Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moniko na mnie nie patrz bo ja ma zelecenia od genetyka i ginekologa 2 lata przez moją chorobe genetyczna - bo wszystko musi u mnie (to co sie rozciągneło ) wrócić na miejsce i mam jeszcze mocno brzuch - mięsnie brzucha wzmocnić bo w przeciwnym razie bedzie problem z donoszeniem ciąży - juz przy Szymonie walczyłam ze skurczami od 27tc i ciągle w szpitalu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej pracował w policji prewencyjnej to miał burdy,bójki, pijaków itp od zeszłego roku się przeniósł do wodnej, to teraz ma takie akcje,w zeszłym roku wyłowił żywego tonącego, teraz w odstępie 2 tygodni ma już drugiego topielca, no ale ktoś to musi robić, mimo wszystko teraz ma lepiej niż wcześniej, spokojniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Aziz prześliczny gadulec 🙂 🙂 🙂
właśnie wróciliśmy od szczepienia, było jedno wkłucie, mała była bardzo grzeczna 🙂 🙂
powiedziałam pani doktor o asymetrii i że ją rehabilitujemy ale ona stwierdziła że to nic nie przeszkadza w zaszczepieniu, sama nie wiem bo czytałam że niektórzy lekarze zabraniają, mam więc pytanie do Tynki90 jak było u Ciebie ze szczepieniem Alka? za dużo się naczytałam i teraz mam mętlik w głowie zwłaszcza że z opiniami lekarzy to różnie bywa 😞
mała waży 5750 g, dostaliśmy skierowanie na badanie krwi bo trochę blada ta nasza Emilka.
jeszcze na 15 usg bioderek
pozdrawiam wszystkie mamuśki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,u nas nie było żadnych problemów przy szczepieniu. Myślę,że lekarze zabraniają jeśli "defekt" jest na tle neurologicznym.asymetria to raczej defekt spowodowany złym ukłądaniem dziecka, ułożeniem dziecka w brzuchu itd. 🙂
Jak wam idzie rehabilitacja? Mała ćwiczy?

jezu dziewczyny jakie sobie buty kupiłam 😁 później wrzucę foto,jakieś 13 cm obcasu 😁 haha
kuzynka też miała cc i lekarz kazał jej czekać 2 lata na następne 😉
Powiem wam,że patrzę na mojego Alka i nie mogę 😁 Chciałabym mieć takiego drugiego brzdąca żeby się razem bawili 🙂 Jeśli zdrowie dopisze a Matka Boża Pieniężna 😆 wspomoże mojego Tomka zeby zmienił pracę,to długo czekać nie będziemy. 😉

Używała któraś plastrów anty? zastanawiam sie nad nimi.Mam skleroze i tabsy odpadają... mysląłam jeszcze o wkładce ale to chyba drogi biznes..
Kamila ile kosztował Cie zastrzyk hormonalny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no rzeczywiście że co lekarz to inna opinia mi doktorka powiedziała że po cc 6-8 miesięcy bo tyle macica potrzebuje na 100% regeneracje dlatego ja za rok mam zamiar być w ciąży 🙂 ale właśnie Ola miałą problemy więc dlatego a my Monia to co innego więc niedługo możemy działać 🙂
no fajowy ten pchaczyk ja zwykłego chodzika nie będę kupowała bo podobno złe dla kręgosłupa.
Agnes trzymamy kciuki ze Emilke żeby była zdrowiutka!!!
Cudny Aziz Amelka się tez uśmiechała i sobie gadała jak włączyłam filmik 🙂 🙂

A ja dzisiaj dzwoniłam do mojej gin po wyniki cytologii i mam jakieś lekkie coś tam nie wiem co bo zapomniałam i muszę do niej jechać po recepte:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno masz ola nadżerkę 😉
Ty tak serio o tej nastepnej ciąży? Chcesz żeby Amelka miała o rok młodsze rodzeństwo czy 2 lata?
Chodziki nie niszczą kręgosłupa,ale uczą dziecko nieprawidłowo stawiać stopy podczas chodzenia i obciążają biodra. Taki jak ma Tusiek jest fajny -na siedząco dziecko może się bawić.
buty Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzęki Tynka za odpowiedź 🙂 my ćwiczymy małą 3 razy dziennie , płacze nie lubi tego, ale wiadomo to dla jej dobra, u nas tak naprawdę to wszystko się wyjaśni w czwartek po badaniu metodą Vojty, dowiemy się dokładnie co małej dolega, usg bioderek wyszło ok 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewuszki:*
U nas dzisiaj dzień marudy...Chyba za bardzo przyzwyczaiłam się,że mam grzeczne dziecko...Bo dziś jak dla mnie dawał ostro czadu...Ja nadal kuję do egzaminów,w weekend mam 3 więc jazda na całego.
Gabryś śpi praktycznie wtedy kiedy chce.A ma około 4-5 drzemek 🙂Je jak szalony...Cieszę się bo dzięki podawaniu jabłuszka uregulowały się kupki i są co 2-3 dni.No i powiem Wam kochane,że w piątek jadłam kebaba z surówkami z kapusty białej i czerwonej,w sobotę zjadłam trochę bigosu z młodej kapusty i małemu nic nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka no na serio myślę ale tak właśnie żeby było młodsze o 2 lata od Amelki może tez być na luty bo to dobry czas na urodzenie dziecka wiec za rok o tej porze trzeba będzie ostro działać 🙂
No ja gdzieś wyczytałam że chodziki niszczą kręgosłup ale jak ze wszystkim ile ludzi tyle opinii prawda??? Ale taki co się tylko pcha jest super i też pewnie zakupie 🙂
Byłam u gin i to w sumie nie nadżerka tylko jakieś zapalenie nawet mi dokładnie nie powiedziała jakie przepisała globulki raczej globulkę bo jest jedna w opakowaniu za 30 zł!!!! i to wszystko więc w sumie oki powiedziała że jest małe to zapalenie ale lepiej zwalczyć od razu!!
Aha Tynka super buciki będziesz lachon jak nic 🙂 Ja jestem niestety trochę za wysoka na takie obcasy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...