Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna faktycznie cos cicho o malex...wogole ja mam wrazenie ze duzo jakos dziewczyn opuscilo forum
Justin te4z nie ma i wogole garstka nas zostala..ale ciesze sie ze jestesmy,ze nie "wymarłysmy" 🤪 🤪 🤪

ja tez sie ciesze 🙂
chociaz wiem, ze pewnie z czasem bedziemy coraz mniej juz tu bywac-tyk tyk tyk...macierzynski sie konczy 😞 i powrot do pracy...
no tez o tym mysle..pewnie bede pisala sama ze soba w chalupie hahahaha a Wy po pracy bedziecie wypociny me czytac i łacha targac z mezulami przy boku 😁


nie martw sie, ja z Toba zostane- mysle, ze tak, jak Anto bedzie mial 7mies to wroce 😜
no ale ja jeszcze na zajecia jezdze od czasu do czasu..


ja też 🤪 🤪tylko jeszcze tezmam zajecia i obrone w 2012 roku wiec ciezki czas mnie czeka !!!!!!!!ale z tego co wiem 🙂to Asik będzie w chacie do 2,5 r.z Olinki

ja tez bede z Wami do maja ....bo po macirzynskim mam jescze zaległy urlop 🙂 🙂 🙂 🙂oczywiscie pozniej tez bede 🤪 🤪chociaz jak mnie nie bedziecie chiały i tak sie wcisne a co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem , oczywiscie wszytskie poszły spac .....
Wyprasowałam , pomalowałam sobie włosy , wykapałam i czekam na MIKOŁAJA ...a co 🤪 🤪 🤪
Dorcia ....pamietaj co Ci pisałam ......wit...ssssssssssssssssssssssssss 😜 😜
Super ze dzien zakonczył sie dobrymi nowinkami , wszyscy zdrowi .....oby tak było dalej..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna faktycznie cos cicho o malex...wogole ja mam wrazenie ze duzo jakos dziewczyn opuscilo forum
Justin te4z nie ma i wogole garstka nas zostala..ale ciesze sie ze jestesmy,ze nie "wymarłysmy" 🤪 🤪 🤪

ja tez sie ciesze 🙂
chociaz wiem, ze pewnie z czasem bedziemy coraz mniej juz tu bywac-tyk tyk tyk...macierzynski sie konczy 😞 i powrot do pracy...
no tez o tym mysle..pewnie bede pisala sama ze soba w chalupie hahahaha a Wy po pracy bedziecie wypociny me czytac i łacha targac z mezulami przy boku 😁


nie martw sie, ja z Toba zostane- mysle, ze tak, jak Anto bedzie mial 7mies to wroce 😜
no ale ja jeszcze na zajecia jezdze od czasu do czasu..


ja też 🤪 🤪tylko jeszcze tezmam zajecia i obrone w 2012 roku wiec ciezki czas mnie czeka !!!!!!!!ale z tego co wiem 🙂to Asik będzie w chacie do 2,5 r.z Olinki

ja tez bede z Wami do maja ....bo po macirzynskim mam jescze zaległy urlop 🙂 🙂 🙂 🙂oczywiscie pozniej tez bede 🤪 🤪chociaz jak mnie nie bedziecie chiały i tak sie wcisne a co 😜

mi wychodzi do kwietnia macierzynski + 4 tyg + zaległy urlop 🤢 🤢
jak liczylas ile masz tego url?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna faktycznie cos cicho o malex...wogole ja mam wrazenie ze duzo jakos dziewczyn opuscilo forum
Justin te4z nie ma i wogole garstka nas zostala..ale ciesze sie ze jestesmy,ze nie "wymarłysmy" 🤪 🤪 🤪

ja tez sie ciesze 🙂
chociaz wiem, ze pewnie z czasem bedziemy coraz mniej juz tu bywac-tyk tyk tyk...macierzynski sie konczy 😞 i powrot do pracy...
no tez o tym mysle..pewnie bede pisala sama ze soba w chalupie hahahaha a Wy po pracy bedziecie wypociny me czytac i łacha targac z mezulami przy boku 😁


nie martw sie, ja z Toba zostane- mysle, ze tak, jak Anto bedzie mial 7mies to wroce 😜
no ale ja jeszcze na zajecia jezdze od czasu do czasu..


ja też 🤪 🤪tylko jeszcze tezmam zajecia i obrone w 2012 roku wiec ciezki czas mnie czeka !!!!!!!!ale z tego co wiem 🙂to Asik będzie w chacie do 2,5 r.z Olinki

ja tez bede z Wami do maja ....bo po macirzynskim mam jescze zaległy urlop 🙂 🙂 🙂 🙂oczywiscie pozniej tez bede 🤪 🤪chociaz jak mnie nie bedziecie chiały i tak sie wcisne a co 😜

mi wychodzi do kwietnia macierzynski + 4 tyg + zaległy urlop 🤢 🤢
jak liczylas ile masz tego url?

