Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nina strasznie do siadu się pcha, a tak na półleżąco to nawet w bujaczkach czy leżaczkach są dzieci, więc nie zaszkodzi, my to dużo ćwiczymy, na pleckach, boczkach, brzuszku, uwielbia też samolot, jak jej robię 🙂 jak za długo jest w jednej pozycji to się nudzi, więc trzeba kombinować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiek napisał(a):
w ogóle to tak mi przyszło do głowy,że rok temu pozachodziłyśmy w ciąże 🙂


dokładnie ! 😉 Mąż mi to dzisiaj przypomniał i z wielkim usmiechem,że może trzeba znowu spróbować. myślalam,że go utłukę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak. My Aziza zrobilismy na koniec maja. Pamietam bo mialam miec wtedy okres i mialam straszne bole macicy. Mylalam ze to ciotka bedzie bo to byl jej czas wiec korzystalismy ile wlezie. A tu sie okazalo ze to jajeczkowanie 🤪 tydzien po czulam podswiadomie ze jestem w ciazy. Kupilam 3 podwojne testy (!!!) i zaden nie wyszedl a ja dalej czulam ze to jest to. Po tygodniu w poniedzialek jak kumpel w pracy zapytal sie mnie czy sie dobrze czuje bo strasznie blada jestem polecialam po pojedynczy test i przyzeklam sobie ze jak wyjdzie negat to nie zrobie kolejnego przez rok hihi. I wyszla delikatna rozowa kreseczka. Zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu po poronieniu. I od razu wieczorem ze sciema wielka do szpitala, zeby mnie gin obejrzal bo tutaj ciezarna idzie do poloznej miedzy 9-12 tyg ciazy wczesniej nikt jej nie przyjmie. Reepcjonistka przy rejestracji wylicza przyblizony wiek ciazy i nie ma zmiluj. Wiec strasznie sie balismy ze w tym 9 tyg bedzie za pozno. Ah ja pamietam to jakby to bylo dzis, kazdy szczegol. P{amietam tez moje poronienie, w marcu to bylo, dokladnie 12 dostalam plamienia i teraz w marcu nie zaapomnialam o naszym Aniolku, przechlipalam caly wieczor myslac o nim jakie by to dzieciatko bylo. Mysle ze zadna kobieta ktora to przeszla nie zapomina o tym. A pozytywny test z Azizkiem wyszedl mmi dokladnie 13 czerwca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja wiem o czym mówisz, ja zaszłam w ciąże w dzień, w którym miałam urodzić poprzednią dzidzie 24 maja, wiem bo tylko wtedy się zapomnieliśmy z mężem... Ja mojego Aniołka nazwałam Kaja i normalnie mam jej akt urodzenia, ja do tej pory jak o tym pomyślę to ryczę jak głupia, tego się nigdy nie zapomni 😞

ja test zrobiłam 7 czerwca, wyszły 2 grube krechy,ale wiedziałam,że ciąża wcześniej poznałam już objawy,jak w poprzedniej, więc jak zobaczyłam te dwie kreski to płakałam ze strachu, dopiero potem z radości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widze mamusie ze nie tylko ja poroniłam, a gdy mi sie to przytrafilo myslałam że jestem jedyna. W dzień kiedy mnie to spotkało rok wczesniej czyli 28 listopad byłam już w ciąży z Michałkiem i tak panikowałam że szok, nawet wizyte prywatną zamówiłam 😮
przy Michałku zrobiłam test 1 czerwca czyli dzien dziecka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamusie chodze od rana i sie denerwuje tym ze moje dziecko nie chce lezec na brzuszku, wszystkiego probuje: na kolanach na brzuszku go kłade, na sobie, ale sam nie chce lezec, podnosi sie ale na chwile bo jest jeden wielki placz. Jak Waszym dzieciom sie to udaje, jak ich zachęcacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie doradze Ci bo moja uwielbia na brzuchu. Moze kladz go do skutku? az wkoncu sie nauczy 🙂
U Nas noc ok 🙂.
Monia ja tak patrze na Twoje zdjcie na fb i maly jest identyczny tatus, a tatus skolei strasznie sympatyczny sie z twarzy wydaje :P.

heheh, ja o ciazy dowiedzialam sie 14 wrzesnia :PP, wiec nie mam co z Wami wspominac 😞 a poczelismy ją na koniec kwietnia/poczatek maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bo on jest sympatyczny tylko uparty jak osiol ipodobnie jak ja nie odpuszcza latwo 😠 😠 😠 aczkolwiek robi to i tak czesciej niz ja. poza tym jak juz pisalam stworzylam potwora 🤪
Ania jak nie lubi na brzuszku to rob mu jak najczesiej samolocik to tez jest dobre cwiczenie na miesnie szyi 😉 Aziz lubil na brzuszku krortki czas bo nauczylam go samolociku i teraz na brzuszku lezy tylko waanience i jak jest wycieranie po kapieli i oliwkowanie 😉 w innych przypadkach jest w wiekszosci ryk 😉 jedynie samolot jak mu robimy to zaciesza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!! u nas noc rewelacja może teraz już tak zawsze będzie 🙂 🙂 🙂 pobudka na jedzonko 10 minutowe o 5:30 i spanie do 8:30 🙂 teraz zjadła i się huśta w huśtawce,a za oknem masakra lepiej nie mówić pada od wieczora i zimno jak nie wiem kurcze połowa maja a ja w centralnym palę!!!!

Ja ostatni okres miałam 10 maja i była to 3 miesiączka po łyżeczkowaniu(puste jajo płodowe) termin tej pierwszej ciąży miałam na 4wrzesień i też w ten dzień miałam doła jak nic 😞 test zrobiłam 10czerwca przed wyjazdem na szkolenie 🙂 🙂 i musiałam kubie powiedzieć przez telefon bo wracałąm do domu w niedzielę w nocy i nie wytrzymała bym tyle dni żeby mu nie powiedzieć 🙂 🙂 🙂 matko ale to zleciało!!! Test mam do dzisiaj w półce 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ninę od początku kładłam na ten brzuch, na początku była masakra,ale teraz jest luz, sama się teraz kula na brzuch z pleców,a Monika ma racje przy samolocie tez mięśnie ćwiczy,ja robię przed lustrem to młoda zaciesza bo widzi swoja koleżankę w nim 🙂

karolka ja idę bo synek kolegi miał na buźce i się mu to nie wchłonęło i miał laserowo w Łodzi usuwane, więc jakby co to wole skontrolować i zaklepać sobie miejsce jeśli trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...