Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aha, a zauwazylam ze Ania byla ostatnio srasznie marudna i nasilało jej sie to wiec moze ja to swedziało? 😮 ale jak bylam w ciazy to na słoni mi wyskoczylo cos podobnego co moja ania ma teraz na ciele i dostalam robiona masc od pani doktor i mi powiedziala ze jest jej duzo i ze bede miala do dziecka tylko w niej jest chyba baaardzo niewielka ilosc sterydów 😠 i ja od 2 dni ja smaruje ta mascia bo juz nic nie pomagało, i wiecie co, ona sie uspokoila 🤔 spi ladnie jest grzeczna i zabawna no i chrostki zbladły i robi sie sóra na nowo gładka. Tylko bje sie to stosowac i jak pojde na szczepienie to wezme ta masc pokazac mojej pediatrze zeby mi powiedziala czy moge tego uzywac nadal. A nie pytajcie co to za masc bo to jest robiona i odrecznie na niej pisze sklad a ja nie umiem sie poczytac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja jem ale tobie chyba chodzi o te dziewczyny które karmią piersią 🙂

Beata mam nadzieje ze mala pojdzie po mamusi i alkohol bedzie bardzo rzadko pila 🙂

Nikusia ja mam alergię na roztocza i pleśń... wiem że roztocza to na wiosnę jest ich nawał... ja codziennie jak wstaje rano, odkrywam pościel w łóżku i otwieram okno, codziennie wycieram kurze, odkurzam (nie zamiatam), twój syn musi unikać roztoczy spiżarnych i skorupiaków. pewnie bedzie musial łykać flonidan lub zyrtec lub coś innego... ja przez długi czas wlasnie to brałam, a pozniej poszlam się odczulać czyli szczepienie raz w tygodniu a pozniej raz w miesiącu... a radzę sobie chyba dobrze 🙂 odczulanie przerwalam bo pod koniec ciaży to juz nie mialam jak tam chodzic...

Nikusia oby wlasnie sie nie napatrzyla na to piwo 🙂

Nikusia i jeszcze doradze ze jak Kuba czy Emilka ma pluszaki to tak razw miesiącu je wyprac 😉 i ścieraj kurze mokrą szmatką(mówie tak bo widzialam jak niektórzy tylko je ulatniają do powietrza) a Emilcia musiała się nieźle zdziwić że to co innego 🙂

NIKUsia nigdy nei mów nie z tym obsikaniem, bo mój mąż został 🙂... jak brał ją do kąpieli...

Kacha to doobrze że udało jej się wyciszyć tam 🙂... widzisz gdzie się uspokaja 🙂

Skoreczka moja też się żali 🙂

Wielka mi się zdarzy że wyjmę, czasem np na działce nie ma wyjścia 😉

Beata fajnie ze sloneczko juz lapie. ja jeszcze bladzioch jestem mimo ciemnej karnacji...

Kacha u mnie tez byly na udzie tj krostki wysuszone, smarowalam oliwką i zeszlo 🙂

Adzia z tego artykułu to też obawiam się że moja może to mieć...

Ja też niedługo zmykam na spacerek, teraz mała śpi wiec ide ogarnąc troche i sie szykować :*


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata śliczny masz śliniaczek. W końcu się ogoliłam za to tak szybko wczoraj uciekłam 😜 😜 😜 😜

Kacha cykni fotkę i pokarz ja miałam liszaja bo zaraziłam sie od kogoś 😠 😠 😠 😠

Mój mały terorysta zaczyna mnie denerwować tak ostatnio krzyczy ze masakra aż głowa boli a przy jedzeniu jest ameryka az nagram wam filmik bo chyba innego wyjscia już nie mam bo nie daje sobie rady teraz śpi ide go pakować i jedziemy do miasta do rodziców bo mam dosyc siedzenia w domu 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ja teraz mam gorszy problem. Znów cyrk jak wczoraj na noc 🤨 Nati nie chciała jeść i się darła 🤨 Położyłam ją i zamiast smoczka dałam butlę... zjadła... wzięłam ją do odbicia a ona... zwymiotowała wszystko 😞 😞 😞 Teraz śpi.

Wymiękam 😞 🤔

Poklaszcze Wam jeszcze i spadam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem pewnie na chwile bo mała nie spi 😉
I ja dostałam wczoraj próbki z nestle ;0 ale wolała bym kase z zusu 😉

ja słoiczek dostałam ale wczesaniej i próbke mleka bebilonu przyszło w zielonym pudełku 😉 a i herbatka tam była ;0

Co do siusiania to mała wczoraj załatwiła tatusia ale miałam ubaw heheh a najlepsze ze go uprzedzałam ale on myslał ze dziewczynka nie ma tekiego cisnienia jak chłopiec i jak sikła to sie wystraszył potem połozył ja sobie bez pieluszki na brzuch a ona ciach go jeszcze raz i koszulka cała mokra ale sie usmiałam 😉

Nikusia ja dokładnie to samo robie jak jade z Kubusiem do przedszkola ja wózek a on na rowerku 😉 jest szypko i wygodnie tylko on był szybko uczony duzo chodzic wiec ma na to siły 😉

Beatka dekold niezły 😉

Adzia a próbowałas zmienic proszek moze nie prasujesz rtzeczy albo płyn nie ten u nas Jakub miał takie wysypki teraz mineło ale wczesniej były czesto i to zwłaszcza od proszku

Kacha a moze małej zabki ida???

