Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zamiast na polku to bazgrzecie tu 😁 😁 😁 😁

my bylismy od 11 do 3.30 na polku potem obiadzik i o 16 pojechalismy z mezem na przeglad auta 😁

o 14 mialam spotkanie z pizzermenem , hihi jutro ma byc piec i ruszamy w Niedziele mamy otwarcie a ja spotkam sie w niedziele z Dusta 🤪 🤪 🤪 🤪 i jej coreczką poznaja sie z Jasiem 🙂

o 18 byłam u fryzjera i obciełam sie tak jak Beata 🤪 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii śliczny avatarek 🙂 A Zosia też puszcza takie głośne bąkale,ale ja sie cieszę bo z brzuszkiem jest wówczas ok 🙂 A na fotce widzę wodę morską i my mamy taką samą 😉

Skoreczka to było pierwsze spotkanie z Nikusia ,ale dużo ludzi ,każda pilnował kolejki i tak szybko pogadałyśmy i tak trochę nieśmiało

Kacha co tej twojej Natalce się dzisiaj dzieje 🥴

Elka zaszalałaś z fryzurką 😉 Trzymam kciuki aby pizzerman okazał się znakomitym kucharzem 🙂

Anabel dziś Zosia leżała w samym w bodach i bluzeczce w wózku i była zgrzana 🤨 ten gips daje jej na pewno popalić ,ale w niedziele ściągamy to chociaż parę godzin będzie bez gipsu i później do lekarza ciekawe jaką podejmą decyzję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Beata zalogowałam się na tych stronach podanych przez Wielką. Tylko na hipp usunęłam konto, bo tam tylko próbki mleka a po co mi one.
Pamii18 ja swojego czasu kupiłam herbatkę uspokajającą, ale nie działała. 🙃
Skoreczka dzięki za oklaska.
Elka z znacie się z Dustą? Czy dopiero będzie okazja w niedzielę?
Kruszyna masz rację na dłuższą swobodną rozmowę to tam szans nie było. Jeszcze byłam z koleżanką, potem przyszła druga (może znasz bo z Twojej miejscowości) i tak z każdym człowiek chce kilka słów zamienić. 🙃
Dziś Emilka w samej bluzeczce i spodniach była. Tylko rano jak wyszłam to polarka miała a potem też cała spocona to ją rozebrałam.
Elka zdecydowane cięcie 😉
a my byliśmy w Obi kupić tapety do przedpokoju. Chciałam coś zmywalnego, bo mamy wiecznie brudne ściany. Dodatkowo przedpokój malutki i każdy ścian dotyka.
Emilka zrobiła furorę wśród sprzedawców. A miała dobry humor to się do wszystkich śmiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha bo widzisz tak z tymi dziecmi naszymi jest ze jak ty chcesz im dac to nie ale potem robia afere jak sa głodne...A wymioty no nie woem jak moja wiecej zwraca to mysle ze zjadlam coś co jej nie pasuje jeszcze ela ty juz nie dajesz cyca wiec nie wiem...

I u nas kupka była licha dzisiaj i cały dzien marudziła przy cycu ;/ pewnie w nocy wyprodukuje albo rano...

Kacha ty wiesz dobry pomysl tez bym sie tak w kłębuszek zwnieła w tym wózku tym bardziej ze dzisiaj z tysiac kilometrow zrobiłam i padam ...no i sie przypiekłam troszke...

Kruszynka ja zycze wam zeby juz było wszystko ok bo jak sobie pomysle jak by mni teraz wsadzili w taki gips to chyba bym nie wytrzymała a Twoja Zosia taka dzielna ;0

A Kinia paradowała w krótkim rękawku dzis ale nie mogła pospac chyba nie bedzie lubiła takich temperatur... po mamusi...

