Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agatka168 napisał(a):
Witam 😉 Tutaj widze weekendowe pustki 😉

Tosia super silacz z Jasia :*

Kasia Ty to chociaz z Emilka do kosciola mozesz pojsc 😉 ja to na spacer jak pojde to jest dobrze dopoki wozek sie nie zatrzyma to juz widze co by sie w kosciele dzialo 😉
stałam z wózkiem na podwórku cały czas bujając wózkiem 😞nie wiem jak ona na chrzcie wytrzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam mamusie 😉 co tam slychac? Tutaj nadal pustki hihi

Ania chyba Ty pisalas ze mowily ci zeby dziecku plecy to Bedzie miec silny kregoslop no to mi znowu babcia mowila zeby dobrze oliwka smarowac to kregoslop silny Bedzie ale ja w to jakos nie wieze 😉 u mnie sie jakos nie sprawdzilo kregoslup mi czesto dokuczy 😞 chyba mama mnie zle oliwka smarowala haha

Wchodze dzis na fb a moja znajoma z pracy dodala nowe zdjecia Bo w crazy jest a brzuch ma taki ogromny a wszyscy jej pisza to kiedy rodzisz? Juz tuz tuz? Itd a ona ze Jeszcze 10tyg haha tylko ze jak ja bylam w ciazy to ona miala prawie taki brzuch jak ja a teraz ma podobno juz 30kg na plusie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Rosi to biegusiem do lekarza
Agatka mnie też coś kiepsko namydlali 🙃 to plecki siadały mi już ciążą, że teraz nie wspomnę co się dzieje
Pospałam z małą do 8 a teraz nadal ją karmię i myślę tylko o tym żeby poszła spac bo jeszcze nie jadłam
ale śmierdząca kupa poszła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie 🙂

Wczoraj po południu wróciliśmy od teściowej - kolejny tam wyjazd dopiero na 1 listopada 😁
Boże wisiała nad tym moim Jasiem non stop, tyle co z przerwą na jedzenie - jej oczywiście, bo jak ja karmiłam Jaśka to gapiła sie jak sroka w kość na moje cycki. No i jak mały jęczał, to tylko słyszałam "brzuszek go boli, na pewno brzuszek go boli, Ilona daj mu kropelki" - i tak w koło jak mantra... Nie przyszło jej do głowy że dziecko jest zmęczone ciągłym jej gadaniem, albo że chce po prostu spać. A Jaś też jak na złość jej ciągle marudził, nie chciał być u nikogo na rękach, tylko u mnie 😁 😁

Zaraz Was poczytam, o ile mój Mały Terrorysta mi n a to pozwoli, bo teraz leży na macie już jakieś 20 min i nie wiem ile ta sielanka jeszcze potrwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
Ilk ta Twoja teściowa to normalnie jakaś bardzo bliska rodzina z moją teściową 😁
normalnie jakbym słyszała moją 😁


😁 😁 😁
A jeszcze było 1000 uwag jak powinnam go nosić - bo źle to podobno robię 😮

Jaś zasnął mi sam na tej macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, melduje sie i ja 🙂

Ilka Kornelka właśnie też zasnęła na macie 😮

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, przydały sie i pomogły bo strasznego doła miałam w sobotę.. a w niedzielę jak Kasiala zaprorokowala, Mała - Aniołek 🤪 😁 😁 rano jeszcze było źle- płacz i tylko przy cycu sie uspokajała a tu wychodzić trzeba było, więc ją odstawiłam i na rękach do samochodu w nadziei że zaśnie po drodze i... zasnąła 😁 spała całą Mszę, później pojachaliśmy do knajpy i pozwoliła mi zjeść obiad i dopiero sie obudziła, zjadła, grzecznie pozowala do zdjęć, pobawiła sie, jeszcze troche dojadła i poszla znowu spać i spała już do końca imprezy czyli do 18.30 🙂 jestem z niej dumna 🙂 także dziewczyny- Tosia, Kasia nie martwcie sie bo Dzieci są naprawdę Aniołkami w dniu Chrztu! 😁

