Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Dorcia cebion i nasivin na katar i woda morska i po katarku 🙂

Madziara super że wsio ok z Nadinką 🙂 😁 jakie te ramki 😮 ???


takie co raczke albo stope dzieckas mozna odbic w gipsie i w rami wstawic Anulcia kiedys link wrzuciła do nich z allegro

a to jest świetns sprawa,chciałam Hani odbić stópke i raczke po jej urodzeniu ale mąz sie uparł ze kupi lepsze na allegro i tak już zleciał prawie drugi miesiąc 😁 juz mu zapowiedziałam ze na świeta musimy kupic ten gips bo został mi sie jeden pusty kwadrat namalowany na scianie specjalnie na jej stopke i raczke 🙂


no swietna tyle ze na allegro jak widac szajs sprzedaja swojego czasu my Kubie kupilismyw smyku taki gips gdzie sam ramki mogł zrobic i mamy jego 6 letnia raczke 🙂

ja widziałam w pepko ale to dopiero pewnie musi byc szajs,na allegro trzeba trafic po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko tez za kazdym razem po praniu prasujecie wszystkie ciuszki laczkie z pieluchami? a rano tez obmywacie dzidzie i smarujecie oliwka 2razy dziennie cala?

ubranka prasuje i pieluchy tez. rano Hani przemywam buzie i pupke,nie oliwkuje jej tylko po kapieli biore troche pudru i smaruje faldki na szyjce,pod paszkami i dupcie a kremikiem smaruje buzie. raz w tygodniu kapie mała w oilatum aby skórke bardziej natłuścic a tak to ja myje w mydełku z nivea bo akurat mam wszystkie kosmetyki z tej marki ale mysle zeby kupic jakis fajny balsam do ciałka za niedługo 🙂


aha 🙂 a ja kapie mala codziennie i uzywalm lagodnego szamponu i plynu do kapieli nivea baby 🙂 ogolnie uzywam kosmetyki tek firmy 🙂 np jak na dor ide to przed wyjsciem smaruje mala kremem na kazda pogode 🙂 pudru nivea tez czasem uzywam jak ma zaczerwieniona szyjke lub pod pachami, sudocrem tez jak dupke ma czerwona.musze mykac ciuszy prasoac troche tego jest NIE CIERPIE PRASOwAC! heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko tez za kazdym razem po praniu prasujecie wszystkie ciuszki laczkie z pieluchami? a rano tez obmywacie dzidzie i smarujecie oliwka 2razy dziennie cala?

ubranka prasuje i pieluchy tez. rano Hani przemywam buzie i pupke,nie oliwkuje jej tylko po kapieli biore troche pudru i smaruje faldki na szyjce,pod paszkami i dupcie a kremikiem smaruje buzie. raz w tygodniu kapie mała w oilatum aby skórke bardziej natłuścic a tak to ja myje w mydełku z nivea bo akurat mam wszystkie kosmetyki z tej marki ale mysle zeby kupic jakis fajny balsam do ciałka za niedługo 🙂


aha 🙂 a ja kapie mala codziennie i uzywalm lagodnego szamponu i plynu do kapieli nivea baby 🙂 ogolnie uzywam kosmetyki tek firmy 🙂 np jak na dor ide to przed wyjsciem smaruje mala kremem na kazda pogode 🙂 pudru nivea tez czasem uzywam jak ma zaczerwieniona szyjke lub pod pachami, sudocrem tez jak dupke ma czerwona.musze mykac ciuszy prasoac troche tego jest NIE CIERPIE PRASOwAC! heh

ten krem na każdą pogode jest swietny,sama nim smaruje rece,super natłuszcza 🙂
udanych wojaży z żelazkiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

no i pierwszym spotkanku

wiecie co to chyba taka tendencja we wszystkim jest co dotyczy rozwoju dziecka ze nic nie mówią
niby dobrze ale nie do konca ale na pewno bedzie dobrze choc jakby nie jest zle
ja pierdziu czy non stop bede zyc w niepoewnosci o jutro>??
wogóle nie uzywają słów dobrze/ zle tylko wszystko jest zobaczymy czas pokaze

