Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kiedy zaczynaj wyłazić ząbki?? Ja czasem mam wrażanie, że Gabrysię swędzą dziąsełka...ale może mi się wydaje.... to chyba za wcześnie jeszcze, co??


ponoć od 4 m-ca mogą już wychodzić a Kasia tu pisała że u jej Grzesia był w 2 m-cu więc pewnie to wielka nie wiadoma 🙂 ja to też się czasami zastanawiam czy mu się coś nie wykluwa bo nie dość że się mocno ślini to i ładuje te paluchy jak szalony 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
hejj 🙂

ja na nogach od 6. Nakarmiłam Michała, przebrałam i śpi dalej, Grzesiu też 🙂 umyłam juz podłogi by z mopem wśród dzieciaków nie latać, pewnie niedługo zabiorę się za obiad tylko kawke skończę.

Agamu, to ładnie Ci Gabi śpi w dzień 🙂 mój w sumie tez śpioch, wieczorem sobie drzemie, za to po kąpieli do 22 oczy otwarte, jeden z drugim. Po pierwszej drzemce dostaje mm, wypija gdzieś 70 ml ale i tak potem budzi się co 2-3 h. Planuję jak skończy pół roczku dawać mu mleko hippa na dobranoc, ponoć bardziej sycące, może wtedy dłużej pośpi, ale i tak nie narzekam. Z Grześkiem miałam hardcore, budził się co 1-1,5 h ;/

Ania100 - byłas może z Emilka u okulisty? jesli tak go gdzie rejestrowałaś> na kadlubka?

podczytam co tam naskrobałyście i mykam z kompa.

ps. dziś "tap madl" . Komu kibicujecie? dla mnie powinna wygrać Honorata 😉



obojetnie ktora, byle nie ta gupia Ania!!! slodka idiotka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hejj 🙂

ja na nogach od 6. Nakarmiłam Michała, przebrałam i śpi dalej, Grzesiu też 🙂 umyłam juz podłogi by z mopem wśród dzieciaków nie latać, pewnie niedługo zabiorę się za obiad tylko kawke skończę.

Agamu, to ładnie Ci Gabi śpi w dzień 🙂 mój w sumie tez śpioch, wieczorem sobie drzemie, za to po kąpieli do 22 oczy otwarte, jeden z drugim. Po pierwszej drzemce dostaje mm, wypija gdzieś 70 ml ale i tak potem budzi się co 2-3 h. Planuję jak skończy pół roczku dawać mu mleko hippa na dobranoc, ponoć bardziej sycące, może wtedy dłużej pośpi, ale i tak nie narzekam. Z Grześkiem miałam hardcore, budził się co 1-1,5 h ;/

Ania100 - byłas może z Emilka u okulisty? jesli tak go gdzie rejestrowałaś> na kadlubka?

podczytam co tam naskrobałyście i mykam z kompa.

ps. dziś "tap madl" . Komu kibicujecie? dla mnie powinna wygrać Honorata 😉



obojetnie ktora, byle nie ta gupia Ania!!! slodka idiotka!!


dokładnie ta Ania to się do rozerwania nadaje ... ale mamy lokatorów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Musialam zrobic ogien, kurna palic sie nie chcialo, nakopcilo sie w calej chalupie!!! 😠 😠 😠jak ja zazdroszcze dziewczynom, ktore nie musza palic, tylko kreca galka od grzejnika.... 🤔 🤔


łącze się w bólu też się bawie codziennie z piecem 😮



i jeszcze trzeba lazic i podkaladac.


Moj maluch nauczyl sie cmoknac jak mu smoczek wypadnie, bo mamusia przyleci i zaradzi. DZis w nocy zanim zasnal chyba z 30 razy cmoknal zeby mamusia dala smoka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej nocka super 🙂 o 23 zasnala i spala do 4 jedzonko dostala do 6 oczka duze potem znowu zasnela i do 9 spala 🙂 Kochany szkrabik 🙂teraz znowu śpi 🙂 a mamusia idzie sobie kawke zrobic 🙂 dostala ktoras z was juz okres? ja dostalam 2dni temu tak obfitego nigdy nie mialam tak co 1.5godz podpaski musze wymieniac bo zalana jestem 😠 mam nadzieje ze to nic niepokojacego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
nie ogladam tap madyl nie chce sie wkurwiac ze one takie zgrabne i ładne a ja ................no comments


ja tez nie oglądam...wkurzają mnie te laski...


