Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ...
Ania ....tak czytam co sie dzieje z ta twoim cieciem i mam nadzije ze to co napisze nie dotyczy Ciebie ....Czy robili ci usg jak była na wizycie po połogu , bo Ty tak to opisujesz jakby Ci sie w srdoku szwy nie rozpusciły , mnie nic nie boli , na poczatku jak chodziłam i dzwigałam ( chociaz nie mozna było he he ) to czułam wieczorkiem tak jakby mnie cos ciagneło ale to bol po obu stronach , a jak ty opisujesz to po jednej dziwne ....
Co do słoiczków , bede starała sie sama wszystko robic ...ale jak nie bedzie czasu słoiczek na pewno podam nie zaprzeczam ze nie
Maga ....i jaka decyzja odnosnie zastrzyku ?????
Dzieciaczki sa boskie ...wszytskie ....Zuzia, Emilka i chłopaki takie przystojniaki
Aniu ...... czy dobrze zauwazyłam ale Emilka i malenki sa tak samo ubrani ????


biore, bo dalej karmie i to mi sluzy, nie ma skutkow ubocznych 😉 a na nast bejbika i tak trzeba po cc odczekac.. a tabssy odpadaja, bo ja z tych zapominalskich 🤪 🤪
a Ty we wrzesniu nastepne? 🙃 🤪

chyba nie kochana ....jeszcze do konca roku pare dni mi zostało ....ale nie chce ryzykowac , bo wiem jak to sie skonczy szpitalem i po co mi to , a mam teraz mała Julke ,....jeszcze troszke poczekamy , ale nie ukrywam ze ja chce bardzo bardzo ....ale co z tego ze ja chce jak moj M nie za bardzo

AGA A WY DLUGO SIE STARLISCI CZY SZYBKA PILK BYLA? U NAS KOLEJNA CIAZA TO CHYBA MUSIALBY STAC SIE JAKIS CUD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
normalnie nie wytrzymała i musialam na chwile do was wpaśc,nie dam rady was nadrobić 😜!!!
bylysmy wczoraj na szczepieniu i matka sie pomylila w wadze Hani..moja mala smerfetka wazy 5700!! 🙂 🙂 🙂 co mnie w sumie ucieszylo bo lekarz powiedzial ze jak na swoje wymiary za duzo by miała.
Hania pieknie zniosla szczepionke,obylo sie tez bez goraczki i marudzenia 🙂
Jutro konczymy 3 miesiac i tym samym chyba sie żegnamy na dobre z KOLKĄ 🤪
po malutku przechodzimy tez na bebilon pepti z zalecen innego lekarza i nie zapeszajac kupka dzisiaj byla juz zółta i nie ulewa wiec moze wkoncu trafilismy na odpowiednie mleko 🙂 🙂 🙂 🙃
Jak nie ma tych kolek jest normalnie innym dzieckiem,dzisiaj sie bawila na macie prawie godzine.rozmawia juz ze mna,piszczy,chodzi mi czesciej w dzien spac i to nie sa juz 15 min dzemki 🙃 🙃 🙃 mam nadzieje że tak juz pozostanie,chociaz do czasu zabkowania ☺️ 🙂
Buziaki dla Was 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Witam sie 🙂
jakos nie moge po tych Swietach wrocic do rzeczywistosci...Wy tez tak macie??
co do sloiczkow to ja bede dawac Malej na pewno.ide doczytac troche, bo nie jestem na biezaco...nie wiem co sie dzieje w ogole... 😞

ja w ogole nie oderwalam sie od zadnej rzeczywisttosci pierwsze swieta tak beznadziejne bez sniegu bez klimatu 😞( jak wspominalam chaos lub nuda 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
normalnie nie wytrzymała i musialam na chwile do was wpaśc,nie dam rady was nadrobić 😜!!!
bylysmy wczoraj na szczepieniu i matka sie pomylila w wadze Hani..moja mala smerfetka wazy 5700!! 🙂 🙂 🙂 co mnie w sumie ucieszylo bo lekarz powiedzial ze jak na swoje wymiary za duzo by miała.
Hania pieknie zniosla szczepionke,obylo sie tez bez goraczki i marudzenia 🙂
Jutro konczymy 3 miesiac i tym samym chyba sie żegnamy na dobre z KOLKĄ 🤪

