Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny już jestem duużo spokojniejsza jak piszecie że u Was po piersi też takie kupki, u nas jest to samo no i dzisiaj była bez śluzu, więc myślę że będzie oki. Właśnie Amelka zasnęła na podwórku u taty na kolanach na huśtawce a ja obok nich z laptopikiem na kolanach uummm takie niedziele to lubie 🙂 A moja siostra w Zakopanym Kasprowy zdobywa, ale to nic na jesień kupimy nosidełko i też będziemy śmigać po górach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A wczoraj zaliczyłam 2 egzaminy 🙂Z historii 4 i to na końcowe świadectwo a z matematyki nie wiem jak poszło bo to był pisemny ale z 9 zadań 5 zrobiłam 🙂
No a dzisiaj głupia i zachłanna na promienie słoneczne tak się opalałam,że nogi mam spalone i ręce 😞
Ja w tygodniu jadę księdza załatwiać 🙂
Mój mały też czasami robi rzadkie kupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my po chrzcinach. Jednak znam tą moją małą terrorystkę, strasznie płakała na chrzcie, inne dzieci to były maluszki około miesięczne, więc cały czas praktycznie spały,a moja jak wpadła w histerię to mąż z nią wychodził z kościoła 😞 no, ale już za nami. Na obiedzie już było dobrze, trochę pospała, trochę oglądała.

Dostała taką bransoletkę:
http://www.apart.pl/pl/kolekcje,c,kolekcje,kolekcja_kids_collection,6271

złote kolczyki i srebrny medalik z grawerem NB (inicjały Ninki) no i pieniążki, cieszę się, że mamy to już za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka z nerwów z mężem się spociliśmy jakby nas kto woda polał 🙂 Nina tez cała mokra, więc ją potem przebrałam,a buciki białe na nóżkach w kościele miała około 3 minuty potem je zdjęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek no to super że już za Wami trudno dzieckiem się nie pochwali a co przynajmniej ją wszyscy zapamiętają 🙂 ja też się bardzo bałam bo Amelka lubi popłakać ale na szczęście w kościele się udało. Śliczna ta bransoletka.

Ewka super zdjęćko w wianuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi moja ciocia mówiła,która pracuję na oddziale dziecięcym w Koszalinie żebym nauczyła małego spać właśnie na brzuszku bo wtedy podobno nie ma problemu z bólem brzuszka no i oczywiście dziecku jest wygodnie tylko trzeba bardzo uważać żeby się nie udusiło dzieciątko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiekna bransoletkę ma Nina,sama bym taką założyła 🙂
super,że już za wami ta impreza.Alek też się darł a chłopiec obok spał całą mszę 😠 mój oczywiscie płakał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa, boska fotka Hani, normalnie miodzio!!!
Tusiek, dobrze ze juz po, a NInka co, musiala pokazac charakterek :P Bransoletka sliczna, ja sie cykam takich rzeczy ze sie odepnie, Tesciowka ma tez bransoletke dla Azizka z medalikiem ale bede sie bala mu to zalozyc chyba.
Malwina greatuluje egzaminow, wspolczuje Wam dziewczyny i tez podzziwiam, ze macie sily na nauke przy Malenstwach!
Czy bierzecie jakies witaminy na mamusiek? ja sie szprycuje dla karmiacych, mialam tez po cesarce przepisana duuuza ilosc zelaza, ale przez te zasrane zelazo co wychodzilam z kibla to wytrzeszcz przez reszte dnia, zreszta teraz tez mi sie to zdarza no ale juz nie codziennie. Wiec sobie odpuscilam :P
padam wiec spadam :P dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka to naprawiajcie go jak najszybciej 🙂
U nas dzisiaj Amelka obudziła się o 00:35 i oczy wielkie zjadła cycka i do zabawy i tak do przed 3 nas wymęczyła później zasnęła i po 6 wstała:/ no ale teraz już zaczyna marudzić więc mam nadzieję że zaśnie na troszkę dłużej. Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwino gratulacje 🙂 podziwiam cię z tymi egzaminami 🙂

Ja dopiero od październiak planuje następne studia zaczac wiec mały będzie juz wiekszy 🙂

A co do kładzenia na brzuszku to wtedy ja zabieram wszystko z łózka - nie ma żadnego kocyka itp.
Mój na poduszcze jeszcze nigdy nie spała wiec tez jej nie ma w łóżeczku - klade go brzuszkiem na prosty materac

A wasze maluszki maja poduszki bo ja słyszałam że do którego tam miesiąca lepiej nie dawac - ale nie wiem czy to prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka ma poduszkę taką płaską z zestawu pościeli ale ma. A jak śpi w dzień na dole w kojcu to nie ma.