No i cyklu "moja teściowa".
Otóż moja teściowa oznajmiła że ona przyjedzie wczesniej do nas (nikt ją o to nie prosił) żeby "pomóc". Pomysł raczej kiepski bo przyjeżdżała moja Mama i Brat z Bratową i Córeczką i drugi Brat (wszyscy są spoza krakowa więc musieli sie gdzieś zatrzymać to nie to że faworyzuję swoją rodzinę) a wiadomo gdzie kucharek 6... tym bardziej że z teściowa zabierała ze sobą Szwagierkę i Szwagra i zrobił sie tłum.. no więc teściowa która zainteresowała sie Chrzcinami 5 min przed biegała po całym mieszkaniu "co jej trzeba ubrać" odp "moja Mama wie i ją ubierze", "a co jej trzeba spakować" i grzebie po szafie "może ten swterek, a może jeszcze jedne rajtuzki, a czapeczkę" odp "Grzegorz jej już spakował wszystko i więcej nie trzeba" "a pieluszki jej spakowałaś" 😠 miałam powiedzieć "nie, ku..wa, myślałam że będzie do kibelka siku robić!!" 😠 a później biegała z czapeczką i "ubierz jej czapeczkę, ubierz jej czapeczkę" ja na to "przecież ją karmię, ubiorę jej jak będziemy wychodzić" no i wychodzimy pytam jej gdzie czapeczka a ona wielkie oczy "a ja nie wiem, przecież ja nie miałam, ktoś musiał wziąć" 😠 😠 😠 ja naprawdę ją kiedyś zabiję! takich tekstów było milion!

ale ogóle imprezę można uznać za udaną, Mała grzeczna, jedzonko pyszne, miła atmosfera, z wszystkimi sie bardzo miło rozmawiało i nikt nie puszczał głupich uwag 🙂 oprócz teściowej oczywiście np na zupę był rosół z kołdunami ale ja i kuzynka miałyśmy z makaronem z racji tego że karmiące jesteśmy, jak to teściowa zobaczyła to powiedziała "ja nie mogę jeść z kołdunami bo mam ciśnienie wysokie.." 😮 🤔 🤢 😮 🤔 😁 😁 😁 no i trzeba było jej domawiać rosół z makaronem bo jeszcze by jej ciśnienie skoczyło.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie i Dzidziusie 😘
My już wyspacerowani, najedzeni, mój Rycerz śpi 🙂

mamusie dzieczynek, zobaczcie blog laski, która pokazuje jak ubiera swoją córeczkę 🙂 Czaaaaad 🤪
www.ladygugu.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monkado, super że Nelcia się spisała 🙂 Oklask dla Was!
A teściowe...hmmm.. 🙂 Mam nadzieję, że będzie to kiedyś gatunek zagrożony wyginięciem 😁 Ja dzisiaj też miałam mojego ulubionego GOŚCIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jeszcze relacja z wizyty u lekarza a tu już nie jest tak wesoło 😞
Mała przestala wogóle przybierać na wadze, ostatnio przez 2tyg przybrała 100g, teraz przez tydz nie przybrala nic, więc dalej mamy 4900g... 😞 może przez to że nabiał odstawiłam to ten moj pokarm stracił na watrości? plus do tego jej straszne ulewanie robi też swoje 😞 dziś powtórzyłyśmy morfologię i zrobiłyśmy crp, muszę jeszcze jakoś na dniach powtorzyć mocz, no i mamy skierowanie na usg jamy brzusznej; na razie Kornelka nie dostała żelaza bo to by jeszcze bardziej pogorszyło sprawę kupek..
Ania tym razem mocz wyszedł bez bakterii ale ciężar dalej za niski (1,004), doktorka powiedziała że być może to przez ulewanie 😮 a jak łapałaś ten moczyk do kubeczka to ile uzbierałas? bo Kornelka siknęła tak na raz 20ml i nie wiem czy to nie za malo a zapomniałam zapytać doktorki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