Dobranmoc dziewczynki aaaa i dziekuje za oklaski ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny wieczorową porą, nadrobiłam Was troszkę :-)

Kacha mam nadzieję że już się malutka uspokoiła a Ty razem z Nią, co do kupek to tak często bywa że w pewnym momencie dziecko przestawia się i może robić nawet raz na 3 dni kupkę, ale wierzę że się denerwujesz bo ja też bym tak reagowała

Elka super wyglądasz, super fryzurka!!!Mi też tak włosy teraz zaczeły wypadać masakra, wszędzie moje włosy!!!Co do otwarcia pizzerni to gości masz pewnych przy okazji pobytu w Zakopanem :-)

Anabel to masz przeboje z tym siusianiem, ale na pewno się unormuje wszystko, dobrą bajkę Twój mąż opowiedział małemu, a co do Kini to mój Nikodem podobnie dzisiaj zareagował był tak strasznie marudny bardzo mało spał nawet na spacerze choć miał tylko body na długi rękawek i cieńkie spodnie, ni ebył spocony ale wyraźnie coś mu dzisiaj nie pasowało zobaczymy jutro, nawet jeść nie chciał za dużo bardzo mało pił dzisiaj, pewnie to ta temperatura


Pami mój Niko puszcza bąki często a jak głośno kupę robi :-) bardzo głośno!!!a ta herbatka to z melisą?bo ja daję Nikiemu czasem rumiankową bo od koperkowej bolał go brzuszek, co często się zdarza tak czytałam, ale kojarzę że jest chyba melisa z jabłkiem po 4 miesiącu?

Skoreczka uczucie naprawdę wielkie jak przytulamy nasze dzieciaczki i są spokojne wtedy

Kruszyna Twoja Zosia to super dzielna dziewczynka!

Nikusia masz energię, wszystko załatwiasz, zajmujesz się dziećmi domem to właśnie ta energia!!!!
DOBRANOCKA PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga oklaski i dla Ciebie. 😘
też idę spać, ale dziś bez wstawania.
Mąż ma 9 dni wolnych, ale myślę, że się podzielimy wstawaniem, niesprawiedliwie by było jakby cały urlop w nocy wstawał 🙃
Anabel widzisz Emilka mi dziś w drodze do ortopedy i jak wracałam w wózku płakała. Może to z gorąca było. W sumie poza wózkiem miała dobry humor.
Już nie mówiąc, że jak temperatura gwałtownie rośnie lub maleje to dorośli się źle czują a cóż dopiero dzieci.
Kacha mam nadzieję, że już lepiej 😘
dobrej nocy Dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka chociaż ty jesteś szczera i Kochana wreście ktoś powiedział ,ze jestem gruba

Noio proszę Kruszyna z Nikusią już kumpele a ty Beata się o opitalasz zamiast do mnie przyjechać ja w lipcu na 100% jestem

Nikuisa dobrze mówicie tylko mój dermatolog tak to na zwał a to był tak naprawde gronkowiec złocisty. Ale z własnej głupoty nie wiem gdzie mój to złapał ale domyślamy się od kogo umnie to wyszło w głupi sposób bo mój chciał żeby mu wycisnąć krostkę (nie wiedzieliśmy z to jakaś bakteria tak się uaktywnia ) noi to zrobiłam ale nie poszłam umyc rąk i podrapałam się po lewym policzku na początku przy pominało to pęcherzyki z ropą potem to pekało unas lekarz w przychodni stwierdzili że to Ospa (dziwne to było dla mnie bo już ospę miałam) no i ok. dostałam leki ale to się zaczęło robic coraz wieksze poszłam do przychodni do drugiego lekarza on się poznał ale mia dał złe leki i to się jeszcze gorzej dziadoswo roztrwoniło ze miałm poł twarzy takiej jak bym przejechał niom po asfalcie mało tego lekarz mnie na straszył ze będę miała blizny. My młode małżeństwo ledwo miesiąc po ślubie ja przez całą noc płakałam ale ojciec wsadził mnie wsamochod i pojechaliśmy do dermatologa prywatnie dostałam leki i masc szybko to wyleczyłam ale chyba jeszcze przez rok objawiało mi się w innych miejscach blizn nie mam. Powiem wam ze to obrzydliwie wyglądało twrz zmasakrowana do tego ciekła ropa nie milo to wspominam

