Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
oto braciszek !
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.toytalk.co.uk/wp-content/uploads/2010/06/Roby.jpg&imgrefurl=http://www.toytalk.co.uk/2010/06/best-dolls.html&h=522&w=600&sz=145&tbnid=OzZsxdrXUBzcOM:&tbnh=90&tbnw=103&prev=/search%3Fq%3Droby%2Bsmoby%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=roby+smoby&docid=4GZ7BEs4vIFt2M&sa=X&ei=TjvzTtHdHs_Usgbtnu3rDw&ved=0CD4Q9QEwAg&dur=268

o matko 🙂 jak zywy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
My po spacerku 🙂
Dziecię bawi się w łóżeczku a mama korzysta z chwili 😎

Mama mi sie dopiero dzisiaj przyznała że po porodzie rozmawiała z oddziałową i faktycznie byłam w 42 tygodniu ciązy a w papierach mi napisali 41! Że za długo Hania było w brzuchu stąd już białe rączki,smółka i nie wiem co jeszcze 😞 Dlatego tylu lekarzy koło mnie latało podczas porodu i dawano mi jakieś dodatkowe zastrzyki. Wszystko przez tego pier**** lekarza do którego chodziłam,tak mnie potraktował.
Teraz mojego kuzyna żona do niego chodzi,jest w 6 tyg ciazy i na podtrzymaniu,ciaza za szybko sie rozwija i nie wiadomo jeszcze gdzie jest zarodek umiejscowiony i tez chodzi do tego samego lekarza do którego ja chodziłam. Od razu jej odradziłam.
Jeszcze dzisja przysiade na dłuzej przed pc i wystawie mu opinie 😠
Nie wiem co bym mu zrobiła gdyby stalo sie cos mojej dziecinie 😞
Gnój jeden brał stówe za kazda wizyte i ja musialam mu pytania zadawac zeby wiedziec jak sie rozwija moje dziecko bo ten tylko powtarzal jedno i to samo "ciaza rozwija sie prawidlowo,prosze przyjsc za miesiac" 😠
Ide robic obiad 😮 &*^%$##@##****^%#%$^&^(P)*&^%$%^^&&(*$$#$%^&* !!!!!

no niezle...... 😠 😠 😠 😠 😠 jesu oni traktuja te ciaze przedmiototwo jak faktury a dla kazdego z nas to najcenniesze co mamy w zyciu
szlag by ich tych lekarzyyyyyyyyy
wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
My po spacerku 🙂
Dziecię bawi się w łóżeczku a mama korzysta z chwili 😎

Mama mi sie dopiero dzisiaj przyznała że po porodzie rozmawiała z oddziałową i faktycznie byłam w 42 tygodniu ciązy a w papierach mi napisali 41! Że za długo Hania było w brzuchu stąd już białe rączki,smółka i nie wiem co jeszcze 😞 Dlatego tylu lekarzy koło mnie latało podczas porodu i dawano mi jakieś dodatkowe zastrzyki. Wszystko przez tego pier**** lekarza do którego chodziłam,tak mnie potraktował.
Teraz mojego kuzyna żona do niego chodzi,jest w 6 tyg ciazy i na podtrzymaniu,ciaza za szybko sie rozwija i nie wiadomo jeszcze gdzie jest zarodek umiejscowiony i tez chodzi do tego samego lekarza do którego ja chodziłam. Od razu jej odradziłam.
Jeszcze dzisja przysiade na dłuzej przed pc i wystawie mu opinie 😠
Nie wiem co bym mu zrobiła gdyby stalo sie cos mojej dziecinie 😞
Gnój jeden brał stówe za kazda wizyte i ja musialam mu pytania zadawac zeby wiedziec jak sie rozwija moje dziecko bo ten tylko powtarzal jedno i to samo "ciaza rozwija sie prawidlowo,prosze przyjsc za miesiac" 😠
Ide robic obiad 😮 &*^%$##@##****^%#%$^&^(P)*&^%$%^^&&(*$$#$%^&* !!!!!