mnie tez te laski wkurzaja ale czasami ogladam ten program...z dwie moze ladne sa ale reszta masakra...ale jak kilo pudru im dadza wystroja to wygladaja zupelnie inaczej niz w rzeczywistosci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
hej nocka super 🙂 o 23 zasnala i spala do 4 jedzonko dostala do 6 oczka duze potem znowu zasnela i do 9 spala 🙂 Kochany szkrabik 🙂teraz znowu śpi 🙂 a mamusia idzie sobie kawke zrobic 🙂 dostala ktoras z was juz okres? ja dostalam 2dni temu tak obfitego nigdy nie mialam tak co 1.5godz podpaski musze wymieniac bo zalana jestem 😠 mam nadzieje ze to nic niepokojacego...

z wszystkich tak leciało, więc się nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
hej nocka super 🙂 o 23 zasnala i spala do 4 jedzonko dostala do 6 oczka duze potem znowu zasnela i do 9 spala 🙂 Kochany szkrabik 🙂teraz znowu śpi 🙂 a mamusia idzie sobie kawke zrobic 🙂 dostala ktoras z was juz okres? ja dostalam 2dni temu tak obfitego nigdy nie mialam tak co 1.5godz podpaski musze wymieniac bo zalana jestem 😠 mam nadzieje ze to nic niepokojacego...

z wszystkich tak leciało, więc się nie martw 🙂


uf to mnie pocieszylas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mój tez łaoki ocha do pyszczka ale ja staram sie go oduczyc bo nie daj Bóg zeby palucha sobie odmoczył przez to ssanie


ja mojej rekaiczki ciagle zakladam bo zimne raczki ciagle ma

Ja rękawiczek wcale nie używam, niech sobie ćwiczy łapki i poZnaje świat przez dotyk 🙂 Jedynie na spacer czasem, ale też nie zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
nie ogladam tap madyl nie chce sie wkurwiac ze one takie zgrabne i ładne a ja ................no comments


wiesz co Dorcia 🙂 wystaw dupcie do monitora i zasadzę Ci wirtualnego kopa 🙃 nie wiem czemu Ty narzekasz 😮 dziś na nk Cię podglądałam i laska z Ciebie przecież !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mój tez łaoki ocha do pyszczka ale ja staram sie go oduczyc bo nie daj Bóg zeby palucha sobie odmoczył przez to ssanie


ja mojej rekaiczki ciagle zakladam bo zimne raczki ciagle ma

Ja rękawiczek wcale nie używam, niech sobie ćwiczy łapki i poZnaje świat przez dotyk 🙂 Jedynie na spacer czasem, ale też nie zawsze...


Też nie używam niech ćwiczy łapanie, rączki zimne może mieć,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Musialam zrobic ogien, kurna palic sie nie chcialo, nakopcilo sie w calej chalupie!!! 😠 😠 😠jak ja zazdroszcze dziewczynom, ktore nie musza palic, tylko kreca galka od grzejnika.... 🤔 🤔


łącze się w bólu też się bawie codziennie z piecem 😮


A u mnie bawi się mąż z rana o 7 i o 18 - 19 po pracy i mi pasi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Musialam zrobic ogien, kurna palic sie nie chcialo, nakopcilo sie w calej chalupie!!! 😠 😠 😠jak ja zazdroszcze dziewczynom, ktore nie musza palic, tylko kreca galka od grzejnika.... 🤔 🤔


łącze się w bólu też się bawie codziennie z piecem 😮


A u mnie bawi się mąż z rana o 7 i o 18 - 19 po pracy i mi pasi. 🙂


fajnie masz, ale pewnie jak przyjda mrozy tez bedziesZ musiala latac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
nie ogladam tap madyl nie chce sie wkurwiac ze one takie zgrabne i ładne a ja ................no comments


wiesz co Dorcia 🙂 wystaw dupcie do monitora i zasadzę Ci wirtualnego kopa 🙃 nie wiem czemu Ty narzekasz 😮 dziś na nk Cię podglądałam i laska z Ciebie przecież !!!



ha ha ha 😁 😁 😁to miło ze tak sadzisz 😘 😘 😘 😘ale ja i tak mam inne zdanie: 😜 😜 😜 😜 😜
nie wystawie sie do moinitora bo srednica mojego dupala jest o wiele wieksza niz ekranu wic zakryła by cala widocznosc 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...