Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
moja laktacja chyba też się trochę podleczyła przez to dodatkowe ściąganie nocne. co prawda mały je z różną częstotliwością, raz co godzinę, co dwie a nawet co 3 ale co 3 to przeważnie w tym jest spacer, ale już nie mam wrażenia że są puste. no i codziennie do zamrażalnika trafia 110-140 ml 🙂 i też piję sporo wody i herbatki


musze kupic te woreczki do mrozenia bo jak do szkoly chodze to jak znalazł beda co drugi weekend

ja mam 10 pojemników z aventu, chyba też będę musiała zaopatrzyć się w woreczki. któraś na forum zachwalała jakieś konkretne, pamiętacie jakie to były?


wiem ze są chyba z baby ono woreczki na mleczko i medeli pewnie te medeli lepsze ale i drozsze , a gdzie takie pojemniki mozna kupić>?


Hejka
ja mroziłam w pudełkach po jogurtach. Jadłam jogurt np. naturalny Zott, myłam, wygotowałam i mleczko moje wlewałam, przyklejałam karteczkę z datą i do woreczka i do zamrażarki. Bardzo sobie chwalę i tanio bo ja zjem jogurt albo mój M a mały ma pojemnik na mleczko. 🙂

SA SPECJALNE WORECZKI NA MLEKO- JEST MIEJSCE DO OPISANIA DNIA I GODIZNY.PO WYPELNIENIU WYGLADAJA JAK BUTELECZKI WYPELNIONE MLEKIEM- JEST NAWET PODZIALKA 😉 FIRM JEST WIELE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
szotka napisał(a):
smerfetka napisał(a):
szotka napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witamy 🙂

Nocka super Mała spała od 20 do 4 🙂 i od 4:30 do 9 😁 łeb umyta,zaraz na zakupy,później troche popedałuje 🤪 😁 😁


z Emilką lecisz na zakupy?
Zabieracie swoje Maleństwa do galerii handlowych. Przeszłabym się na zakupy, a nie jestem pewna czy powinna brać Kacperka.


witam się i ja.
My z Alą śmigałyśmy już po galerii kilkakrotnie i jakoś nie widziałam żeby wyrażała sprzeciw 🙂Więc ja nie widzę przeciwwskazań.


no to możne i ja nie powinnam mieć wyrzutów, że zamiast do parku wlokę dziecię do galerii. Mamusi też się coś od zycia należy, prawda?


no chyba tak 🙂 przecież nie codziennie w tej galerii będziesz siedzieć 🙂


mój mały miał miecha jak był w galerii bałtyckiej 🙂 hehe i przespał wszystko az do powrotu do domu 🙂 a teraz to chodzimy i do lidla i do biedry

.....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
te jabłuszko jest boskie ....na pewno to jej zamowie i chyba ten skoczek wiesz dorcia bo tez super ....


JA CHYBA TAK SAMO 🙂TYLKO JAKI KOLOR JABŁUSZKA?

skoro narzeczona ma czerwone to ty wez inny kolor hi hi .....jak sie spotkaja zeby nie mieli takiego samego hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
szotka napisał(a):
smerfetka napisał(a):
szotka napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witamy 🙂

Nocka super Mała spała od 20 do 4 🙂 i od 4:30 do 9 😁 łeb umyta,zaraz na zakupy,później troche popedałuje 🤪 😁 😁


z Emilką lecisz na zakupy?
Zabieracie swoje Maleństwa do galerii handlowych. Przeszłabym się na zakupy, a nie jestem pewna czy powinna brać Kacperka.


witam się i ja.
My z Alą śmigałyśmy już po galerii kilkakrotnie i jakoś nie widziałam żeby wyrażała sprzeciw 🙂Więc ja nie widzę przeciwwskazań.


no to możne i ja nie powinnam mieć wyrzutów, że zamiast do parku wlokę dziecię do galerii. Mamusi też się coś od zycia należy, prawda?


no chyba tak 🙂 przecież nie codziennie w tej galerii będziesz siedzieć 🙂


mój mały miał miecha jak był w galerii bałtyckiej 🙂 hehe i przespał wszystko az do powrotu do domu 🙂 a teraz to chodzimy i do lidla i do biedry


ja tez śmigam po sklepach i galeriach i byłam też w Ikei, nawet korzystałam parę razy z pokoju dla matki z dzieckiem, nakarmiłam, przewinęłam i dalej. Jak jestem sama to nikt za mnie zakupów nie zrobi, więc nie mam wyjścia. Miałam do 3 pażdziernika do wykorzystania kupon w Reserved, pojechałam z małym wjechałam nawet z nim wózkiem do przymierzalni:P rączkę od wózka złożyłam i się wcisnęliśmy:p

jak to sama.....????jak nie chcesz to nie pisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/nowoczesne-krzeselko-bloom-loft-20-wzorow-i1952781593.html

SUPER ALE CENA JESZCZE BARDZIEJ SUPER!!!!!!!!!!

tez na to patrzyłam przesadzaja do diabła ....dziewczyny a wy macie juz nastepne foteliki do samochodu jak juz bedzie siedzace dziecie ....

mam i fotelik i krzeselko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Podam linki z zakópów jak wrócę bo się ubieramy na sparerek,

A teraz się chwalimy mała zjadła 90 ml, i następnie 20 ml 🙂 🙂 🙂 🙂, jak czytam ile wasze dzieci jedzą to łapię doła, ale na siłe jej nie wleje.