i w gruncie rzeczy jak zwykle wiem mniej

ale jestem w szoku powiem wam jak nieprawidlowo nosilam , podnosilam dziecko itp

a moja mala niezle to zniosla byla zainteresowana co to sie dzieje ale zacieszała do Pani,
plakala dopiero pod koniec ale dlatego ze jej sie spac chcialo bardzo i w koncu zasnela wlasciwie cwicząc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hejj 🙂

ja na nogach od 6. Nakarmiłam Michała, przebrałam i śpi dalej, Grzesiu też 🙂 umyłam juz podłogi by z mopem wśród dzieciaków nie latać, pewnie niedługo zabiorę się za obiad tylko kawke skończę.

Agamu, to ładnie Ci Gabi śpi w dzień 🙂 mój w sumie tez śpioch, wieczorem sobie drzemie, za to po kąpieli do 22 oczy otwarte, jeden z drugim. Po pierwszej drzemce dostaje mm, wypija gdzieś 70 ml ale i tak potem budzi się co 2-3 h. Planuję jak skończy pół roczku dawać mu mleko hippa na dobranoc, ponoć bardziej sycące, może wtedy dłużej pośpi, ale i tak nie narzekam. Z Grześkiem miałam hardcore, budził się co 1-1,5 h ;/

Ania100 - byłas może z Emilka u okulisty? jesli tak go gdzie rejestrowałaś> na kadlubka?

podczytam co tam naskrobałyście i mykam z kompa.

ps. dziś "tap madl" . Komu kibicujecie? dla mnie powinna wygrać Honorata 😉



obojetnie ktora, byle nie ta gupia Ania!!! slodka idiotka!!
nie ogladam,bo wpadlabym w kompleksy 😉 😁 😁 😁 😁 😜 idziemy na spacerek ,przyszla torebeczka-jest cuuudna 🙂kolor karmel taki nie braz 🤪 ale ledwie mi sie portfel mieci w niej... 😮 takiejn wielkosci http://moda.allegro.pl/nowosc-elegancki-portfel-damski-nowa-kolekcja-i1931301743.html




mam taki prtfel tyko czerwony lakierowany 🙂

i ja tez mam podobny czerwoniutki ale nie taki długi i ze skóry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko tez za kazdym razem po praniu prasujecie wszystkie ciuszki laczkie z pieluchami? a rano tez obmywacie dzidzie i smarujecie oliwka 2razy dziennie cala?


ja prasuje wszystko ubranka i pieluchy, rano myjemy dokładnie ukochanego paszczaka, oliwki nie używam, kąpiemy w oilatum i dodatkowo kremujemy, oilatum dla naszej skóry jest za słaby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):

no i pierwszym spotkanku

wiecie co to chyba taka tendencja we wszystkim jest co dotyczy rozwoju dziecka ze nic nie mówią
niby dobrze ale nie do konca ale na pewno bedzie dobrze choc jakby nie jest zle
ja pierdziu czy non stop bede zyc w niepoewnosci o jutro>??
wogóle nie uzywają słów dobrze/ zle tylko wszystko jest zobaczymy czas pokaze

i w gruncie rzeczy jak zwykle wiem mniej

ale jestem w szoku powiem wam jak nieprawidlowo nosilam , podnosilam dziecko itp

a moja mala niezle to zniosla byla zainteresowana co to sie dzieje ale zacieszała do Pani,
plakala dopiero pod koniec ale dlatego ze jej sie spac chcialo bardzo i w koncu zasnela wlasciwie cwicząc


wazne ze nie jest stanowczo źle a ze mowia ze czas pokarze hmm tak musza bo sami nie wiedza ale najwazniejsze ze nie jest źle 🙂
co do podnoszenia czy noszenia dziecka to widziałam w ddtvn jak sie powinno to robic i stwierdszam ze żle to robie ale cóz widac nie tak żle skoro Kubie nic nie jest i łodemu też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
laski te co robiły rzęsy 🙂
o to chodzi http://www.groupon.pl/deals/krakow/kamartstudio-krakow/1730639?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_327&a=399 ??
bo bym sobie zrobiła ale nie wiem jakie i co ☺️ 🤪

i które lepsiejsie ??

