Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moja gwiazda dalej spi 🤪 a mi cycki puchną bo to pora kolacji a ona śpi i spi... chyba ściagne co nie co chodź litr mam już zamrożony 😜 dziewczyny chce coś kupić Kajce za pieniądze ze chrztu bo bardzo dużo uzbierała 3800zł oczywiscie nie za wszystko ale nie mam pomysłu i pomyślałam o czymś takim http://allegro.pl/prince-lionheart-mis-usypiacz-z-bijacym-sercem-i2596072633.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Widzę, że u Was też DZIEŃ BRUDASKA 😁
Mój bieduś po szczepionce też dziś się uchowa przed kąpielą, niech śpi, bo był dzielny 🙂 nie będę go budzić 🙂
Jak narazie tfu,tfu nie marudzi, po wkłuciu nie ma śladu i temperatura go nie bierze. Oby nocka też była spokojna ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też dzisiaj kąpiel była i od 19.30 non stop by jadła i ani myśli o spaniu
ja za to myślę i to bardzo intensywnie 🙂
Ula super że Antoś tak ładnie zasypia po kąpieli, u nas niestety jeszcze się nie zdarzyło żeby spała od razu, tylko najpierw z dwóch cycków zjada i dopiero wtedy ewentualnie koło 23 zastanowi się czy iśc już spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala ja jak mi Kornelka sobie za wcześnie zaśnie na noc to jeszcze koło 22-23 biorę ją i na śpiocha daje jej cyca, mam wrażenie za ona nawet sie nie budzi ale zawsze coś possie i wtedy mam nadzieje że dłużej pośpi 🙂

My kąpiemy codziennie i Mała też już zna ten rytuał- kapiel koło 19, później cyc później zabawa do około 21 i spanko nocne 🙂 później jeszcze szybkie dokarmianko i idziemy spać 🙂

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!
Ja już od 5.40 na nogach Zojka dziś rzadzi po swojemu 😞 Tak jak zawsze po kąpaniu spała ok 8h tak dziś po kąpaniu spała 0,5h potem do 1.30 potem do 5.40 i dzień 😞 nie wiem co jej sie przestawiło ale jestem jak zombie 😞

Te z ja kąpię codziennie. Mamy ładną pogodę to trzeba się ruszyć.
Aaaa dziś waga powiedziała, że jeszcze tylko 2,5kg zostało, jakaś dobra wiadomość z rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Rosi współczuję nieprzespanej nocki, może za to w ciągu dnia Mala da Ci pospać 😘
Az mnie podkusiłaś żeby wejść na wage ale u mnie nie będzie tak optymistycznie.. 🤨

A u nas kolejna przespana nocka, cyc o 6 i Kornelia śpi do tej pory a ja już wstałam żeby na spokojnie zjeść śniadanko 🙂

Zaraz łapiemy moczyk i do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

U nas nocki z reguły są przespane, mam jedną/dwie pobudki. Ale co ja się namęczę po kąpieli, to masakra. Jasiek jest nieznośny, teraz muszę go nakarmić porządnie przed kąpaniem, bo "po" nie da rady. Wydziera się ile tylko ma siły. I nikt poza mną nie jest w stanie go uspokoić, a mnie tez już czasem ręce opadają. A kąpiemy się codziennie, chyba że Smyk prześpi swoją porę, wtedy go nie budzę tylko daruję i jemu i nam 😁

Jaka u Was pogoda? Bo u nas bardzo zimno, ale muszę wyjść z Małym kupić prezent na urodziny dla męża chrześnicy (na roczek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
pewnie jak już zaczęłam pisac to mała się obudzi
a dzisiaj jest bardzo bardzo łaskawa dla mamusi
w nocy jak już w końcu usnęła o 23.30 to spała 5 godzin, jedzonko, później 2,5 godzinki znowu jedzonko i od 7.30 śpi aż do tej pory 🤪
zjadłam normalnie śniadanie, wypiłam kawkę, posprzątałam, podłogi pomyłam i nawet drugie pranie włączyłam 🤪
U nas pogoda okropna, zimo i chyba znowu będzie padac
muszę kupic małej jakiś kombinezon jesienny, bo na zimowy jeszcze czas 🙂
i nie wiem czy jakiś polarkowy czy welurkowy z podszewką chyba będzie dobry, jak myślicie?
no i musi byc używany z allegro, bo byłam w smyku i zimowy (fakt piękny był) kombinezon kosztuje 150 zł 😮