Anabel ja też dostałam wczoraj tylko nie przyszło mi do teściów tylko do rodziców

Kacha mój mały mi robi jedna kupke na dwa dni a jak dam mu herbatke z hipp ułatwiającą trawienie to po Pol godzinki jest kupa

Skoreczka i Pemii super awatarki

umnie tak do połudnai zawizłam w koncu pitt młoda została z Fabianem a ja polatałam po mieście i z tego co miałam oszczedzać to mało mi kasy zostało bo kupiłam Fabianowi czapeczke z daszkiem sobie spodnie M koszule przecierz się tak upas ze w zadna nie meiści się w brzuchu kilka innych drobiazgów co najważniejsze moj sobie kupił grila zadowolony jak nie wiem i wróciliśmy wieczorem. Wcozraj chciałm dać na kolacje małemu kleik ryzowy łyzeczka ale oczywicie moj mały co wzioł do buzi to wypluł na mnie nie chciałam robic wiekszej dziurki w butelce do mleka ma z lovi to wziełam zwykła co am do herbatki i przelałam i wtedy wypił ładnie prawie 100ml to było przed samą kąpielą a po doładowałam go mlekiem wypił jeszcze 60 spał do 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie 🙂

Zagladam na chwilkę bo muszę dużo zrobić i zabrać dzieci na podwórko. Zupa wstawiona, kawa pije się, a sprzatanie odkładam bo szkoda słonka. zreszta moje dzieci zniosa tylko odkurzanie a przy reszcie się nudzą 🙃
Nikusia ubrałam mikołajowi spodenki z twojego allegro, ale fajnie wyglada 🙂
Wielka to ja jestem kluska a nie Ty 😜 widziałaś zdj na fb;
Kruszyna pewnie sie skrepowałyscie bo duzo o sobie wiecie a pierwszy raz się widziałyście 😉
KingaS dziękuje za oklaska 🙂

Miłego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja mogę napisać za siebie, że ja się nie krępowałam. Raczej ciężko było pogadać, bo poza starszymi osobami to z dziećmi było ok 10 osób. Kolejne przychodziły przez cały czas, ja pilnowałam swojej kolejki, Kruszyna starała się zarejestrować. Do tego ja byłam z koleżanką a potem przyszła jeszcze druga. No i przyznam szczerze, że nie chciałam, żeby wyszło że znamy się z forum. Bo moja koleżanka z którą przyszłam też ma styczniowe dziecko a ja wolę żeby nie czytała co tu piszę 😜 😜 😜
Fajnie, że spodenki pasują. Mój Kuba w nich nie chodził i tak leżały.
Wielka lata temu moja siostra miała problem z liszajami. Jak wyleczyła to pojawiały się inne. Pamiętam, że jak chodziła do podstawówki to ściągnęli moją mamę do szkoły, że ma ją zabrać bo to zaraźliwe jest. No i dermatolog powiedział, że to liszaj i nie jest zaraźliwy. Mają osoby o wrażliwej skórze.
Dziś mój wstawał o 1:30, 4 i 6. Idę się zabrać za coś pożytecznego.Dziś ma teściowa przyjechać i za przedpokój się zabierzemy. Wszystko na raz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka ty jak zawsze przesadzasz ty wyglądasz jak top model a nie bedziesz tu bzdury pisać

Nikusia remont na przedpokoju robicie ? czy porządki ?

jejku ale mi gula lata z rana ja czekam jeszcze godzinke i mlody idzie nadwór bo ja mam dużo roboty dziisaj musze ubrać dywan umyc lustra i ogólne porzadki noi posprzątać łazienkę przecierz jak ja tego nie zrobie to nikt się na chwapi do sprzątania ale powiem wam szczerze ze mi się nie chce 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teraz sobie tak lukłam na mape google :P i z Częstochowy do końskiech jest 120 km i potem do warszawy też 120km wiec wywnioskowałam ze Skóreczka i Beata możemy sie spotkać u mnie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 bo mieszkam po środku 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...