Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola cos ty wkleiła ?????

no własnie niewiem co ja porobił kurde jakies kody czy cosik 😮 😮 😮

to wez to skasuj i wklej kod na forum tylko

no jakos nie wiem co to jakies znaki kosmiczne hihi

wykasuj to co wkleiłas he he ale z ciebei zajebista dziołcha z tymi oczami wywaliłas , ze mało co Julci nie obudziłam ze smiechu

jezusiczku ja sie tego pozbyc nimoga niechce sie skasowac 😮 😮 😲 😲hellp
o boże ale ja mało oswiecona w tym nowym roku jakis matoł ze mnieszok us ☺️ ☺️ ☺️ ☺️usówałam ale nie tam gdzie trzeba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola cos ty wkleiła ?????

no własnie niewiem co ja porobił kurde jakies kody czy cosik 😮 😮 😮

to wez to skasuj i wklej kod na forum tylko

no jakos nie wiem co to jakies znaki kosmiczne hihi

wykasuj to co wkleiłas he he ale z ciebei zajebista dziołcha z tymi oczami wywaliłas , ze mało co Julci nie obudziłam ze smiechu

jezusiczku ja sie tego pozbyc nimoga niechce sie skasowac 😮 😮 😲 😲hellp

jak sie nie chce skasowac wejdz tak jak wczeniej zaznacz to wszytsko i delete i pojdzie sobie w pizd*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ja nie wiem co jestmłody nie chce jeść ....
a jak zmienilammu smoczek na 2 totak sieobjadł ze zwymiotował wiec spowrotem na 1 teraz mama z nim chodzi i go karmiżeby tylkocoś zjadł

moja tez tak miała nie chciała jesc juz pod koniec 2 m-c zamowiłam jej 2 i jadła super i tez ulewała wiec musisz odczekac troszke bo czym wieksze dziecko tym bardziej mu sie nie chce ciagnac z tej 1


a moj i z2 nie chce jak tylko pora karmienia to beczy...jaksie przyzwyczai to juz je czasami zje 150 czasami60...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ja nie wiem co jestmłody nie chce jeść ....
a jak zmienilammu smoczek na 2 totak sieobjadł ze zwymiotował wiec spowrotem na 1 teraz mama z nim chodzi i go karmiżeby tylkocoś zjadł

moja tez tak miała nie chciała jesc juz pod koniec 2 m-c zamowiłam jej 2 i jadła super i tez ulewała wiec musisz odczekac troszke bo czym wieksze dziecko tym bardziej mu sie nie chce ciagnac z tej 1


a moj i z2 nie chce jak tylko pora karmienia to beczy...jaksie przyzwyczai to juz je czasami zje 150 czasami60...

no to niezle ale dzieci tak maja wiesz moja raz zje 120 drugi raz 60 nic na siłe , pozniej i tak uleje ale wage ma super 7200 he he to juz nie waga piorkowa 🤪 🤪 🤪jest co nosic niedługo bede jak pudzian wygladala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola cos ty wkleiła ?????

no własnie niewiem co ja porobił kurde jakies kody czy cosik 😮 😮 😮

to wez to skasuj i wklej kod na forum tylko

no jakos nie wiem co to jakies znaki kosmiczne hihi

wykasuj to co wkleiłas he he ale z ciebei zajebista dziołcha z tymi oczami wywaliłas , ze mało co Julci nie obudziłam ze smiechu

jezusiczku ja sie tego pozbyc nimoga niechce sie skasowac 😮 😮 😲 😲hellp

jak sie nie chce skasowac wejdz tak jak wczeniej zaznacz to wszytsko i delete i pojdzie sobie w pizd*****

ale klaskac nie musze zeby se poszło tak jak Asiula hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kamiska napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Jesli sie moge wypowiedziec na temat zabkowania...my dopiero skonczylismy 3 miesiac wiec nie wiem jakie jest prawdopodobienstwo ze u nas zaczelo sie zabkowanie,ale...Hania wklada cale piastki do buzi,leci jej z buzi jak z kranu,placze podczas jedzenia (teraz mi tylko zjadla 40 ml i poszła zmeczona w kime),ma górne dziaselka zaczerwienione. Dopiero co nam kolki minely,czy to moze byc to o czym mysle ? 🤢 🥴



początek jakis na pewno natomiast wyrzynanie wcale nie musi sie juz zacząc proces moze rozciągnąć ie w czasie ,dziąsełka będą rozpulchnione i pod palcami bedziesz czuła brzeg sieczny 🙂

yhym


🙂nie martw sie u nas te objawy o ktorych piszesz sa juz przynajmniej 2 tygodnie a ząbków jeszcze nie widać 🙂

ja zdaje sobie sprawe ze zeby tak szybko nie wyjda..ale ze juz sie cos powoli zaczyna dziac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wyszłam na spacer i nie mogłam Was dogonić

po usg ok; oczywiście w trakcie badania lekarz się jak się zapytał czy bardzo miała roztrzaskaną czaszkę i potem milczał ze 3 min; omało trupem nie padłam ;
ma jakąś asymetrię półkół ale jak to określił jest to zjawisko a nie skutek;no i 1/10 dzieci to ma

widzę,że jedzenie i ząbki na tapecie; ja muszę jakąś marchewkę dobrą wyczaić i będę startować

powiem Wam,że Hania miała katar ok.2 tygodni; 3x przeprowadziłyśmy inhalacje i czysto-nie wiem czy to pomogło czy zbieg okoliczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Legins .....wielki 😘 😘 😘 😘 😘 😘
i pytanie czy jeszcze masz te zielone kupy ????i jakie mleko Hania pije .... bo u nas jest zle od swiat sie pojawiły i cały czas sa , nie wiem co sie dzieje z moja Julka szkoda mi jej , albo te zeby albo nie wiem co i do tego jeszcze te charczenie ( rozmawiałm na szczepieniu o tym zwiatczeniu krtani czy zauwazymy ) i wydaje mi sie ze od 2 dni tak mocno charczy jutro idziemy do pediatry niech zobaczy zbada , moze to moje wyobrazenie ( i niech tak bedzie) ale wole zeby zbadał ja lekarz .....