No i udało mi sie poczytac dodam ze u nas juz jest tak ciepło ze szok a co bedziew południe ??? 😉

A jeszcze miałam pisac dzwonili do mnie z pracy i prosza zebym 13 przyszła to juz dróg telefon o tego 13 ale wczeniej miałam osc od czwartku to sie nie zgodziłam a teraz mam j=isc 13 tylko od rana i chyba bym musiała sie zgodzic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Dziewczyny az tyle stron 🙃 To ja wstałam o 5 dac mleko małemu i spaliśmy do teraz, niedawno obudził mnie jego śmiech dobiegający z łóżeczka 🙂 🙂 🙂

Adzia mnie nie dziwi to ze daje 180ml bo moj starszy syn i młodszy lubia mleko, nigdy nie miałam problemów z karmieniem, nie byłam opluta. Az spojrzalam na pudełko 90-120 ml to dawałam w drugim miesiącu 😉 A lekarz wie ze mały lubi mleko i nawet kazał mi je zageszczac ale poki co nie robię tego, poczekam na 4 miesiąc pełny.

Nikusia
a jaki kleik masz? Musze tez się juz przygotowac w zakup kleiku. Nigdy nie kupowałam bo Miki nie lubił ale moze Błazejek bedzie jadł.

Beata super ten wozek z podstawka 🤪 🤪 🤪 A dekold buraczkowy 😘 Teraz reszte musisz jakos opalic 🙂

Anabel kurcze a moze to poprostu przejsciowe, jakis mały stresik, szkoda tylko ze musisz mu pieluche zakładac 😞

Kacha bardzo ci współczuje tych wymiotów malutkiej, kurcze a moze to taki intensywny rufluks??? Nie wiem jak to się pisze 😎

Liszaj, nie wiem jak to wyglada ☺️

Miłego dnia 🙂

Dziękuję za oklaski 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😘

Ale stron 😲

Anabel ja też myślę, że to wina przedszkolanki!!!! 😠 Jak można wyśmiewać dziecko?! 😠 Gdzie są jej kompetencje?! (Oburzyłam się, bo jestem po studiach pedagogicznych ze specjalnością pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym).
😠 😠 😠

Kacha to potówki może...? 🤔

Skoreczka tą podstawkę można dokupić 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka 😘 😘 😘 Jestem piękną słonicą i te kolorki 🤪

Beata
a wiesz ze ja tez się rozczulam jak mały szuka mnie wzrokiem mimo ze ktoś inny go przytula. A jeszcze uwielbiam jak rano sie budzi i płacze o mleko a jak ja podchodze i biore go na rece to sie przytula i juz nie płacze, poprostu cudowne uczucie 🙂

Dziewczynki idę na powietrze, ale bosko ze tak ciepło, korzystajcie ze słonka ale z umiarem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zgadzam się dziś jest super na dworze 🙂
Nie uwierzycie kto sie do mnie dzisiaj usmiechał 🙂 Emilka od Nikusi 🙂 tak smerfetka uśmiechnięta od ucha do ucha 😁
Tak wiec usg bioderek jest za nami i wszystko ok kolejna kontrola za 8 tyg. a póżniej pojechaliśmy na szczepienie i co się okazało,że Zosi dzisiaj się upiekło i nie dali jej ze względu na gips bo musiał by mieć ukłucie tez w nóżkę bo my mamy szczepienie na NFZ. tak wiec przełożyli jej to na czas jak już nie będzie miała gipsiku. Dziś mam być bardzo ciepło wiec może i lepiej choć nie wiem czy to by wpłyneło jakoś dodatkowo na Zosię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
i ja dotarłam od ortopedy. Z dobrych wieści Emilka już nie musi pieluszek nosić.
Spotkałam Kruszynę i bardzo spokojną Zosię. A Emilka poza Tobą Kruszyna to sobie jeszcze Twojego tatę (bo się domyślam, że to był tato) upatrzyła i śmiała się do niego na całego.
W drodze był krzyk ale weszłam do koleżanki, nakarmiłam ją i potem sobie piszczała zadowolona. A ja do wózka dałam to znowu krzyk.
Mam jeszcze jedną kontrolę 22 czerwca. I koniec.
A teraz Was poczytam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś na forum pracowity dzień, ale mam stron do czytania 😁 😁
Beata ja sobie też kupiłam z dzbankiem, stwierdziłam, że będzie praktyczniejszy
I dzięki za oklaska, bo z tym ubraniem to mi się przypomniało jak sprzątać zaczęłam. 🙃
Ten wózeczek z dostawką fajny, ale koleżanki córka to by zaraz próbowała zejść i uciekać.
Anabel u nas w przedszkolu była podobna sytuacja. Jedna pani wyśmiewała i jeszcze woźne się wtrącały a potem Kuba sikał jeszcze bardziej. One mi nie chciały wierzyć, ze w domu nie sika. Z tym, że u nas nie było można pampersów zakładać, z tym że ja bym nawet nie założyła. Potem przeszło samo, ale trochę to trwało.
Adzia a ja nie mam okresu a miał być 2 dni temu. No, ale przypuszczam czemu go nie mam, przy takiej dawce stresu jak miałam w tym m-cu to mnie nie dziwi.
Moja miała jakiś czas malutkie czerwone kropeczki na całym ciele i lekarka powiedziała, ze to coś z chemii. Na szczęście zeszło.
Kacha liszaj to taki rodzaj reakcji skóry na spotkanie z czymś. Nic nie zrobisz, większa najczęściej czerwona plamka, sucha w środku.
Pamii18 zyrtec to już Kuba kiedyś brał. Maskotki wszystkie już wyniosłam do piwnicy. A z tym ścieraniem na mokro to wiem, ale wcześniej jak zamiatałam czy kurze ścierałam to na sucho. Teraz jak go zdiagnozowali to już na mokro zaczęłam.
Ja też bladzioch.
CDN bo koniec dobrego humoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...