42tc?! o jejku...kurde co za lekarz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dla uspokojenia sumienia podpytalam rehabilitantke dzis - i zdecydowanie obrot z brzucha naplecy duuuuuuzo za wczesnie jest nieprawidlowoscia i swoiadczy o niestabilnisci podporu ne rekach lub zwiekszonym napieciu i odginaniu do tylu
tylko info

dla mnei to troche dziwne, ze mowi ze "duuuuuuzo za wczesnie" bo nawet na tej naszej stronie donosnei rozwoju mowia ze w 4 miesiacu dziecko swiadomie moze zaczac sie obracac. oczywiscie nie ma reguly.
http://www.mamazone.pl/kalendarz-rozwoju-niemowlaka/miesiac-2.aspx

taaaaakk masz racje ale doczytaj :ale z plecow na boki z bokow na plecy a nie z brzucha na plecy to duza roznica

moja np obracala sie na boki juz 2 miesiaace temu i to wlasnie bylo zwiazane z napieciem
teraz bedzie juz cwiczyc dziecko odbrot na brzuszek swiadomy poprzez to ze raczke wysuwa do przodu ale nie odwrotnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dla uspokojenia sumienia podpytalam rehabilitantke dzis - i zdecydowanie obrot z brzucha naplecy duuuuuuzo za wczesnie jest nieprawidlowoscia i swoiadczy o niestabilnisci podporu ne rekach lub zwiekszonym napieciu i odginaniu do tylu
tylko info

dla mnei to troche dziwne, ze mowi ze "duuuuuuzo za wczesnie" bo nawet na tej naszej stronie donosnei rozwoju mowia ze w 4 miesiacu dziecko swiadomie moze zaczac sie obracac. oczywiscie nie ma reguly.
http://www.mamazone.pl/kalendarz-rozwoju-niemowlaka/miesiac-2.aspx

taaaaakk masz racje ale doczytaj :ale z plecow na boki z bokow na plecy a nie z brzucha na plecy to duza roznica

moja np obracala sie na boki juz 2 miesiaace temu i to wlasnie bylo zwiazane z napieciem
teraz bedzie juz cwiczyc dziecko odbrot na brzuszek swiadomy poprzez to ze raczke wysuwa do przodu ale nie odwrotnie

mi pediatra tlumaczyla, ze te obroty ktore sie zdazaja teraz, sa to przypadkowe obroty. maja prawo byc. nic w tym zlego nie ma. niepokojaca sytuacja jest wowczas, kiedy dziecko, nie potrafi lezec na brzuszku, nie trzyma glowki i odrazu leci na plecy. i tak jak agamu napisala- na swiadome obroty przyjdzie jeszcze czas i tak jak piszesz- bedzie to polegalo na wyciagnieciu ku przodowi raczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
a wogole niezle na tym filmiku w 4 misiacu zlozyli tej dziewczynce koral na szyje jeszcze taka ona dosc upasiona jest te korale przeciez jej sie tam wpijają a do tego moze sie zadusic.. kto to mądry taki zrobil to ja nie wiem

dokladnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dla uspokojenia sumienia podpytalam rehabilitantke dzis - i zdecydowanie obrot z brzucha naplecy duuuuuuzo za wczesnie jest nieprawidlowoscia i swoiadczy o niestabilnisci podporu ne rekach lub zwiekszonym napieciu i odginaniu do tylu
tylko info

dla mnei to troche dziwne, ze mowi ze "duuuuuuzo za wczesnie" bo nawet na tej naszej stronie donosnei rozwoju mowia ze w 4 miesiacu dziecko swiadomie moze zaczac sie obracac. oczywiscie nie ma reguly.
http://www.mamazone.pl/kalendarz-rozwoju-niemowlaka/miesiac-2.aspx

taaaaakk masz racje ale doczytaj :ale z plecow na boki z bokow na plecy a nie z brzucha na plecy to duza roznica

moja np obracala sie na boki juz 2 miesiaace temu i to wlasnie bylo zwiazane z napieciem
teraz bedzie juz cwiczyc dziecko odbrot na brzuszek swiadomy poprzez to ze raczke wysuwa do przodu ale nie odwrotnie

mi pediatra tlumaczyla, ze te obroty ktore sie zdazaja teraz, sa to przypadkowe obroty. maja prawo byc. nic w tym zlego nie ma. niepokojaca sytuacja jest wowczas, kiedy dziecko, nie potrafi lezec na brzuszku, nie trzyma glowki i odrazu leci na plecy. i tak jak agamu napisala- na swiadome obroty przyjdzie jeszcze czas i tak jak piszesz- bedzie to polegalo na wyciagnieciu ku przodowi raczki.