po malutku przechodzimy tez na bebilon pepti z zalecen innego lekarza i nie zapeszajac kupka dzisiaj byla juz zółta i nie ulewa wiec moze wkoncu trafilismy na odpowiednie mleko 🙂 🙂 🙂 🙃
Jak nie ma tych kolek jest normalnie innym dzieckiem,dzisiaj sie bawila na macie prawie godzine.rozmawia juz ze mna,piszczy,chodzi mi czesciej w dzien spac i to nie sa juz 15 min dzemki 🙃 🙃 🙃 mam nadzieje że tak juz pozostanie,chociaz do czasu zabkowania ☺️ 🙂
Buziaki dla Was 😘 🙂 🙂

te kolki to straszna sprawa moja mala ma je praktycznie od drugiej doby i to naprawde masakra jakas ile specyfików podawalam i wszystko z marnym skutkiem i tak do konca drugiego miesiaca teraz jest troche lepiej juz nie ma takich ataków a jak są to mniejsze,piła mleko bebilon pepti ale jej nie pasowało teraz obecnie pije nutramigen bo do tego ma skaze białkową 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Teraz drugie pytanie: może któraś z was ma problem z drogami moczowymi? u mnie dziwne jest to, że robiąc siusiu boli mnie, jak po całej nocy to można wyć z bólu tak boli pęcherz, a badania wykazują, że nic mi nie jest. Skąd ten ból....


Nie mam pojecia....mnie za to co jakis czas pobolewa blizna na Katarzynie, a co do moczu to zwieracze chyba jeszcze nie wrocily do normy...wlascivie to moglabym pozyczac pampki od Gabi 🙂

i ja od Laury ☺️ ☺️ ☺️
i jeszcze kosci bolą tez..te tam nadal 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
wiedziałam że się podzielą opinie na temat słoiczków 😉
teraz bedAa analizy ,mądrości i dowody racji 😮 😁 😁 😁


a w pizdu z analizami kazda zrobi jak chce i mi sie nie chce czytac ze słoiczki sa złłe bo................
i z gotowaniem to samo
pewne jest jedno dziecka truc nie chce wiec i słoiki i gotowane jest git 😁

no dobre podejscie
ja zreszta pierdole to bede chronic dziecko a za chwile i tak caly ten miejski i zyciowy syf je pochlonie a ono jego....to juz chyba nawet lepiej sie uodparniac na wsze paskudztwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮

A MOZE TO CIEMIENIUCHE WASZE DZIECI MAJA?
nie ,to na koncowkach wloskow sie robia takie kępki jakby od koca czy czegos..noz kurde ani nie mam pojecia skad to badziewie i od czego sie tworzy 😮


Moja tez to ma...smiejemy sie, ze sie nam dziecko zmechacilo 🙂


heh takie jakby małe dredy 🙃 😁 😁 😁 😁 na samych końcach 😜
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dred baby's!!!


🤪 😁 😁 😁 😁
to już wiemy gdzie w podróż poślubną pojadą 🤪 JAMAJKA 😮 😁 😁 😁 😁 😁


mi to si marza wakacje na Jamajce!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

moj maz non stop puszcza Laurze Dancehall Queen albo Jamaica trip 😁 😁
takze moze p[ierwsze slowo bedzie LOLEK 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
wczoraj wyplacilam stowke za ciuchowy biznes z Allegro 🤪 kupilam szampany i .trza sie zaopatrzyc w ciuszki dla Olisi ,bo dzis robilam sort w ciuszkach i robi sie pustawo w garderobie .. 😮

u nas tez pomału trzeba zrobic przesiew w ubrankach już wiekszosc za małych :silly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
wczoraj wyplacilam stowke za ciuchowy biznes z Allegro 🤪 kupilam szampany i .trza sie zaopatrzyc w ciuszki dla Olisi ,bo dzis robilam sort w ciuszkach i robi sie pustawo w garderobie .. 😮

u nas tez pomału trzeba zrobic przesiew w ubrankach już wiekszosc za małych :silly

