrzucilismy dziecko rodzicom jak mi sie bardzo zachciało jechac do auchan w okresie kiedy ona jeszcze nie mogla wychodzic. a tak od poczatku radfzilismy sobie sami z kapaniem przewijaniem lekarzami moimi i dziecka, zakupami praniem prasowaniem gotowaniem spacerami i wszystkimi pozostalymi rzeczami, nawet jak doszly do tego wyjazdy na rechabilitacje i moj rower i sauna 🙂
taaak dzis jestesmy z siebie baaardzo dumni 🙂)) ☺️ ☺️

od stycznia to juz jakis wyjątkowy luz bedzie bo azni wyjazdow na rehabilitacje a ni mojego fitnesu, pochodze sobie tylko troche na lyzwy pod wieczor chyba bede cierpiec na nadmiar czasu heheh no bo wlasciwie tylko dziecko domek i ja wiec obowiazkow srednio to tez styczen bedzie obfitowal w spacery, ktorych teraz przez rehabilitacje było mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Wiecie tak dzis z mezem postanowilsismy byc dumni z siebie
przez caly okres od kiedy mamy malucha nie korzystamy z zdanej pomocy, doslownie raz podrzucilismy dziecko rodzicom jak mi sie bardzo zachciało jechac do auchan w okresie kiedy ona jeszcze nie mogla wychodzic. a tak od poczatku radfzilismy sobie sami z kapaniem przewijaniem lekarzami moimi i dziecka, zakupami praniem prasowaniem gotowaniem spacerami i wszystkimi pozostalymi rzeczami, nawet jak doszly do tego wyjazdy na rechabilitacje i moj rower i sauna 🙂
taaak dzis jestesmy z siebie baaardzo dumni 🙂)) ☺️ ☺️

od stycznia to juz jakis wyjątkowy luz bedzie bo azni wyjazdow na rehabilitacje a ni mojego fitnesu, pochodze sobie tylko troche na lyzwy pod wieczor chyba bede cierpiec na nadmiar czasu heheh no bo wlasciwie tylko dziecko domek i ja wiec obowiazkow srednio to tez styczen bedzie obfitowal w spacery, ktorych teraz przez rehabilitacje było mało.

my też jesteśmy z Was dumni 🙂 ale to ja też będę z nas trochę dumna, bo też jeszcze nie podrzuciliśmy nikomu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Wiecie tak dzis z mezem postanowilsismy byc dumni z siebie
przez caly okres od kiedy mamy malucha nie korzystamy z zdanej pomocy, doslownie raz podrzucilismy dziecko rodzicom jak mi sie bardzo zachciało jechac do auchan w okresie kiedy ona jeszcze nie mogla wychodzic. a tak od poczatku radfzilismy sobie sami z kapaniem przewijaniem lekarzami moimi i dziecka, zakupami praniem prasowaniem gotowaniem spacerami i wszystkimi pozostalymi rzeczami, nawet jak doszly do tego wyjazdy na rechabilitacje i moj rower i sauna 🙂
taaak dzis jestesmy z siebie baaardzo dumni 🙂)) ☺️ ☺️

od stycznia to juz jakis wyjątkowy luz bedzie bo azni wyjazdow na rehabilitacje a ni mojego fitnesu, pochodze sobie tylko troche na lyzwy pod wieczor chyba bede cierpiec na nadmiar czasu heheh no bo wlasciwie tylko dziecko domek i ja wiec obowiazkow srednio to tez styczen bedzie obfitowal w spacery, ktorych teraz przez rehabilitacje było mało.

my też jesteśmy z Was dumni 🙂 ale to ja też będę z nas trochę dumna, bo też jeszcze nie podrzuciliśmy nikomu 🙂

to my tez z was dumni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
my po wizycie i NAOIECIA WZMOZONEGO NIE MA 🤪 🤪 🙃 🙃ale prezchyla sie na jedna strone bardziej i profilaktycznie ma 4 rehabilitacje 🙂
ale wkurwiłam sie na pediatre bo jebana sucz nie chcoiała mi wystawic refundowanej recepty na bebilon peptri bo nie miałam ze soba zusu!!!!!!!!!!pokłuciłam sie z nia bo ona mi powiedziała ze nie moze bez zusu bo czy ja widze co sie dzieje w tv ???!!!!a gówno mnie to obchodzi tyle ze ponoc od 1 maja zgodnie z rozp Ministra przy refundowanych lekach yrzeba miec ze soba zus ale nikt mi tego nie powiedział !!!!!!!!!!!i temu złapałam wkurwa!!!bo do 20.30 siefdzieliśmy w enel medzie gdzie normalnie Mati zasypia po jedzeniu!!!!a tak dostalam recepte na nie refundowane mleko 😠
ale wiecier co jest dzisiaj jeszcze PIĘKNEMati śmial sie z fonia w nieboogłosy az tak ze mu cały brzuszek podskakiwał no cos CUDNEGO 🤪 🤪 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Hej
my po wizycie i NAOIECIA WZMOZONEGO NIE MA 🤪 🤪 🙃 🙃ale prezchyla sie na jedna strone bardziej i profilaktycznie ma 4 rehabilitacje 🙂
ale wkurwiłam sie na pediatre bo jebana sucz nie chcoiała mi wystawic refundowanej recepty na bebilon peptri bo nie miałam ze soba zusu!!!!!!!!!!pokłuciłam sie z nia bo ona mi powiedziała ze nie moze bez zusu bo czy ja widze co sie dzieje w tv ???!!!!a gówno mnie to obchodzi tyle ze ponoc od 1 maja zgodnie z rozp Ministra przy refundowanych lekach yrzeba miec ze soba zus ale nikt mi tego nie powiedział !!!!!!!!!!!i temu złapałam wkurwa!!!bo do 20.30 siefdzieliśmy w enel medzie gdzie normalnie Mati zasypia po jedzeniu!!!!a tak dostalam recepte na nie refundowane mleko 😠
ale wiecier co jest dzisiaj jeszcze PIĘKNEMati śmial sie z fonia w nieboogłosy az tak ze mu cały brzuszek podskakiwał no cos CUDNEGO 🤪 🤪 🙂 🙂

o ile wiem to można dowód rmua przedstawić do 7 dni... ale wiadomo jak jest w praktyce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...