si si ja sie zgdadzam co do nieswiadomek ale sugeruje obserwowac bo jednak nie jest to prawidlowosc jesli dziecko sie tak gibnac moze czesto jak sie nie trzyma na podporze na brzuszku ja tylko o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Agatko dajże tej siły trochę bo ja dziś rozlazła jak nigdy 🤢 ten pieprzony okres to zapewne uczynił 🤢 😮
i jeszcze Młody na dodoatek daję w kość 🥴 najchętniej bym się schowała pod kołdrą i w kimę a tu jeszcze szczepienie dziś ...
Asiu ja to samo ,wrak czlowieka..ustroilysmy choinke,ani mi sie nie podoba ,noz nie moge sie zebrac ... 😞 Agatka zmotywuj.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dla uspokojenia sumienia podpytalam rehabilitantke dzis - i zdecydowanie obrot z brzucha naplecy duuuuuuzo za wczesnie jest nieprawidlowoscia i swoiadczy o niestabilnisci podporu ne rekach lub zwiekszonym napieciu i odginaniu do tylu
tylko info

dla mnei to troche dziwne, ze mowi ze "duuuuuuzo za wczesnie" bo nawet na tej naszej stronie donosnei rozwoju mowia ze w 4 miesiacu dziecko swiadomie moze zaczac sie obracac. oczywiscie nie ma reguly.
http://www.mamazone.pl/kalendarz-rozwoju-niemowlaka/miesiac-2.aspx

taaaaakk masz racje ale doczytaj :ale z plecow na boki z bokow na plecy a nie z brzucha na plecy to duza roznica

moja np obracala sie na boki juz 2 miesiaace temu i to wlasnie bylo zwiazane z napieciem
teraz bedzie juz cwiczyc dziecko odbrot na brzuszek swiadomy poprzez to ze raczke wysuwa do przodu ale nie odwrotnie

mi pediatra tlumaczyla, ze te obroty ktore sie zdazaja teraz, sa to przypadkowe obroty. maja prawo byc. nic w tym zlego nie ma. niepokojaca sytuacja jest wowczas, kiedy dziecko, nie potrafi lezec na brzuszku, nie trzyma glowki i odrazu leci na plecy. i tak jak agamu napisala- na swiadome obroty przyjdzie jeszcze czas i tak jak piszesz- bedzie to polegalo na wyciagnieciu ku przodowi raczki.

si si ja sie zgdafdzam co do nieswiadomek ale sugeruje obserwowac bo jednak nie jest to prawiodlowosc jeslid ziecko sie tak gibnac moze czesto jak sie nie trzyma na podporze na brzuszku ja tylko o tym


no tak- wlasnie to pisze, ze wowcz sytuacja jest niepokojaca kiedy dziecko odrazu , czy po krotkiej chwili po polozeniu na brzuszek leci- to swiadczy ze cos jest nie w porzadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Agatko dajże tej siły trochę bo ja dziś rozlazła jak nigdy 🤢 ten pieprzony okres to zapewne uczynił 🤢 😮
i jeszcze Młody na dodoatek daję w kość 🥴 najchętniej bym się schowała pod kołdrą i w kimę a tu jeszcze szczepienie dziś ...


Wysyłam energię telepatycznie kochana 😘 😘
I za Tymonka kciukasy trzymam na szczepieniu 🙂


ja tez trzymam 😘 😘


🙂 😘 😘
zuch nasz da rade!!!trzymamy z Ola kciukasy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
UWIELBIAM 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=WOjUIgDDLfU&feature=autoplay&list=FLnokxRIhgwRe7RmrSjHVZBQ&lf=mh_lolz&playnext=3
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 czesto to nuce! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ekstra! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
dziewczyny do kiedy daje sie ta witamine d3 bo zaponialam zapyutac pediatry?

chyba do pół roku

*Hani zdarzyło sie obrócić dwa razy więc faktycznie mogła to zrobić przypadkiem,ładnie sie podpiera wiec niczego niepokojacego nie zaobserwowałam. A tak jak jest opisane w danym miesiacu kombinjuje juz z obracaniem sie na boki

*odnośnie tego lekarza,to był ordynator do którego chodziłam 😮 ah szkoda gadać. Najważniejsze że Hania zdrowa.
Tak jak Achm napisałaś,człowiek sie martwił,dbał jak tylko mógł o siebie..juz przed zajsciem w ciaze brałam głupi kwas foliowy..a co sie okazuje i tak by przez takiego dupka nie miał wpływu na zdrowie dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...