kochana jak sie zrobi raz to pozniej bedziesz musiała uzupełniac .....
ja tez kiedys myslałam ale zawsze wolałam zrobic pazurki hi hi

20 rzes to smieszna ilosc jest
na kazda rzese dokleja sie druga wiec to drogo wyjdzie i tak

ja mam met kociego oka od najdluzszych do najkrotszych (jedwabne)

moja kolezanka ci za 120 zl moze zrobic:P


czyli lipa ? 🤢
heh z chęcią bym skorzystała ale wiesz dojazd 😜
trzymamy kciuki

no raczej lipa
bo ja mam piknad 20 samych takich najdluzszych zbrzegu (14) a gdzie jeszcze 12, 10, 9 i na przemian ..)
cos wałek robią co z 20 rzesami mozna zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):

no i pierwszym spotkanku

wiecie co to chyba taka tendencja we wszystkim jest co dotyczy rozwoju dziecka ze nic nie mówią
niby dobrze ale nie do konca ale na pewno bedzie dobrze choc jakby nie jest zle
ja pierdziu czy non stop bede zyc w niepoewnosci o jutro>??
wogóle nie uzywają słów dobrze/ zle tylko wszystko jest zobaczymy czas pokaze

i w gruncie rzeczy jak zwykle wiem mniej

ale jestem w szoku powiem wam jak nieprawidlowo nosilam , podnosilam dziecko itp

a moja mala niezle to zniosla byla zainteresowana co to sie dzieje ale zacieszała do Pani,
plakala dopiero pod koniec ale dlatego ze jej sie spac chcialo bardzo i w koncu zasnela wlasciwie cwicząc


Lui to ortopaeda i pediatra nie pokazywał jak podnosić, nosić itp ?, ja u ortopedy miałam przeszkolenie bo też źle nosiłam i dostałam operdollo z usmiechem ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko tez za kazdym razem po praniu prasujecie wszystkie ciuszki laczkie z pieluchami? a rano tez obmywacie dzidzie i smarujecie oliwka 2razy dziennie cala?

ubranka prasuje i pieluchy tez. rano Hani przemywam buzie i pupke,nie oliwkuje jej tylko po kapieli biore troche pudru i smaruje faldki na szyjce,pod paszkami i dupcie a kremikiem smaruje buzie. raz w tygodniu kapie mała w oilatum aby skórke bardziej natłuścic a tak to ja myje w mydełku z nivea bo akurat mam wszystkie kosmetyki z tej marki ale mysle zeby kupic jakis fajny balsam do ciałka za niedługo 🙂


ja w ogóle nie prasuje ciuszków ani pieluch , chyba że coś jest bardzo pogniecione. Jak dotąd wyprasowałam może z 2 kaftaniki 🙂
po kąpieli raz na jakiś czas smaruję ciało kremem bambino a przy szyjce tak jak Leginsik pudruje, podobnie tyłek - tyłek to przy kaźdej zmianie pieluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):


Lui to ortopaeda i pediatra nie pokazywał jak podnosić, nosić itp ?, ja u ortopedy miałam przeszkolenie bo też źle nosiłam i dostałam operdollo z usmiechem ,

Aniu, ten doktorek pokazał mi tylko jak prawidłowo rozchylać nóżki.A kiedy masz następną wizyte? ja 27.12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):


Lui to ortopaeda i pediatra nie pokazywał jak podnosić, nosić itp ?, ja u ortopedy miałam przeszkolenie bo też źle nosiłam i dostałam operdollo z usmiechem ,

Aniu, ten doktorek pokazał mi tylko jak prawidłowo rozchylać nóżki.A kiedy masz następną wizyte? ja 27.12

http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79399,1326219.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):


Lui to ortopaeda i pediatra nie pokazywał jak podnosić, nosić itp ?, ja u ortopedy miałam przeszkolenie bo też źle nosiłam i dostałam operdollo z usmiechem ,