Dziewczyny które karmią piersią jak wy podajecie dzieciom witaminy? bo ja mam teraz nowe i tamte były w tych kapsułkach twist off i się spoko do buźki wciskało a z tymi nie mogę sobie poradzic jak daję łyżeczką to wszystko wypluwa:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko dzis pospało do 9 , teraz leży i bawi się z ochraniaczem 😁
oczywiście miałam 2 pobudki, jedną 45 min bo myślałam żę oszukam go smoczkiem zeby nie myślał że za kazym raziem jak zapłacze dostanie cyca, bo może od tego jest taki grubiutki 🥴
oj Tusiek to niezłe bieganie miałaś, współczuje dlatego ze mi się to śniło przed naszymi chrzcinami że będę musiała z Michałem wychodzić. Bardzo ładna upominek 🙂 a kiedy masz zamiar zakładać Ninie Kolczyki?
My wczoraj cały dzień poza domem, i powiem że przyzwoicie było, poza jedną syreną u teściowej.
Mi do zakonczenia mgr została obrona, a moja praca staneła na 2gim rozdziałe, za kazdy miesiąc zwłoki płace 100zł wiec ciekawie nie jest, a przy moim dziecku nie ma szans na pisanie pracy, chyba bede musiała kilka nocy zarwać 😞
my tez mamy podusie z zestawu, płaska wiec ją położyłam do łóżeczka bo łądnie to wygląda
Olcia ja podaje Vigantol (wit D) 2kropelki, prosto do buzi, lepiej mi się to aplikuje niż twist off i wapno do butelki wieczornej wlewam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja slyszalam ze do roku dzieci powinny spac bez podusi, Aziz nie wie co to podusia 😉 zreszta ja tez spie bez poduszki od ponad 10 lat :P a jezeli juz mi sie zdarzy to na plaskim jasku.
Olcia, my mamy wit D 10 kropelek dziennie i podaje Azizkowi lyzeczka od pierwszego tygodnia zycia, niedawno kupilam specjalna lyzeczke mniejsza dla dzieci. Jak masz duzo kropelek to wkraplaj poi 2-3 i podawaj seriami jak za jednym razem jest za duzo dla Amelki. Przyzwyczai sie na pewno. Aziz teraz jak widzi zblizajaca sie lyzeczke to az mu sie uszy trzesa, bo on uwielbia te smiedzaca anyzkiem wit 😉
a tak wogole to wczoraj doznalam szoku bo dowiedzialam sie ze nasza (i mamy) znajoma zabila nozem swojego meza w sobote. aLE zgotowala i sobie i dzieciom Dzien MAtki. No masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Nina jeszcze nie płacze 🙂
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6716/chrzestnina0077.jpg[/IMG]

Tu już jest załamana 🙂
[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3243/chrzestnina0062.jpg[/IMG]

Pełna rozpacz
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5628/chrzestnina0044.jpg[/IMG]

U Taty najlepiej 😁
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8916/chrzestnina0071.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też mam taką fajna malutka zgrabniutką łyżeczkę ale i tak jakos to nie idzie jak jej wlewam na siłę jak płacze to sie zaraz zakrztusi a jak nie płacze to nie otworzy buzi w końcu jak otworzy ja jej wleje a ona wszystko wypluje:/ My mamy Juvit D3 1kropelkę i Cebionmulti 5 kropelek a ten cebion śmierdzi witaminami jak nie wiem i jest taki kwaśno-gorzki:/ w sumie ilościowo to nie jest dużo ale problem jak nie wiem no i nie wiem czy mogę je mieszać na łyżeczce i na raz dawać czy nie:/ zapomniałam zapytać doktorki:/ może wypróbuję tak jak Ewka mówi z paroma kropelkami mleka na łyżeczce bo póki co to 3 dzień nowych witamin i nie wiem czy z dwie kropelki połknęła.


oho Amelka sie obudziła i jakąś poważną kupę słyszę 😉 idę przebrać i na spacerek pędzimy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia z tego co wiem, to te kropelki nawet powinno się dawać z wodą lub mlekiem, ja daję witaminy do porannego mleka,bo wtedy zjada calutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...