ja mam 36 dni plus połowe z 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna faktycznie cos cicho o malex...wogole ja mam wrazenie ze duzo jakos dziewczyn opuscilo forum
Justin te4z nie ma i wogole garstka nas zostala..ale ciesze sie ze jestesmy,ze nie "wymarłysmy" 🤪 🤪 🤪

ja tez sie ciesze 🙂
chociaz wiem, ze pewnie z czasem bedziemy coraz mniej juz tu bywac-tyk tyk tyk...macierzynski sie konczy 😞 i powrot do pracy...
no tez o tym mysle..pewnie bede pisala sama ze soba w chalupie hahahaha a Wy po pracy bedziecie wypociny me czytac i łacha targac z mezulami przy boku 😁


nie martw sie, ja z Toba zostane- mysle, ze tak, jak Anto bedzie mial 7mies to wroce 😜
no ale ja jeszcze na zajecia jezdze od czasu do czasu..


ja też 🤪 🤪tylko jeszcze tezmam zajecia i obrone w 2012 roku wiec ciezki czas mnie czeka !!!!!!!!ale z tego co wiem 🙂to Asik będzie w chacie do 2,5 r.z Olinki

ja tez bede z Wami do maja ....bo po macirzynskim mam jescze zaległy urlop 🙂 🙂 🙂 🙂oczywiscie pozniej tez bede 🤪 🤪chociaz jak mnie nie bedziecie chiały i tak sie wcisne a co 😜

mi wychodzi do kwietnia macierzynski + 4 tyg + zaległy urlop 🤢 🤢
jak liczylas ile masz tego url?

ja mam 36 dni plus połowe z 2012


aa ja tylko 27 a nowego nie biore chyba jeszcze zostawie
chyba 9 kwietnia mi wychodzi 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):

Super ze dzien zakonczył sie dobrymi nowinkami , wszyscy zdrowi .....oby tak było dalej..... 🙂


Nie wszyscy..My walczymy z Emilki chorobą 😞 gorączka kaszel katar.. 😞 marudzi i na rękach chce być,mniej je..dzisiaj byłyśmy u lekarza dostałyśmy antybiotyk, i powiem że po pierwszej dawce już lepiej jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie doczytałam Was,nie wiem co u Was dzieje.. 😞 chyba nawet nikt nie zauważył,że mnie teraz nie ma często 😞

Kochane nie wiem,czy będe jutro czy zdąże..mam jutro troche spraw przed Wigilią do załatwienia...

Życzę Wam Kochane Spokojnych,Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
Spędzonych w gronie Najbliższej Kochającej Rodziny,
Pomyślności,ciepła,miłości,a przede wszystkim zdrowia Kochaniutkie,bo jak zdrowie będzie to wszystko inne jest banalnie łatwe.
Jeżeli jesteście takie w realu jak tu na forum to sie Kochane nie zmieniajcie,Jesteście podporą w trudnych chwilach,a i jak trzeba sie pośmiać to potraficie zarzucić dobrym kawałem 🙂
Chciałabym,mieć chociaż jedną taką przyjaciółke jak któraś z Was..tyle Razem przeszłyśmy,tych dobrych i tych złych chwil,nie zawsze zgadzałyśmy sie ze sobą,ale ZAWSZE jakoś potrafiłyśmy sie pogodzić i mimo,ze wiele z Nas już na forum nie zagląda,to mamy naprawde zgraną grupe..dla której warto tu zaglądać..DZIĘKUJE,ŻE JESTEŚCIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka kazdy zauwazyl i kazdy juz poniekad rzadziej zaglada i pewnie bedzie jeszcze rzadziej a im szkraby wioeksze tym wiecej naszej uwagi beda potrzebowac nie ma co sie boczyc my zawsze widzimy i przywołujemy do porzadku jak ktos nas zaniedbuje 😎 😎 😁

Dobrze ze antybiotyk juz pomogl, oby juz w swieta Emileczka wyzdrowiala, na pewno w mig zapomni o choróbsku jak zobaczy co ja czeka pod choinką 🤪 🤪

Piekne zyczenia, ja tam nie wiem czy mnie tez za taka uwazacie ale uzaleznilam sie od tego forum

Do usłyszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,
to tradycyjne, najszczersze życzenia.
Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego.
Niech obficie da, co ma najlepszego!


