Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja pierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... 😞 Jak mnie ząb boli a właściwie dziąsło 😮to ten śmieszny ząb mądrości daje o sobie znać 🤢 Emilka dalej śpi...bidulka kaszle mi 😞 będe musiała jeszcze raz iść z Nią do lekarza..robie inhalacje,daje syrop,oklepuje,wysoko pod głową ma jak śpi i nic to nie daje..nie kaszle mi ciągle tylko jak śpiocha no i czasami jak sie obudzi,ale to taki kaszel odrywający sie.. 😠
Boziu ,,moja tez kaszle podobnie..i lekarka mowi ze frida na katar (juz plucami pluje od ciągniecia tego)no i syrop Stodal 3razy na day... 🤢


moj dokladnie kaszle jak Emilka.. jak zasnie to czasem az sie wybudzi tak mocno kaszle.. 🤢
ale wczoraj bylismy u pediatry (swja droga umowieni na 17.15 a doczekalismy sie dopiero na 18.20!!!! ludzie byli z wiekszymi dziecmi przed nami, wszystkie chore, brrr czemu umawiaja wszystkich na 17.15 i nie wiem co on sobie mysla, ze jak sie wyrobimy 🤢 🤢) no i powiedziala, ze jest czysto i w gardleku i plucka. a ten kaszel to moze byc refluks (!?). no ale bad moczu trzeba zrobic.. i disnemar do nosa 😜
Ania, przechodzi Wam po tych inhalacjach troche? z czego robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
dzieki asik juz troche lepiej sie czuje 🙂
maga nie lam sie nie chca nas to jeszcze o nas usłyszą 🤪
a juz mam choinke od środy:P

O ja bez Magi naweet bym sie nie wybrała 😜


to dobrze, bo do Świnoujscia pojedziemy razem cala ferajna 🤪 🤪 🤪 tylko busa znajdziemy, zeby sie chlopy zmiescily tez 😜 wesolo by bylo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Jestem
u nas ok tyle ze czasu brak

Co do obrotów brzuchoplecowych to ja no comment bo to temat na 5-6 miesiac jak dla mnie

alkoholiczki same normalnie 😁 😁

ja mam juz choinke j jkak dzis wyrobimy sie z porządkami to jutro ubierzemy

milego weekendu


brrr a juz lepiej? u mnie tez ostatnio tak bylo 😜 czasu brak, zle samopoczucie i wyrzuty, ze przeciez jestem w domu, maz chodzi do pracy a ja sie denerwuje i wyzywam na nim z frustracji 😜 ale przeszlo 😉 a to tak samo maz-skarb.
btw my dzis po choinke wlasnie idziemy i porzadki, mycie okien i ubieranie tez 😉 ambitnie.. pewnie i tak wyjdzie wg zasady "co masz zrobic dzis zrob jutro".. nie wiem czmeu nam tak podpasowala 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jestem
u nas ok tyle ze czasu brak

Co do obrotów brzuchoplecowych to ja no comment bo to temat na 5-6 miesiac jak dla mnie

alkoholiczki same normalnie 😁 😁

ja mam juz choinke j jkak dzis wyrobimy sie z porządkami to jutro ubierzemy

milego weekendu


brrr a juz lepiej? u mnie tez ostatnio tak bylo 😜 czasu brak, zle samopoczucie i wyrzuty, ze przeciez jestem w domu, maz chodzi do pracy a ja sie denerwuje i wyzywam na nim z frustracji 😜 ale przeszlo 😉 a to tak samo maz-skarb.

przeszło 😎 😎 za to powrot do pracy zbliza sie wilkimi krokami i nie potragie tego zaakceptowac i sie z tym pogodzic ze jak mohje dziecko bedzie raczkowac siadac wstawac to mnie nie bedzie przy nim 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jestem
u nas ok tyle ze czasu brak

Co do obrotów brzuchoplecowych to ja no comment bo to temat na 5-6 miesiac jak dla mnie

alkoholiczki same normalnie 😁 😁

ja mam juz choinke j jkak dzis wyrobimy sie z porządkami to jutro ubierzemy

milego weekendu


brrr a juz lepiej? u mnie tez ostatnio tak bylo 😜 czasu brak, zle samopoczucie i wyrzuty, ze przeciez jestem w domu, maz chodzi do pracy a ja sie denerwuje i wyzywam na nim z frustracji 😜 ale przeszlo 😉 a to tak samo maz-skarb.

przeszło 😎 😎 za to powrot do pracy zbliza sie wilkimi krokami i nie potragie tego zaakceptowac i sie z tym pogodzic ze jak mohje dziecko bedzie raczkowac siadac wstawac to mnie nie bedzie przy nim 😠 😠 😠 😠 😠 😠


nooo..... 🤢 🤢 🤢 dacie rade jakos, na jedna pensje ciezko, przynajmniej nie bedziesz sie czula 'zamknieta' w domu 😉 kazda sytuacja ma swoje plusy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja pierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... 😞 Jak mnie ząb boli a właściwie dziąsło 😮to ten śmieszny ząb mądrości daje o sobie znać 🤢 Emilka dalej śpi...bidulka kaszle mi 😞 będe musiała jeszcze raz iść z Nią do lekarza..robie inhalacje,daje syrop,oklepuje,wysoko pod głową ma jak śpi i nic to nie daje..nie kaszle mi ciągle tylko jak śpiocha no i czasami jak sie obudzi,ale to taki kaszel odrywający sie.. 😠
Boziu ,,moja tez kaszle podobnie..i lekarka mowi ze frida na katar (juz plucami pluje od ciągniecia tego)no i syrop Stodal 3razy na day... 🤢


