Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Tusiek napisał(a):
olcia z tego co wiem, to te kropelki nawet powinno się dawać z wodą lub mlekiem, ja daję witaminy do porannego mleka,bo wtedy zjada calutkie 🙂


też tak robię 🙂
cudne zdjecia,a Ninka to do Ciebie podobna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziękuję, dużo osób mówi,że Nina to mieszanka 🙂

obiecałam sobie,że po chrzcinach wybiorę zdjęcia do wywołania i właśnie to robię, po fotkach widać jak Nina urosła i się zmieniła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny,chyba wezmę to od Tynki, bo mam 152 zdjęcia,więc do 200 z trudem dobije 🙂

jeszcze chyba taki album zamówię http://allegro.pl/album-dzieciecy-duzy-100-str-tradycyjny-i2363670997.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka wiesz co mam taki album ślubny i nic się nie niszczy,a córa będzie oglądać jak będzie starsza,więc myślę,że się nie uszkodzi a tych foliowych nie lubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolezanka u nich wywoływała i chwaliła 🙂
Ja szukam takiego albumu na "kołach" i z taką klejącą folią...ciekawe czy znajdę na allegro 😁
Co do papierków między stronami,to prawda niszczą się. U nas jeszcze nie ma roku od ślubu a już te stronki wyglądają nieciekawie 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka wiem o jaki album Ci chodzi, a jeszcze fajniej jak będzie w formie sgregatora tzn zeby mozna było wyjmować pojedyncze strony. Jak znajdziesz coś podobnego po podeślij link, bede wdzieczna.
Chyba sama sie skusze i wywołam zdj przez internet bo cena przystępna, u mnie 10x15 koszt 65gr
a jeszcze ślibnego pleneru nie wywołałam więc będe miała dużą ilość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olu ja mam witamine D w kropelkach w buteleczce (bo większa dawka tej witaminy niż w tych wyciskanych) wiec mam kilka najmniejszych strzykawek kupionych a wptece - odciągam troszke mleka do tej strzykawki - a nastepnie dodaje z tej butelki krope leki no i mieszam
Jak podaje mu ze strzykawki to strzykawke trzymam w buzi bo inaczej mi wypluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ktore karmią butelką jakie macie sposoby na szybki przygotowanie butli np. w nocy, po ile ml piją mleka i na ile wystarcza Wam opakowanie?
Ja od tej diety eliminacyjnej zeby sprawdzac od czego Michał ma wzdęcia wyglądam jak kościotrup, sama skóra i kości, jak dziś widziałąm się w witrynie sklepowej to sama się przeraziłam. Chodzi mi po głowie przestawienie ma mm bo nic ze mnie nie zostanie. Już kilka razy miałam taki zamiar ale ten powód naprawde mnie przeraża 😞 moje zdrowie jest najważniejsze zebym mogła się Michałem opiekować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja butelki i smoczki mam wyparzone, wodę w czajniku już przegotowaną, wstawiam na chwilę na gaz,a w tym czasie zmieniam Ninie pieluchę,także idzie szybko, choć to nie jest nocne tylko ranne karmienie, bo Nina już się w nocy nie budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem krzesełka do karmienia i nie wiem czy kupić takie, które potem się rozdziela na krzesełko ze stoliczkiem czy takie po prostu do karmienia tylko 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek, super fotki z chrztu.
Dzisiaj bylismy w parku, Aziz mial wychodne z wozka hihi i poobserwowal troche swiaat z gory 😉 teraz lezy z tata i nawija do niego :P nie wiem o to bedzie jak Nabil wroci do pracy, bo teraz tak sie wycwanil ze albo ze mna albo z Nabilem albo z nami musi lezec, samemu jakos mu sie odwidzialo. Przynajmniej mam chwile dla siebie.
nad krzeselkiem do karmienia nawet nie myslalam, dla mnie chodzik, krzeselko itd to takie odlegle a tu juz prawie 4 miesiace ma Azizek. Ale ten czas leci ekspresem! teraaz czaimy sie na lozko turystyczne. Konieczne jest bo popoludniu w sypialni mamy saune. dobrze ze dzisiaj troche chlodniejsze powietrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja łóżeczko mam od początku,bo pierwsze 3 miesiące spała u nas w sypialni, no i przyda się na wyjazdy,a o krzesełku myślę, bo są pieniążki z chrzcin,a i łobuz już siada, więc zaraz się przyda, już kilka razy usiadła sama z półleżenia bez podciągania się na moich palcach, zaczyna kombinować z łapaniem równowagi, giba się na boki i trzeba już coraz więcej uważać na nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja krzeselko kupie takie, ze mozna na stolik przerobic potem 🙂
co do upuszczania - tak samo jak Monia 🙂

Mloda sie krzyczec nauczyla ;x, leb mi peka, nic jej nie boli ani nic, a krzyczyyy i krzyczyyyyy, od 7 rano non stop dopoki ie usnela na wieczor. Smieje się, bawi, przerywa na pokrzyczenie i tak wokolo ;x nawet sie porzy tym nie zlosci ani nic ;x po prostu rkzyczy!

Dzis zadzownila do mnie babka ze szpitala ze we srode mamy rehabilitacje bo miejsce sie zwolnilo 🙂

Dziewczyny ile Wasze maluchy wypijaja mm ? bo moja nawet jak niedostanie cycka, tylko samo mm to wypija 90 ml :/// i to ledwo. JAk dostanie cyca to wypije 60/90 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Alek doi już 150 ml. Czasem trzeba dorabiać,ale wtedy daję mu albo herbatkę albo soczek. Nie przekraczam dawki modyfik. dla jego wieku.
Dziewczyny czy wam teraz też tak mało pampersów idzie?
Opakowanie starcza nam nawet na 1,5 tygodnia 😲 Za to mleka idzie jak nigdy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...