mysmy 4 raz zmienili mleko,teraz pije bebilon pepti i kupki sa juz zolte i nam minely kolki.
przy zabkowaniu wyczytalam ze pojawia sie biegunka,lub zaparcia moga tez wystapic wymioty ;/
u Twojej Julki to chyba cos jest z trawieniem,w naszym przypadku tak było..organizm nie tolerowal jakiegos skladniku w mleku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiola cos ty wkleiła ?????

no własnie niewiem co ja porobił kurde jakies kody czy cosik 😮 😮 😮

to wez to skasuj i wklej kod na forum tylko

no jakos nie wiem co to jakies znaki kosmiczne hihi

wykasuj to co wkleiłas he he ale z ciebei zajebista dziołcha z tymi oczami wywaliłas , ze mało co Julci nie obudziłam ze smiechu

jezusiczku ja sie tego pozbyc nimoga niechce sie skasowac 😮 😮 😲 😲hellp
o boże ale ja mało oswiecona w tym nowym roku jakis matoł ze mnieszok us ☺️ ☺️ ☺️ ☺️usówałam ale nie tam gdzie trzeba 😮



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 buahahhah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja to zsie zastanawiam czy teraz poo tych zmianach beda nam refundowac mleko???!!!!!!!!!!!!!!


raczej tak 🤨 wystarczy że VAT na bety poszedł 😠 złodzieje !!!

w sobote kupywalam i babka mi mowila ze podobno nie bedzie refundowane nie wiem czy oba te mleka ale nutramigen napewno


no to poprostu świetnie!!!!!a ile płacisz za nutramigen?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki legins: 🙂 🙂 🙂ale wiedz co ze to teraz przeciez cały czas daje jej to samo mleko i kupy były zołte a teraz od swiat jakies inne
czy wasze dzieci jak biora raczki do buzi to robia takie słodke minki hehe , moj ajest boska jak bierze raczki tak jakby chciała wypluc a pozniej jak zassie to tak z 10 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja to zsie zastanawiam czy teraz poo tych zmianach beda nam refundowac mleko???!!!!!!!!!!!!!!


raczej tak 🤨 wystarczy że VAT na bety poszedł 😠 złodzieje !!!

w sobote kupywalam i babka mi mowila ze podobno nie bedzie refundowane nie wiem czy oba te mleka ale nutramigen napewno


no to poprostu świetnie!!!!!a ile płacisz za nutramigen?


no prze jaja 😠 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja to zsie zastanawiam czy teraz poo tych zmianach beda nam refundowac mleko???!!!!!!!!!!!!!!


raczej tak 🤨 wystarczy że VAT na bety poszedł 😠 złodzieje !!!

w sobote kupywalam i babka mi mowila ze podobno nie bedzie refundowane nie wiem czy oba te mleka ale nutramigen napewno


no to poprostu świetnie!!!!!a ile płacisz za nutramigen?


no prze jaja 😠 🤢 🤢 🤢


no ja mam receptena 2 op nie refundowane bo niue chciał mi dac takiej recepty bo nie moiałam zusu ze soba qrwa o 21 chciaa zus 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja to zsie zastanawiam czy teraz poo tych zmianach beda nam refundowac mleko???!!!!!!!!!!!!!!


raczej tak 🤨 wystarczy że VAT na bety poszedł 😠 złodzieje !!!

w sobote kupywalam i babka mi mowila ze podobno nie bedzie refundowane nie wiem czy oba te mleka ale nutramigen napewno


no to poprostu świetnie!!!!!a ile płacisz za nutramigen?


no prze jaja 😠 🤢 🤢 🤢


no ja mam receptena 2 op nie refundowane bo niue chciał mi dac takiej recepty bo nie moiałam zusu ze soba qrwa o 21 chciaa zus 😠 😠


Nam wypisuje zawwsze na 6 puszek, a jak się kończą to dzwonię i za chwilę recepta jest do odbioru. Ale faktycznie ciekawe, jak to teraz będzie z tym mlekiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki legins: 🙂 🙂 🙂ale wiedz co ze to teraz przeciez cały czas daje jej to samo mleko i kupy były zołte a teraz od swiat jakies inne
czy wasze dzieci jak biora raczki do buzi to robia takie słodke minki hehe , moj ajest boska jak bierze raczki tak jakby chciała wypluc a pozniej jak zassie to tak z 10 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
wyczytałam ze nutramigen nie bedzie refundowany a pepti bez zmian tylko nie wiem czy podstawa do refundacji nie bedzie potrzena opinia alergologa


chociaż mnie to nie dotyczy to też jestem ciekawa;
swoją droga to pod koniec roku byly niezle kolejki w tych tanszych aptekach; w jednej takiej sredni czas stania w kolejce byl 2,5h 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Gdyby była Iza 1313 to moze odpowiedziałaby na moje pytanie odnoscie tej piany , bo sie boje czy to nie jakies biegunki czy cos....bo ona po rota miała biegunki u Mikołajka ....
Aga ,nie martw sie jezeli to raz sie zdarzylo to nic 🙂Przecie kupa kupie nie rowna 😉 a jesliby Ci robila kupe bardzo czesto i wodniście to wtedy sa powody do zmartwien,ale jedna kupa nie przesądza o sprawie 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...