Dziewczyny powiedzcie mi nie wiecie przypadkiem czy te folie przeciwdeszczowe na gondole to są jakieś uniwersalne? bo nie mam tego, a mam gondolę z x-landera i nie wiem czy będzie pasowała taka uniwersalna jak na allegro są?
I powiedzcie mi jeszcze czy kupowałyście jakieś butki na jesień dzieciaczkom? Bo w sumie nie wiem czy jest sens coś kupowac, skoro kombinezon ze stópkami kupię? A spodni na jesień dla małej nie mam. Nie wiem czy takim maleństwom to się buty zakłada.

Mała nadal śpi 🤪 a ja zaczynam się nudzic
pierogów lepic nie umiem 😁 bo nigdy nie robiłam, a nie wiem czy zdążę się nauczyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 😉 nocka ok mala niechcialA wczoraj zasnac Lezala sama w lozeczku grzecznie ale spac nie, wiec tata wziol sprawy w swoje rece ukolysal ja na rekach 5min i dziecka nie bylo.
U nas pogoda masakra wieje, leje a ja musze jechac na zakupy Bo mamy dzis wieczorem gosci a w lodowce pustki tylko swiatlo zostalo haha

Ania ja mam kombinezon (kupilam na uzywantch) polarowy ze stopkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
moje dziecko jest dla mnie łąskawe bardzo jak zasnęła wczoraj o 18 to obudziła się o 00:50 potem 04:25, następnie 06:30, 10 i śpi do tej pory... 😮 to znaczy teraz słyszę kupę... a ja wczoraj zachodziłam w głowę ze pewnie o 6 wstanie i tyle spania a dała mi pospać do 11 🤪
Rosi współczuję Ci... wiecie że ja tylko raz tak miałąm od kiedy kKajcia się urodziła ze od 5 rano nie spała... tak to mi śpi do 9-12

U Nas też szaro buro i ponuro i zimno ale bez deszu na szczęście ale nigdzie się chyba nie wybieram z małą 🙂

ja mam matę tiny love dostałam od szwagierki po jej córce tyle ze muszę zabawki do zawieszenia kupić bo nie wiedzą co się z nimi stało 😜

Aniu to Twoja córcia chyba po raz pierwszy taka łaskawa dla Ciebie 😁
ja też muszę się wybrać na uzywańce w celu poszukania kombinezonu na jesieńbo tak jak wczoraj 14 stopni było to by mi się przydał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie i ja noga bujam wozekD i Oli zaspia.

Ula sorki ze nie odpisalam ale wyladowalam na pogotowiu wczoraj - ze soba nas zczescie- (Oli przybral ponad norme nrma to 700g na mies a on ma 1,5 mies i ma 1400g wiecej 🙂)
tak mi sie zapalenie pecherza zrobil o ze krwia sikalam 😞 a bol masakra!!!
i byl test na ojcostwo 🙂 sciagnelam mleko i maz go nakarmil jak OLi wstal przewinal -wow 🤪- i przebral i uspil ponownie wszystko w ciagu godziny - test zdany 😁 jestem z nich obu dumna.

Moj Oliver obudzil sie po szczepieniu o 17 i taaaaaki placz- pewnie go bolalo, niem ogl sie uspokoic podalismy mu czopek i po paru min jak rka odjal usnal sobie i spal od ok 18 do 22 potem zjadl jak ja wrocilam to spal i obudzil sie kolo1 po jakis 2 godz czyli nrmalnie i tak co 2 godz pobudka a od 6 mu sie ju z spac nie chcialo, przyselismy o 7.30 i po 9 wstalismy i teraz spi ale jakos nie twardo raczej czuwa w wozeczk - moje kochanie- dzielny maly rycerz!!!! i ncka spokojna bez plazu wiec tylko 1 czopek uzyty zobaczymy jak dzis na wieczo r bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...