Aniu, ten doktorek pokazał mi tylko jak prawidłowo rozchylać nóżki.A kiedy masz następną wizyte? ja 27.12


kasiu ja nie bylam na kadłubks bo mi termin nie pasowal i poszlam prywatnie do takiego starszego ortopedy i on wszysko pokazywał, na Emilce pokazywał mi co powoduje złe noszenie szok odrazu na kręgosłupie widać, 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

no i pierwszym spotkanku

wiecie co to chyba taka tendencja we wszystkim jest co dotyczy rozwoju dziecka ze nic nie mówią
niby dobrze ale nie do konca ale na pewno bedzie dobrze choc jakby nie jest zle
ja pierdziu czy non stop bede zyc w niepoewnosci o jutro>??
wogóle nie uzywają słów dobrze/ zle tylko wszystko jest zobaczymy czas pokaze

i w gruncie rzeczy jak zwykle wiem mniej

ale jestem w szoku powiem wam jak nieprawidlowo nosilam , podnosilam dziecko itp

a moja mala niezle to zniosla byla zainteresowana co to sie dzieje ale zacieszała do Pani,
plakala dopiero pod koniec ale dlatego ze jej sie spac chcialo bardzo i w koncu zasnela wlasciwie cwicząc


wazne ze nie jest stanowczo źle a ze mowia ze czas pokarze hmm tak musza bo sami nie wiedza ale najwazniejsze ze nie jest źle 🙂
co do podnoszenia czy noszenia dziecka to widziałam w ddtvn jak sie powinno to robic i stwierdszam ze żle to robie ale cóz widac nie tak żle skoro Kubie nic nie jest i łodemu też 🙂

noo pewnie zawitkowski tam pokazywal on jest genialny
chcialabym dvd zawitkowskiego 2 czesci dostac mozecie przekazac to gwiazdorowi?? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

no i pierwszym spotkanku

wiecie co to chyba taka tendencja we wszystkim jest co dotyczy rozwoju dziecka ze nic nie mówią
niby dobrze ale nie do konca ale na pewno bedzie dobrze choc jakby nie jest zle
ja pierdziu czy non stop bede zyc w niepoewnosci o jutro>??
wogóle nie uzywają słów dobrze/ zle tylko wszystko jest zobaczymy czas pokaze

i w gruncie rzeczy jak zwykle wiem mniej

ale jestem w szoku powiem wam jak nieprawidlowo nosilam , podnosilam dziecko itp

a moja mala niezle to zniosla byla zainteresowana co to sie dzieje ale zacieszała do Pani,
plakala dopiero pod koniec ale dlatego ze jej sie spac chcialo bardzo i w koncu zasnela wlasciwie cwicząc


Lui to ortopaeda i pediatra nie pokazywał jak podnosić, nosić itp ?, ja u ortopedy miałam przeszkolenie bo też źle nosiłam i dostałam operdollo z usmiechem ,

no jakos nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Musialam zrobic ogien, kurna palic sie nie chcialo, nakopcilo sie w calej chalupie!!! 😠 😠 😠jak ja zazdroszcze dziewczynom, ktore nie musza palic, tylko kreca galka od grzejnika.... 🤔 🤔

ha albo nie kręcą wcale 🙂
ja mam non stop 23 stopnie bez grzania


i co sie chwalisz co??? 😠 ja musze znowu do pieca zapieprzac 😠 😠

moze dodam ze 560 zl czynsz co miesiac to juz gorzej 🥴 🥴

Kochana to na jedno wychodzi kupując opał do domu chyba że masz swoje drzewo co można sciąć 😜 ale wegla i tak trza kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po spacerze ....pizdzi jak w kieleckim ...... 🤪 🤪 🤪dziecię spi , a ja was podczytałam
Co do prasowania ja prasuje wszytsko , chociaz mowia zeby prasowac tylko pieluszke , bo Julcia ma zawsze przy twarzy....ale wole wszytsko jak narazie ....
Cos miałam napisac i zapomniała ale to jak zawsze ....a gdzie jest Asik z Zg.....Jedru ma chyba 2 zm a Asika ni ma .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...