Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Emilka się napiła i już lepiej.
Wielka z tego co ja wiem to liszajem się nie zarazisz. Z tym, że ciężko się go pozbyć, siostra jak była mała miała co chwilkę.
Skoreczka mam kleik ryżowy.
Kacha mi Emilka tak wymiotowała jak na początku smoczka nie chciała. Ciągle jej wieczorem butelkę dawaliśmy, ona ciągle krzyczała, trochę zjadała, krzyczała a potem wymiotowała.
Kruszyna oni chyba wszystkim te wizyty na ten sam dzień, bo koleżanka też ma w tym samy dniu. To znowu będą miała z kim iść 😁 😁
dzięki za oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na chwilkę zajrzałam bo musiałam wrócić do domu bo Błażejek nie chciał zjeść na dworze. Oczywiście spał w hamaku z usmiechem od ucha do ucha.

Nikusia i Kruszyna to pierwsze forumowe spotkanie było 😉 🙃 Szkoda tylko ze wczesniej nas nie poinformowałyscie 😉 Może jeszcze któras pojawiłaby się hihi

No i widzisz Nikusia twoja córka jest grzeczna, usmiechnięta 🙂
A blender mój mąż kiedyś kupił za 20zł w tesco i słuzy nam juz 2 lata 😉 Tylko wyglada całkiem inaczej niz twój 🙃

Wracam na podworko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata no ja tak powiedziałam ze w domu sie z niego nigdy nie smialismy i nie zycze sobie zeby w przedszkolu z niego szydzili i to przy innych dzieciach;( Kubus mówi ze pami nie wyzywa ani nie krzyczi i nic nie mówi ze sie zsiusiał ale jakos nie do konca wierze mojemu maluszkowi bo dzieci w tym wieku maja bujna wyobraznie...

Wielka ja juz dostałam 😉 przed chwila akurat weszłam ze spaccerku a tu listonosz puka 😉

Własnie sie skapłam ze dopiero co weszłam a tu zaraz musze po Jakubka biec 😉

Kruszynka fajnie ze sie spottkałysie z Nikusia 😉

Pami ja mysle ze te paczki to w wiekszosci przesyłaja z tych ankiet co sie w szpitalu przesyła no i nie raz jak zalogujesz sie na stronie firmowej z jedzonkiem lub mleczkiem to wtedy wysyłaja napewno na jochnsonie sa darmowe próbki ja sie zalogowałam i przyszły tylko chyba Kinia ma po nim uculenie bpo do tej pory kompałam w oilatum ni nie było problemu a teraz 3 dzien w tym jonsonie i mała ma szorstkie łokcie i udka 😉

Nikusia super ze Emilke uwolnili z tych pieluch zwłaszcza ze tak ciepło jeszcze tylko zeby Zoske z gipsu wypuscili to bedzie super 😉

Skoreczko Nikusiu ja kupiłam pieluchomajtki zeby małemu w głowie nie mieszac i wczoraj sie nie zsiusiał jestem ciekawa jak dzisiaj ale Daniel mu wieczorem opowiedział bajke o gaszeniu pozaru i mały ma do wypełnienie misje jak mu sie chce siusiać to ma biec do łazienki i gasić pożar .To pomysł z takiej mondrej ksiazki 😉 zobaczymy czy dzisiaj sie uda 😉

Nikusia ale apetycznie te owoce 😉 a i blender ładnie wyglada 😉

paaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pamii18 napisał(a):
Nikusia ja tez czekam na okres jak na zbawienie...

