Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Piję od 2 dni Mountain Dew po troszkę w szklance i Jasiek ok 🙂
GITARKA 😁
Monkado jak Twoja ochota na papierosy? Zobacz, moja koleżanka ostatnio znalazła coś takiego: NATA SHERMAN'A FANTASIA. Sprawdzone, leci kolorowy dym 🙂 W sensie sprawdzone przez nią, bo ja dalej nie wymiękam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia no ja przegrałam.. ☺️ tzn wzięłam sobie parę buszków od kuzynki i było bosko 😁 i stwierdzilam że będę sobie palić po tym jak ją nakarmię o 22 bo ona później długo śpi ale zawsze mam jakoś tak że przez cały dzień mnie nosi a jak już mogę po tej 22 zapalić to już nie mam ochoty 😮 😁 a przez dzień to nie chce palić bo staram sie ją często przystawiać żeby troche ją podtuczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi ja mam tak samo że boję sie zaryzokować, nie chce powrotu wzdęć i płaczu przy każdym bączku, teraz mamy codziennie kupkę więc nie jest źle 🙂 ja chyba poczekam jeszcze 2tyg jak Mała skończy 3 miesiąc i wtedy zacznę powoli wprowadzać po 1 rzeczy 🙂 na sam koniec sobie zostawię ser żółty i jaja bo słyszałam że najbardziej uczulaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monkado napisał(a):
No i mamy wyniki moczu- liczne bakterie i za niski ciężar właściwy 😞
jutro jej powtórzę i w pon do lekarza

Może te bakterie to od zapalenia pęcherza czy coś? Kude, nie znam się 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado powtórz badanie, bo bakterie mogą byc bo np umyta była niedokładnie, albo mocz stał w ciepłym pomieszczeniu za długo i wtedy się bakterie mnożą
też muszę zrobic małej badanie, a ta lekarka co byłam prywatnie mówiła że przy woreczkach to przeważnie bakterie wychodzą i ona zaleca zebranie moczu do pojemnika, tylko to dużo cierpliwości trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia na wlaśnie nie wiem czy sie ulatnia ale tak jakoś sobie wyobraziłam i wmówiłam że jak długa będzie ta przerwa między paleniem a karmieniem to może wlaśnie albo sie ulotni albo przynajmniej będzie mniejsze stężenie bo mleka bedzie więcej.. 😮 🤪 😁 myśle że jakiś dietetyk popukał by mi w głowę 😁

No właśnie łudzę sie że może niedokładnie ją podmyłam i stąd te bakterie bo nie ma żadnych leukocytów, erytrocytów tylko te bakterie, już sama nie wiem.. 🤢 spróbuje jutro nałapać do pojemniczka, dziś Mała ładnie śpi to sobie posprzątałam więc jutro będę miala dużo czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja tak na szybko bo Tatusia mamy w domu 🙂 Nocka w porządku, bez gorączki także szczepienia nawet nie odczuliśmy 🙂

Tosia ja pierniczę jaka imponująca a właściwie powalająca waga Jasia, brawo!!!!!!!! 🤪 😁
Co do imienin to myślałam pierwsze po urodzinach czyli wypadałoby 3.08 ale faktycznie może być pokrzywdzony jednym prezentem 😁 😁

Kasiala buziaki dla Kajci z okazji 2mcy, troszkę spóźnione ☺️ 😘 😘
I przyłączam się do jedzących wszystko, u mnie smażone też przechodzi 🙂

Ania, Tosia piękne te Wasze "Aniołki" 😉 😘 A Kamilka super ćwiczy główkę! 🙂

Agatka również dla Amelki buziaki z okazji 2mcy 😘 😘

Monkado ja też powtórzyłabym badanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpi 😁
Idę wpieprzać domowy pasztet, dziadzia przywiózł 🤪
Ja należę do jedzących smażone z patelni grillowej 😁 chociaż dziś jadłam placki z jabłkami smażone na normalnej 🙂
ciekawe jak by było po domowych frytkach 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my po wizycie i pani doktor powiedziała, że wszystko ok i jeden lek już mamy odstawić a w październiku kontrolne echo serca i wtedy może odstawimy drugi 😆

Najlepszego na 2 miesiące dziewczyny!!!

Ja też smażone jem ale sos grzybowy okazał się głupim pomysłem 🥴

Hmm...u nas przestało padać to chyba wybierzemy się na mini-spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny dołączam do grona dzieci z przodu łysych z tyłu długowłosa 😁 😁 😁 🙃

moja Kajcia właśnie zasnęła w bujaczku 🙂 ooo tata właśnie idzie...

dzisiaj byłam znowu w MOPSie taka pogoda ze psy wieszać leje i zimno a ja dziecko taszczyć muszę... no ale udało się bez większych ceregieli... tylko jak wracałąm to mała popłakała troszku bo głodna już była....

Dziewczyny czym wy tuczycie te Jaśki 🤪 ja idę w przyszłym tyg na szczepienie dopiero to się dowiem co i jak ile mierzy i waży... 🙂

Agatka całuski dla Amelki za 2 mesiące po tej stronie brzuszka 🙂

Kajcia dostała od mijej przyjaciółki bon do smyka o wartości 100 zł 🤪 kurde głupio mi że aż tak dużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam z badania podwozia, na szczescie bez wiekszych problemow..a najlepsze rozbieram sie u lekarza patrze a na tabaorecie gatki lerza normalnie jaks babka bez majtek wyszla od lekarza 😁 😁 😁chyba poczula na zewnatrz bo u nas zimno dzisiaj 😜 😜 😜 😜i pytalam jaki srodek anty moge uzywac no i chyby zdecyduje sie na zastrzyki co 3 m-ce bo o pigulkach to ciagle zapominam , chcialam plasterki ale niestety nie mozna, a ma ktoras z was miesiaczke przy tabletkach bo lekarz mowil ze przy zastrzykach zero miesiaczki 🤢troche to dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej moj tez bez kapieli ale dzis mu daje fory bo po szczepieniu plakal strasznie a ja z nim nie moglam nato patrzec........ 🤨
dostal czopka bo po 5 godz zaczla strasznie plakac -bolalo go 😞 biedaczek moj!!!

wazy 5 kg rowne wiec rosnie to najwazniejsze teraz spi i chyba tez ju na noc w ciuszkahc na anszym lozku ale nie budze go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia wow ale masz pokarm dziewczyno!!!!!!! 😁

ja tez mam mate dlamalucha i czasem ogladnie zabawki ale sie nudzi szybko i steka 🙂 chyba jeszce czas na naia ale i tak go ukladam na niejbo nigdy nie wiadomo kiedy mu sie spodoba na zabawke jak mu macham przedz oczami to zwroci uwaga ale jeszce na krotko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...