moj dokladnie kaszle jak Emilka.. jak zasnie to czasem az sie wybudzi tak mocno kaszle.. 🤢
ale wczoraj bylismy u pediatry (swja droga umowieni na 17.15 a doczekalismy sie dopiero na 18.20!!!! ludzie byli z wiekszymi dziecmi przed nami, wszystkie chore, brrr czemu umawiaja wszystkich na 17.15 i nie wiem co on sobie mysla, ze jak sie wyrobimy 🤢 🤢) no i powiedziala, ze jest czysto i w gardleku i plucka. a ten kaszel to moze byc refluks (!?). no ale bad moczu trzeba zrobic.. i disnemar do nosa 😜
Ania, przechodzi Wam po tych inhalacjach troche? z czego robicie?


Emilka na początku tak sucho kaszlała..po inhalacjach ma teraz ten bardziej "mokry" niby to lepiej że już tak po gardle nie drze,ale teraz to znowu strasznie sie Jej odrywa...sama teraz mam taki kaszel po tej chorobie i ja sie męcze,a co dopiero Ona musi przechodzić 😮 a inhalacje mamy ze soli fizjologicznej 2 ml trzy razy dziennie.Niby pomagają,ale kaszel jest dalej...a przejde sie z Emili do lekarza,bo nie wyobrażam sobie że na święta będzie chora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

u mnie jeszcze chłopaki drzemią, ale pewnie zaraz wstaną. Może dziś kupimy choinke, ale to jeszcze zobaczymy 🙂 jedziemy dziś do leroy merlin po farbe do salonu, chcemy przemalowac na jakis "brzoskiwniowy" kolor 🙂

a, kupiłam dla MIchałka krzesełko do karmienia 🙂 http://allegro.pl/show_item.php?item=1968725360 jestem z niego zadowolona, tzn nie wypróbowane jeszcze, ale ładnie sie prezentuje i posłuzy mu na trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ufff posprzątane 🙂
my choineczke zakupimy w poniedziałek bo dziś już nam się nie chcę jechać 😉 piwko się chłodzi na wieczór 🤪 dziś ja piję 😉
Kasia najlepszego dla Michasia 🙂 😘 😘 😘 i dla wszystkich sobotnich dzieciaczków 😘
Popijam kafkę i standard allegro 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):

Kasia najlepszego dla Michasia 🙂 😘 😘 😘 i dla wszystkich sobotnich dzieciaczków 😘
) 🙃


dziekujemy 🙂 dziś jeszcze Laura i Gabrysia kończą 3 miesiące 🙂

tez popijam kawkę i czytam w międzyczasie gazete 🙂


nie ma jak kawa w dobrym towarzystwie 🤪 😁 😜
chyba zakupię Młodemu "Wincentego" kupmisia.allegro.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):

Kasia najlepszego dla Michasia 🙂 😘 😘 😘 i dla wszystkich sobotnich dzieciaczków 😘
) 🙃


dziekujemy 🙂 dziś jeszcze Laura i Gabrysia kończą 3 miesiące 🙂

tez popijam kawkę i czytam w międzyczasie gazete 🙂


nie ma jak kawa w dobrym towarzystwie 🤪 😁 😜
chyba zakupię Młodemu "Wincentego" kupmisia.allegro.pl


my wykosztowaliśmy sie w tym roku na prezenty dla dzieciaków, więc już nic nie kupujemy 😜
ale te miśki na allegro fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):

Kasia najlepszego dla Michasia 🙂 😘 😘 😘 i dla wszystkich sobotnich dzieciaczków 😘
) 🙃


dziekujemy 🙂 dziś jeszcze Laura i Gabrysia kończą 3 miesiące 🙂

tez popijam kawkę i czytam w międzyczasie gazete 🙂


nie ma jak kawa w dobrym towarzystwie 🤪 😁 😜
chyba zakupię Młodemu "Wincentego" kupmisia.allegro.pl


my wykosztowaliśmy sie w tym roku na prezenty dla dzieciaków, więc już nic nie kupujemy 😜
ale te miśki na allegro fajne 🙂


a ja właśnie w czarnej dupie z prezentami 😮
pewnie będe musiała w sklepie coś zakupić bo do świąt nie dojdą z allegro 🤢 tylko pomysłów brak 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):

Kasia najlepszego dla Michasia 🙂 😘 😘 😘 i dla wszystkich sobotnich dzieciaczków 😘
) 🙃


dziekujemy 🙂 dziś jeszcze Laura i Gabrysia kończą 3 miesiące 🙂

tez popijam kawkę i czytam w międzyczasie gazete 🙂


nie ma jak kawa w dobrym towarzystwie 🤪 😁 😜
chyba zakupię Młodemu "Wincentego" kupmisia.allegro.pl


my wykosztowaliśmy sie w tym roku na prezenty dla dzieciaków, więc już nic nie kupujemy 😜
ale te miśki na allegro fajne 🙂


a ja właśnie w czarnej dupie z prezentami 😮
pewnie będe musiała w sklepie coś zakupić bo do świąt nie dojdą z allegro 🤢 tylko pomysłów brak 🤨 🤨


Michał dostał od nas krzesełko do karmienia, grzechotke fisher prica i wiszącą maskotkę, a Grześ garaż z autkami i lego duplo.

rodzicom i dziadkom zamówiłam kosmetyki z avonu, porobiłam sama zestawy. nie musiałam przynajmniej latać za prezentami dla nich 🙂

lece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...