Nikusia blender widze masz od razu z wyciskarką do soków... tez fajna sprwa 🙂

Mam z wyciskarką? Nic o tym nie wiem. 😁 😁 😁
Ja raczej nie jak na zbawienie, bo ciąży się nie spodziewam. Ostatnio miałam takiego doła, że moje życie seksualne marne było. To byśmy wybitnego pecha musieli mieć, żebym wpadła. No, ale mam testy w domu jak mi coś nie będzie pasowało to sobie zrobię.
Moją uczuliła oliwka z Nivea Baby (to miała rumień, czyli czerwona skóra ) a teraz była cała w malutkich, czerwonych kropeczkach to albo od próbki płynu do kąpieli z Nivea Baby albo od pampersów (dostałam luzem z 15szt oryginalnych ale chyba z 3 rodzajów). Ostawiłam jedno i drugie i zeszły.
Anabel ortopeda też powiedział, że jej tak gorąco nie będzie. Tylko jeszcze raz muszę przyjść bo czegoś tam nie było widać, ale powiedział, że to nic takiego.
Też jestem ciekawa tego blendera, dobra fotka to połowa sukcesu 🙃
Skoreczka no my z Kruszyną się już znamy z reala 😁 😁 ale w takim tłumie to bym nie chciała się z nami spotykać. Z tym, że podałam już datę następnego 22 czerwca -bo znowu obie mamy wizytę u ortopedy. 😜
idę na kawkę z mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia tak mi się wydaje że to wyciskarka 🙂 sądząc po obrazku 🙂... a na okres czekam bo mi się spóźnia mimo że też bez zabezpieczenia nawet nie próbowaliśmy ^^ mam nadzieję że to tylko chwilowe, chociaz to bedzie dopiero moj drugi okres po porodzie wiec nie wiem jaki mam cykl ... przed mialam nieregularne meisiączki wiec nie wiem jak to teraz bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech 😞 o 11 też zwymiotowała, mimo iż była spokojna 😞 o 14:00 ładnie zjadła i nie wymiotowała. Ale kupy od rana jak nie było tak nie ma 🤢 Może przez to te wymioty???
Nie wiem co mam robić dziewczyny. Chodzę cała rozbita i zmęczona.
Próbowałam dać jej pić ale nie chce i pluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii18 ale masz fajną Laurę w avatarku,
no my też się zabezpieczaliśmy. A to mój 3 okres, kiedyś miała dość regularnie, przed ciąża bardzo się rozregulował a teraz może jeszcze nie być regularny. I nie czuje się na okres (bo nie jestem złą jak osa 😁 😁 )
Skoreczka Emilka jak na rękach i jeszcze ktoś do niej mówi to cała w skowronkach jest. No i dziś ma wyjątkowo dobry dzień (obym nie zapeszyła). U lekarki też tak kiedyś się śmiała a lekarka do mnie, "na co ta mama narzeka" 😁 😁 😁
Kacha mojej same przeszły te wymioty. Były jak krzyczała przy jedzeniu albo jak za dużo zjadła ( tzn jak ją dokarmiliśmy więcej niż zwykle je). Sprawdź przez weekend jak będzie z karmieniem i ew jak się nie poprawi to w poniedziałek do pediatry. Chyba, że co karmienie będzie wymiotowała to na dyżur albo do szpitala. A moja też kupki dziś jeszcze nie zrobiła, ale skoro nie płaczę.
A bicepsy to się nie dziwię, że masz. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kacha ale kupy dzień w dzień nie musi mały ludzik robić 😉

A jeśli co dziennie robiła po 3? A teraz purka i się męczy? ja już sama nie wiem co robić


Kacha nie wiem, pewnie brzuszek ją boli, jak dla mnie to coś jej szkodzi, no ale skoro twierdzisz ze bebilon pepti jej pomógł 🤢 A z tego co wiem dzieci na mleku modyfikowanym robią najczesciej kupke na dzien. a skoro ona wymiotuje to z czego ta kupka ma sie zrobic? ☺️ To sa moje przemyslenia, nie obrzucaj mnie błotkiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mąż poszedł na spacerek z synkiem, a ja mam labę 😉 🙃

Skoreczka i Pami avatarki super! 🤪 Błażejek cudnie wygląda w hamaczku, tak kolorowo 😆 , a Laurka mała ślicznotka ślicznie się śmieje (3 razy „ś” 😜 ) 😘 😘

Pamipróbki dostaniesz jak zalogujesz się na tych stronkach (mam te linki od Wielkiej):
http://www.bobovita.pl/poradnik
https://klubmaluszka.hipp.pl/?tx_kbregform_pi1%5Bhash%5D=d434d8a0f377&tx_kbregform_pi1%5Buser%5D=73649 (jak się zarejestrujesz, to wejdź na "chcesz wiedzieć więcej? Zamów pakiety Hipp" po prawej stronie)
http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/PL/Pages/default.aspx

Kruszyna i Nikusia to się spotkałyście! 🤪 Fajnie!!! 🙂
Super, że z bioderkami wszystko oki 🙂

Nikusia fajnie, że z blendera soczki też można robić (na zdjęciach to widać 😜 ) No chyba, że zamiast blendera sokowirówkę kupiłaś 😁

Skoreczka powiedz mężowi, że niedługo będziesz wyglądać jak Pudzian przed schudnięciem 🙃

Kacha przede wszystkim się nie denerwuj, bo dzieci to wyczuwają 😘 Zdaj się na instynkt, nie panikuj, wszystko będzie dobrze! Próbuj to co Ci dziewczyny radzą, poczytaj na necie i pamiętaj o spokoju i czułości, będzie Wam lepiej obu 😘 I trzymam kciuki, żeby coś pomogło, tylko się nam nie załamuj kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dzięki za linki 🙂 i pochwałę mojej niuni 🙂

Kacha nie mam pojęcia co ci poradzić, może faktycznie ząbkuje? albo brzuszek ją boli... sama nie wiem ;/

Nikusia dziękuję za fajną Laure 🙂...a właśnie widziałam bo kupiłam na początku w aptece herbatkę dla niejadka ponoć poprawia apetyt... moze sprobuj jej dawać ją i będzie więcej jadła ? 🙂 tak sobie pomyślałam bo robiłam porządki i znalazłam 🙂

Kacha wierzę że czujesz się wykończona...oby to szybko przeszło 😞

Kacha moja purka co chwilę 😉 czasem w najbardziej nieodpowiednich momentach 🙂 i ja się cieszę bo przez to przynajmniej gazów nie zatrzymuje 🙂

mąż śpi, mała śpi a ja siedze na necie hmm 🙂 też bym pospała ale w dzień nie umiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...