Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha dobrze że coś ci się spodobało :P ja mam zamiar się wybrać jak teściowa przyśle troche kaski xD... a w Oławie jestem średnio 2 razy w miesiącu i 1-2 razy przejazdem :P...

Skoreczko przez Częstochowę jeżdżę na Podlasie do męża czyli średnio raz w roku ^^

Elka ja jestem 1991 🙂...

Dobrej nocy kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
już jestem, nie było mnie, bo .... miałam gości 😁 😁 😁 😁
Beata moja koleżanka też sprzedaję swoje arcydzieła, wiem że ma zamówienia. I prowadzi bloga, pokazując jak to robi. Spotkałyśmy się w szpitalu i złapałyśmy wspólny język i zostało do dziś. 🙂
Skoreczka właśnie napisałam. Zapytam czy mogę na forum wstawić link do strony, ale myślę, że nie będzie miała nic przeciwko temu. A jest co oglądać 🙂
Beata i Pamii18 koła obrotowe idzie podnieść i wtedy można przesunąć. Bez problemu wtedy wjedziesz wózkiem. 😉
Elka 3mają mają mieć bodziaki w Biedronce? Chyba 8 marca. 😉
Skoreczka ja już też sobie obiecuję, że kupię zapas mleka a nie po dwie, trzy paczki. 😉
Dzięki za oklaski 😘

Kurcze dziś Emilka bardzo płakała po kąpieli, jak jadła. Mąż ją karmił. I już potem przestał, bo prawie się zanosiła. Jak ją podniosłam i chodziłam z nią żeby się uspokoiła to zwymiotowała całe jedzenie. I to z takim impetem, że była sucha. Wczoraj było to samo tylko nie aż tyle. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadam powiedzieć słodkich snów 😆

Pamii
następnym razem wpadnij na kawę 🙃 😉
Kinga moja Natalka bardzo źle reagowała na Bebilon 1. Przelewało jej się w brzuszku podczas jedzenie, bardzo płakała, kurczyła nóżki, nie mogła spać, nie mogła kupki zrobić 😞 Bardzo cierpiała więc robiliśmy wszystko, by poszły jej bączki i wtedy się uspokajała. Ale i ona się męczyła i my. No i lekarka przepisała nam na wypróbowanie to Pepti i okazało się strzałem w dziesiątkę 😆
Skoreczka rozwaliło mnie to 😁 😁 😁
Nikusia tak mi Was szkoda 😞 Emilka się męczy i Wy także i nie wiadomo dlaczego 😞 Może ona faktycznie musi sobie pokrzyczeć 😞 Miejmy nadzieję, że szybko jej przejdzie 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc laski!

juz nie nadaze nadrobic Waszych postow ale wpadlam zeby powiedziec czesc oraz zeby troszka pomarudzic 🙂 jak zwykle zreszta! 😉
jak sie czujecie? tzn oprocz radosci, szczescia, wyczerpania i zmeczenia...
ja sie ostatnio czuje jakos tak dziwnie - smutno, beznadziejnie i czuje ten ogrom ciezkiej roboty przed soba... i przez to myslenie 'o wszystkim' wypalam sie i nie umiem sie odstresowac i doladowac baterii - ehhhh, tak bardzo chcialabym zapomniec
i odstresowac sie ale nie umiem (wiec dlatego Wam marudze bo wiem, ze troszke mi to pomoze - i z gory przepraszam 🥴 🙂)
milego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Marta spoko po to jesteśmy. Może zapakujcie maleństwo i wybierzcie się gdzieś razem. Nawet na kolację. My już tak byliśmy na walentynki a w ferie z synkiem i córcią w świecie piłek. Takie wyjścia powodują, że człowiek wraca zadowolony.

U nas noc spoko jak już mała zasnęła. Jadła ok 5 i śpi do teraz.
Nie wiem czy to nie wina mleka te krzyki i wymioty.
Kupiłam herbatkę uspokajającą ale po weekendzie chyba inne mleko przetestują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MartaMay doładuj energię robiąc to co najbardziej lubisz: robić zdjęcia, spacery, coś co masz zazwyczaj w sercu i w główce.
Ze mną jest róznie ale nie mogę pozwolić sobie na opadnięcie bo są dzieci i dla nich biegam jak to nazwała Kruszyna jak struś pędziwiatr 😉 I wtedy to juz zapominam nawet o zmęczeniu.
Rozumiem jednak ze Tobie może byc ciężko dlatego przesyłam pozytywne fluidy i buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Nikusia wy to macie się z tymi krzykami 😞 A na dodatek wymioty. Mojej kolezanki synek wymiotował po mleku, moze to wina mleka!!!
Buziaki dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia brzuszki to i ja robie a pamiętnik śliczny

ja wam powiem coś co dziennie o 9 zbieramy się przed kapamy właczamy kamerki i ćwiczymy oraz nie ma obijania

Dziewczyny jeszcze krótko jesteśmy po porodzie wiec nie ma co się wagą przejmować ale do lata będziemy laseczki dzieciaczki będą z nas dumne

Wiecie co ja nie wierze w to co pisze ale jestem optymistyczna ze hohoho chyba przez to słoneczko za oknem

Kinga i Anabel mam ten sam problem co wy u mnie mały je je i po chwili kończy się wielką awantura ale jak naciskam piers to mleko leci