u nas to samo, dobrze że dostał trochę pod choinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Witam sie 🙂
jakos nie moge po tych Swietach wrocic do rzeczywistosci...Wy tez tak macie??
co do sloiczkow to ja bede dawac Malej na pewno.ide doczytac troche, bo nie jestem na biezaco...nie wiem co sie dzieje w ogole... 😞

ja w ogole nie oderwalam sie od zadnej rzeczywisttosci pierwsze swieta tak beznadziejne bez sniegu bez klimatu 😞( jak wspominalam chaos lub nuda 🤢 🤢

w tym roku to w ogóle te świeta bez tej świątecznej magii gdyby nie choinka ubrana i ta cała krzątanina przy garach (wieksza niz zwykle)to człowiek by nawet nie odczuł ze były hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Witam sie 🙂
jakos nie moge po tych Swietach wrocic do rzeczywistosci...Wy tez tak macie??
co do sloiczkow to ja bede dawac Malej na pewno.ide doczytac troche, bo nie jestem na biezaco...nie wiem co sie dzieje w ogole... 😞

ja w ogole nie oderwalam sie od zadnej rzeczywisttosci pierwsze swieta tak beznadziejne bez sniegu bez klimatu 😞( jak wspominalam chaos lub nuda 🤢 🤢

w tym roku to w ogóle te świeta bez tej świątecznej magii gdyby nie choinka ubrana i ta cała krzątanina przy garach (wieksza niz zwykle)to człowiek by nawet nie odczuł ze były hihih

no wlasni tylko choinka przypomina i tylko oan mnie cieszyla i cieszy jeszcze nawet

zbieram sie przygotowac liste sylwestrowych zakupow 🤪
kto do nas przychodzi na kinderball? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Witam sie 🙂
jakos nie moge po tych Swietach wrocic do rzeczywistosci...Wy tez tak macie??
co do sloiczkow to ja bede dawac Malej na pewno.ide doczytac troche, bo nie jestem na biezaco...nie wiem co sie dzieje w ogole... 😞

ja w ogole nie oderwalam sie od zadnej rzeczywisttosci pierwsze swieta tak beznadziejne bez sniegu bez klimatu 😞( jak wspominalam chaos lub nuda 🤢 🤢

w tym roku to w ogóle te świeta bez tej świątecznej magii gdyby nie choinka ubrana i ta cała krzątanina przy garach (wieksza niz zwykle)to człowiek by nawet nie odczuł ze były hihih

no wlasni tylko choinka przypomina i tylko oan mnie cieszyla i cieszy jeszcze nawet

zbieram sie przygotowac liste sylwestrowych zakupow 🤪
kto do nas przychodzi na kinderball? 🤪

JAAA to mój pierwszy sylwek gdzie nigdzie nie ide 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Witam sie 🙂
jakos nie moge po tych Swietach wrocic do rzeczywistosci...Wy tez tak macie??
co do sloiczkow to ja bede dawac Malej na pewno.ide doczytac troche, bo nie jestem na biezaco...nie wiem co sie dzieje w ogole... 😞

ja w ogole nie oderwalam sie od zadnej rzeczywisttosci pierwsze swieta tak beznadziejne bez sniegu bez klimatu 😞( jak wspominalam chaos lub nuda 🤢 🤢

w tym roku to w ogóle te świeta bez tej świątecznej magii gdyby nie choinka ubrana i ta cała krzątanina przy garach (wieksza niz zwykle)to człowiek by nawet nie odczuł ze były hihih

no wlasni tylko choinka przypomina i tylko oan mnie cieszyla i cieszy jeszcze nawet

zbieram sie przygotowac liste sylwestrowych zakupow 🤪
kto do nas przychodzi na kinderball? 🤪

JAAA to mój pierwszy sylwek gdzie nigdzie nie ide 🤪

a ja to juz od 4 lat w domu siedze 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a ja na sylwka ide tyle ze z dziecmi 🙂
musze cos zrobic do jadła ale dzisiaj nie mam natchnienia i do tego nadal mnie mdli z własnego cholernego łakomstwa!!!!!!!!!!!!!

ja to po nowym roku dieta chyba i to drastyczna heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...