Rok temu w wigilię Zuzanna zamieszkała pod moim sercem
na 9 miesięcy a w te świeta jest już z nami...niesmaowite! 🤪
To bylo moje marzenie. Mówią, że w ten wyjątkowy dzień spełniają się życzenia...
życzę i Wam spełnienia marzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Anulka kazdy zauwazyl i kazdy juz poniekad rzadziej zaglada i pewnie bedzie jeszcze rzadziej a im szkraby wioeksze tym wiecej naszej uwagi beda potrzebowac nie ma co sie boczyc my zawsze widzimy i przywołujemy do porzadku jak ktos nas zaniedbuje 😎 😎 😁

Dobrze ze antybiotyk juz pomogl, oby juz w swieta Emileczka wyzdrowiala, na pewno w mig zapomni o choróbsku jak zobaczy co ja czeka pod choinką 🤪 🤪

Piekne zyczenia, ja tam nie wiem czy mnie tez za taka uwazacie ale uzaleznilam sie od tego forum

Do usłyszenia


zgadzam sie i podpisuje rekami i nogami 😁
Anulcia.. oby Emi wyzdrowiala i wszystko bylo dobrze :* jak sie cos pogorszy to jedz do lekarza albo szpitala, nie czekaj, ale mam nadzieje, ze nie bedziecie musialy 😘
co stosujecie na ten kaszel i katar oprocz antybiotyku? my mamy deflegmin i musco cos tam.. jesli bedziesz chciala to Ci moge dokladnie sprawdzic.. bo u nas sie chyba sprawdza i jest troche lepiej 🙂 juz nie charczy i nie kaszle tak strasznie 🤢.. daj znac 😘
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM JESZCZE RAZ !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,
to tradycyjne, najszczersze życzenia.
Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego.
Niech obficie da, co ma najlepszego!


Rok temu w wigilię Zuzanna zamieszkała pod moim sercem
na 9 miesięcy a w te świeta jest już z nami...niesmaowite! 🤪
To bylo moje marzenie. Mówią, że w ten wyjątkowy dzień spełniają się życzenia...
życzę i Wam spełnienia marzeń.


Ja podobno dostalam Tosia od Mikołaja 🤪 wg gina 😉 a jak wiadomo Mikołaj tez spelnia zyczenia 🙃
wzajemnie wesolych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane mamuśki
życzymy wam z DOmisiem wesołych świąt Bożego Narodzenia , dużo miłośći szczęścia radości
pociechy z naszych wrzesniowych maluszków 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘buziaki i do zoba po świętach 🙂 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂
dzieki wielkie za troske 🙂
strachu sie najadłam ale już wszystko ok. Mała mi zwymiotowała w łóżeczku na siebie, zaczeła sie krztusić, szybko ja wyjełam, późneij chlustała na podłogę, dużo tego było 😞 na koniec juz nie miała czym wymiotować 🤨 zrobiła się blada, nic nie chciała pić, zasypiała na rękach 😞
ja cała oryczana zadzwoniłam do lekarki a ona, ze mam jej dalej podawać ta nystatynę 😮 😮 😮
mówię, że chciałabym, żeby zbadała dziecko a ona, ze właśnie wychodzi do domu!!!!!!!!!
zapytałam kobiety w recepcji czy jest jakis lekarz- był ale nie pediatra!!!!!moge jechac po 18 do szpitala-to była jej rada!!!!!a była godzina 13!!!!
zadzwoniłam do babeczki z która miałam szkołę rodzenia(ona jest przełożona położnych w szpiatllu), powiedzała, że Małą musi zbadać lekarz koniecznie i, ze mam jechac na izbę przyjęć.
na miejscu dowiedziałam się, ze to jest niezgodne z prawem, ze w przychodni nie ma pediatry!!! do godziny 18 musi być!!!!

w szpitalu Ale zbadali i to raczej nie była reakcja na nystatynę.wyszły pojedyńcze bakterie w moczu, miała zaczerwienione gardło, śmierdzące bączki, brak apetytu od kilku dni. Pani doktor(bardzo miła,rzeczowa, wszystko wytłumaczyła) powiedziała, że to infekcja bakteryjna. u małych dzieci objawia się w całym organiźmie.

dziewczyny zawsze warto zrobic badania moczu i krwi, Asia mi to radziła i miała rację więc jak Was cos niepokoi to śmigajcie do lekarza(o ile jest!!! 😠








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do 3bita( bo leer mi pisała, ze się rozlewał) to ja po wlaniu masy budyniowej (jak juz nie była ciepła) włożyłam ja do lodówki, tam mi zastygła i dopiero później dałam masę krówkową i śmietankową 🙂 wygląda smakowicie a podobno jak dobrze wygląda to dobrze smakuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewuszki Moje!!!


Jeszcze raz chciałam Wam życzyć pięknych Świąt...takich wymarzonych, cudnych...żeby w niepamięć poszły sobie wszystkie złe chwile, a były tylko takie, które przynoszą uśmiech i radość.
Cieszcie się obecnością najbliższych i Naszymi Maleńkimi skarbeńkami-w końcu one też sprawiają, że te Święta będą wyjątkowe!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...