Premii też używam pampersy DADA i jestem zadowolona

Ja do Częstochowy mam 115km

Premii ja do ciebie mam 253 km


MartaMay każda ma zły dizeń wiec głowa do góry

No wreszcie was nadrobiłam 12 stron och zmeczyłam się idę sprzątać bo tylko mam bałagan po wierzchowny mały śpi i co wczoraj pojechałam do mamy i dyskutowałyśmy na temat chrzcin i będą w czerwcu w koncu i zrobie sama w domu tylko potrzebuje nianki dla Fabianka zaraz zabieram się za szukanie ciekawych przepisów bo musze jeszcze wyprubować wcześniej i musze kupić troche dekoracji na stół Jezu jak ja kocham robić imprezy szczerze moja mama mnie namówiła bo powiedziała ze i tak wszystko lepiej zrobie niż ktoś za mnie WIECIE JAKA CZUŁAM SIĘ DUMNA jak wszystko opracuje to wam wstawie linki z moimi pomysłami 
tylko boje się jednej rzeczy ze tesciowa bedzie chciała wtrącić swoje 5 groszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nie mam wyboru 😉

Tak sie zastanawiam, czy tylko to mleko Emilce nie odpowiada czy inne tez??? Jesli tylko to to sprobuj Bebiko- najstarsze mleko w PL i moim nic nie było po nim. Jednak jesli jest to cos powazniejszego to nie wiem czy nie bedziesz musiala isc do lekarza i wtedy moze jakies mleko specjalistyczne? 🥴
Nie chciałabym byc złym doradcą, napisalam tak jak myslę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia nie mam wyboru 😉

Tak sie zastanawiam, czy tylko to mleko Emilce nie odpowiada czy inne tez??? Jesli tylko to to sprobuj Bebiko- najstarsze mleko w PL i moim nic nie było po nim. Jednak jesli jest to cos powazniejszego to nie wiem czy nie bedziesz musiala isc do lekarza i wtedy moze jakies mleko specjalistyczne? 🥴
Nie chciałabym byc złym doradcą, napisalam tak jak myslę.


ja też tak myślę, więc na pewno nie jesteś złym doradcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chodzi mi po głowie czy mala nie ma nietolerancji laktozy, bo te same problemy mieliśmy jak karmiłam piersią i teraz jak jest na mm (mleku modyfikowanym). Z tym, że teraz do tego doszły jeszcze wymioty. W ciągu ostatnich 4 dni, w trzech ona wymiotowała. Nie powiem, bo też wczoraj się darła, jadła, do tego krzyczała i pewnie sie powietrza nałykała.
Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Chodzi mi po głowie czy mala nie ma nietolerancji laktozy, bo te same problemy mieliśmy jak karmiłam piersią i teraz jak jest na mm (mleku modyfikowanym). Z tym, że teraz do tego doszły jeszcze wymioty. W ciągu ostatnich 4 dni, w trzech ona wymiotowała. Nie powiem, bo też wczoraj się darła, jadła, do tego krzyczała i pewnie sie powietrza nałykała.
Co myślicie?


chociaż czytam teraz o nietolerancji laktozy to objawia się wzdęciami i biegunkami czyli to nie to. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia moja znajoma ma 15 miesieczną córkę i tez mieli z nią problemy jeździeli po lekarzach i nikt nie potrafił stwierdzić dlaczego cały czas na prawdę na okrągło płacze 😮Mieli przewalone aż do momentu wprowadzania innych produktów a teraz lekarze stwierdzili nie tolerancję na laktozę 🤨 Dopiero po tylu miesiącach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia powiem ci ze jak byś mieszkała z 10 km odemnie to biore Fabianka wsiadam w auto i robie ci wszystko
Skóreczka gdzie ja szczupła ja w ciąży przytyłam 23 kg zatrzymałam się na 8 i zostało mi jeszcze 5 kg

Nikusia a moze ktoś urok żucił na Emilkę jak nie znane są przyczyny chociaż zbytnio w to nie wierze ale trzeba wszystko próbować np moja teściowa to potrafi moje albo szwagierki synka i zaraz są jakieś ekscesy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja już po sprzątaniu porannym 🙂
Nikusia a może ona ma problem ze zwieraczem czy jakoś tak się nazywa w przełyku i ma mały refluks?dlatego tak ulewa że ma to postać wymiotów?jak ulewanie ma postać tryskających wymiotów to mówią że może to świadczyć o refluksie, najlepiej spytaj lekarza, wiem że jest też bebilon i enfamil przeci ulewaniom jest gęstszy może zacznij od zmiany mleka i zobaczysz.

Marta May rozumiem Twpje nastroje sama mam czasem takie dni że czuję się beznadziejnie nawet jakbym była złą matką ale zawsze po takich dniach nadchodzą lepsze i tym się trzeba pocieszyć dzis piękne słońce i lepszy humor!takiego życzę i głowa do góry dasz radę, damy radę musimy!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka a mam pytanie nie myślisz czasami żeby mieć jeszcze 3 dziecko żeby mieć córeczkę?Ja też mam 2 synków i czułam trochę taki "niedosyt" córeczki ale przecież na to nie ma gwarancji.Na dzień dzisiejszy mówię że już nie chcę więcej dzieci ale kto wie?kiedyś mówiłam ze chce 3 i mąż też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...