A to gąsienica jest dość duża (od główki za kolanka Emilki), ma fajne rozwiązania, moja do niej zaciesza równo polecam, jest tańsza trzeba poszperać po 35 zł również na allegro,
http://allegro.pl/k-s-kids-moja-pluszowa-gasienica-grzechotka-i1916933060.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A gdzie jest JUlki MMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAmusia ?????????(Iza ??????)
i gdzie Anka 25 od pawełka ????

jezdem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 z zieciuniem na reku 🤪

witamy i buziaczki wysyłamy 😘 😘 😘 😘 😘

dziekujemy i tez slemy 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
moja laktacja chyba też się trochę podleczyła przez to dodatkowe ściąganie nocne. co prawda mały je z różną częstotliwością, raz co godzinę, co dwie a nawet co 3 ale co 3 to przeważnie w tym jest spacer, ale już nie mam wrażenia że są puste. no i codziennie do zamrażalnika trafia 110-140 ml 🙂 i też piję sporo wody i herbatki


musze kupic te woreczki do mrozenia bo jak do szkoly chodze to jak znalazł beda co drugi weekend

ja mam 10 pojemników z aventu, chyba też będę musiała zaopatrzyć się w woreczki. któraś na forum zachwalała jakieś konkretne, pamiętacie jakie to były?


wiem ze są chyba z baby ono woreczki na mleczko i medeli pewnie te medeli lepsze ale i drozsze , a gdzie takie pojemniki mozna kupić>?


Hejka
ja mroziłam w pudełkach po jogurtach. Jadłam jogurt np. naturalny Zott, myłam, wygotowałam i mleczko moje wlewałam, przyklejałam karteczkę z datą i do woreczka i do zamrażarki. Bardzo sobie chwalę i tanio bo ja zjem jogurt albo mój M a mały ma pojemnik na mleczko. 🙂

ja kupowałam w aptece, ale drogo, pojemnik + pokrywka wychodziło jakoś 5 zł za szt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
asia2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
moja laktacja chyba też się trochę podleczyła przez to dodatkowe ściąganie nocne. co prawda mały je z różną częstotliwością, raz co godzinę, co dwie a nawet co 3 ale co 3 to przeważnie w tym jest spacer, ale już nie mam wrażenia że są puste. no i codziennie do zamrażalnika trafia 110-140 ml 🙂 i też piję sporo wody i herbatki


musze kupic te woreczki do mrozenia bo jak do szkoly chodze to jak znalazł beda co drugi weekend

ja mam 10 pojemników z aventu, chyba też będę musiała zaopatrzyć się w woreczki. któraś na forum zachwalała jakieś konkretne, pamiętacie jakie to były?


wiem ze są chyba z baby ono woreczki na mleczko i medeli pewnie te medeli lepsze ale i drozsze , a gdzie takie pojemniki mozna kupić>?


Hejka
ja mroziłam w pudełkach po jogurtach. Jadłam jogurt np. naturalny Zott, myłam, wygotowałam i mleczko moje wlewałam, przyklejałam karteczkę z datą i do woreczka i do zamrażarki. Bardzo sobie chwalę i tanio bo ja zjem jogurt albo mój M a mały ma pojemnik na mleczko. 🙂

ja kupowałam w aptece, ale drogo, pojemnik + pokrywka wychodziło jakoś 5 zł za szt...


ja mialam jeden poj z nuka i juz siedzi w zamrazarce 150 ml mleka na jutro jak narazie chyba sie przejde do miasta i kupie woreczki bo jutro i pojutrze szkola od 8-18 wiec trzeba dzieciatko zxaopatrzyc w zarełko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/nowoczesne-krzeselko-bloom-loft-20-wzorow-i1952781593.html

SUPER ALE CENA JESZCZE BARDZIEJ SUPER!!!!!!!!!!

tez na to patrzyłam przesadzaja do diabła ....dziewczyny a wy macie juz nastepne foteliki do samochodu jak juz bedzie siedzace dziecie ....

nie, to jeszcze za wcześnie. moje nosidełko jest do 13 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...