Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
martka3 napisał(a):
Zastanawiam się nad tym wózkiem:
http://allegro.pl/inglesina-magnum-allum-super-wozek-i2176239562.html
mam jeszcze chwile do namysłu 😁


Martka fajny ten wózek 🙂 🙂 🙂

A u Was był alkohol? Bo ja naprawdę nie wiem co mam zrobić. Myslę o winie w ilości do obiadu ale zupełnie nie wiem. Mi to jest obojętne ale nie wiem jaka ogólnie jest tradycja.

U nas na Komunnii na bank nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cherry a Ty co przed kompem robisz 😠 Mam przypomnieć gdzie powinnas być?


Ja pitole to ja już zgupiałam! Myślaąłm ze przeniosłyśmy z powodu pogody 😮 😮 😮
pewnie znow namieszalam! Wybacz!
Kochana Bavarie dla Ciebie będę miała! Krzych przywiezie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
no i do dupy 😠 😠 😠

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Cherry uszy do góry, po weekendzie bedzie nowy tydzień i może tym razem sie uda 🙃 Miałysmy sie zdzwonić wieczorem ale ja padłam jak kawka, dobrze że mój M dzis wraca 🙂
Udanej imprezy życzę i wracam do sprzątania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry kobietko kochana niczym sie nie przejmuj a ja autka nie mam wcale i jak chce gdzieś z małym skoczyć to muszę pożyczać na szczęście jest od kogo.

Co do wózka to ja mam x landera xa ale model 2009 bo kupiliśmy używany Gondola już za troszkę wyląduje w piwnicy bo mały już strasznie długi a wersja spacerowa wózka pewnie posłuży na spacery w miejscu zamieszkania bo jechać gdzieś z tą kolumbryna to istna masakra Mamy parasolkę baby design travel wygląda fajnie i łatwo się składa a jak będzie w praktyce zobaczymy

mamy w co się zaopatrzyć na okres ząbkowania Jakieś żele środki przeciwgorączkowe?? co polecacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry bardzoooo 🙂
Ela wlasnie drzemie, wiec napisze kilka slow i spadam na sniadanie 🙂

nocka calkiem calkiem 🙂 po sztucznym mleku obudzila sie dopiero kolo 3 wiec dalam jej cyca 😜
a dzisiaj przychodzi do nas health visito 🙂 zobaczymy co mi powie, ma cos gadac o rozszerzeniu diety itp... napisze jak juz sobie pojdzie 🙂 no i zwazy mala, alez jestem ciekawa....

dobra spadam jesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Mamusie 🙂 U nas w nocy pobudka o 1 i 1,5 h nocnej zabawy, bo mały za nic nie chciał z powrotem zasnąć...grrrr 🙂
Co do zaopatrzenia na ząbkowanie to kupiłam żel taki angielski, więc nazwy nie podaję...no i mam z polski paracetamol dla dzieci o nazwie"Pedicetamol", ma owocowy smak i podaję się go w kroplach, dawkowanie zależy od wagi dziecka...według mnie super, bo jakoś nie wyobrażam sobie małemu wkładać czopki 😮 Niestety z żelem nie idzie za dobrze, bo ma taki miętowy smak i mały go nie chce, krzywi się, wypluwa...ale ja i tak smaruję 🙂Rozmawiałam ze swoją mamą wczoraj kiedy u mnie zaczęło się ząbkowanie, to mi powiedziała, że jak miałam pół roku, to już miała kilka ząbków 🙂 No i chodzić tez szybko zaczęłam, bo jak miałam 10 miesięcy, stąd moja skolioza, eh! Oskar strasznie się ciągnie do siadania, ale staram się za często mu na to nie pozwalać...choć wygina się na leżaczku jak szparag i o mało nie wyskoczy heheh 🙂

Cherry super, że robisz coś dla siebie i mam nadzieję, że pochwalisz się fryzurką!
U nas na chrzcinach alkohol będzie...nasze rodzinne imprezy jakoś nie mogą się bez niego obejść, oczywiście wszystko z kulturą i umiarem 🙂

Ten gryzak szczotka co Mamma-mia proponowała wydaje się być super, ale zamówię go po powrocie do Polski, bo widzę , że na Allegro cena do przyjęcia, a u nas za dwa w zestawie życzą sobie aż 10f 😮

No i już mi przyszło w Polsce łóżeczko dla Oskara 🙂 🙂 🙂

A wózek upatrzyłam sobie taki, tylko jeszcze nad kolorem się zastanawiam 🙂
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Krusyna gratuluję zrzucenia kg!!!A ja po tej całej radości, że troszkę schudłam , znowu zaczęłam sobie folgować...właśnie Mój pojechał do sklepu, a tam na liście...pączek z serem i czekoladki Merci 🙂 No, ale na dietę to dopiero idę w Polsce, więc to moje ostatki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Chyba taką szczoteczkę polecała Mama mia http://allegro.pl/szczoteczka-do-zebow-i-masazu-dziasel-babyono-i2192752847.html ???

Zastanawiam sie czy kupic


to ten gryzak co mamma mia pokazywała muszę jechać kupić bo ja mam blisko hurtownie babyono ;-D

dziś po raz pierwszy złapałam 1 i 2 ksawcia na nocniczek;-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel mnie przyjęła do znajomych na facebooku ale dalej nie wiem jak się dostać do grupy listopadówek. Resztę dziewczyn też nie mogę znaleźć choć wpisuję po nazwisku 🥴
Cherry moje nazwisko- Szczygieł
Jak się wam uda to będę wdzięczna. Buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania napisał(a):
Marinel mnie przyjęła do znajomych na facebooku ale dalej nie wiem jak się dostać do grupy listopadówek. Resztę dziewczyn też nie mogę znaleźć choć wpisuję po nazwisku 🥴
Cherry moje nazwisko- Szczygieł
Jak się wam uda to będę wdzięczna. Buźki 😘



http://www.facebook.com/groups/281952518499908/ spróbuj tak zania to jest link fb na listopadówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania napisał(a):
Marinel mnie przyjęła do znajomych na facebooku ale dalej nie wiem jak się dostać do grupy listopadówek. Resztę dziewczyn też nie mogę znaleźć choć wpisuję po nazwisku 🥴
Cherry moje nazwisko- Szczygieł
Jak się wam uda to będę wdzięczna. Buźki 😘


wysłałam zaproszenie - musisz je zaakceptowac a wtedy wysle do listopadowwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko
dziewczynki sporo pisałyście o ząbkowaniu. Moja maja ostatnio strasznie marudzi, bierze wszystko do buzi i jak pije mleczko to wypluwa co i raz smoczka tak jakby ją dziąsełka bolały. Czy to może być przyczyna ząbkowania? Dodam jeszcze że budzi się w nocy z płaczem a jak zasypia to stęka. Podejrzewam że brzuszek ją nie boli bo gazy normalnie odchodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...