U Nas kataru ciąg dalszy tylko nie u Jasia (choć jeszcze trochę też ma) a u Nikosia 😞 Z soboty na niedzielę prawie w ogóle nie spaliśmy, Nikoś do 2 płakał cały czas a później przebudzał się co 20-30min. Do tego w międzyczasie karmienie Jasia i ze spania nici.. oczywiście Mężul wstawał do Nikosia ale cóż z tego jak Nikoś sam nie wiedział czego co, raz Mamusia, raz Tatuś a za chwilę "nie chcę boję się Mamusi" 😉 Ostatnio na topie jest boję się i nie umiem, oczywiście sprytnie wykorzystywane przez Nikosia 😜

Monkado super że Kornelka tak się spisała na Chrzcie i że imprezka udana 🙂

Tosia Jaś śliczny siłacz 🙂 😘

Monikas ja nie szczepię Jasia na pneumokoki

I więcej nie pamiętam.. ☺️ A spieszę się bo chciałam jeszcze kabinę umyć zanim Jasiu wstanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się po długiej nieobecności, tak jak pisała Kinia mamy zepsuty laptop może w tym tygodniu kupimy nowy, teraz piszę od rodziców.
Wczoraj mieliśmy chrzciny, udały się, Staś był bardzo grzeczny w kościele. Zdjęcia wstawiłam na fejsa, więc jak macie chęć to sobie zerknijcie. dzieci jeszcze nam trochę chorują, nie wiem czemu lekarstwa tak słabo pomagają... dziś mija tydzień od początku choroby.
No dobra uciekam, mąż pożyczył laptop od siostry na kilka dni, więc jak wrócę do domku to zajrzę na dłużej.
Aha niestety nie karmię już wcale piersią, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo przynajmniej po kąpieli jak dam Stasiowi butlę to śpi mi ok 6 godzin a ja się w końcu wysypiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, ja się boję, że to za dużo... W sumie mój jest z końca lipca i najgrubszy 😞
Podobno będzie miał co spalać jak zacznie chodzić, ale ja ciągle boję się, że będzie tłuściochem 😞
Fajnie,że zajrzałaś, martwiłyśmy się gdzie znikłaś 🤨 A tak przespanych nocek to zazdroszczę!!
Zaraz looknę zdjęcia z Waszego wypędzania diabełka 🙂

Zapomniałam się pochwalić. W sobotę oglądałam KSW, dlatego uśpiłam Jasia o 19 45, obudził się o 23 30 na cycusia, później 3 30, 6 30, 8 30 i 10 30 🤪 Tyle spaliśmy, przerwy na karmienie krótkie, bo Jaś ciągnie cycka szybko . Ale ani razu nie robił sobie nocnej imprezki tylko zasypiał na rękach 🤪 Szok. Pierwszy raz zrobil mi dzień matki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka, z którą pisałam na forum brzuszkowym z mojego miasta zostawiła mi o 3 30 wiadomosc na gg, była już od 24 na porodówce,skurcze co 4 minuty i rozwarcie 1,5.
Trzymajcie kciuki,żeby Antoś był już na świecie, bo czekam na jakiś znak od niej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia zdrowka dla Was nas tez cos Zaczyna brac powoli 😞

Karola widzialam zdjecia na fb 😉 sliczna Rodzinka z Was 😉

Monkado tesciowa masz super az szkoda slow 😉 buziaki dla Kornelki :* I koniecznie pochwal sie zdjeciami 😉

Tosia Twoj balonik Fajnie wyglada to chyba te Arbuzy ktore tak jadlas w ciazy 😉


A u nas tata pojechal do sklepu i kupil Amelce bujaczek 🙂 nieminelo 2 min i dziecka niema haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję za miłe słowa do fotek 🙂
Ciężko mi było znaleźć jakieś dobre zdjęcia, żeby wstawić bo taty aparatem wszystkie powychodziły porozmazywane, zupełnie nie wiem czemu niby tak dobry aparat robi takie gówniane zdjęcia! Dlatego są jakie są.Poza tym nie mogę patrzeć na siebie na fotkach, jak je zobaczyłam to ryczeć mi się chciało na swój ryj,wielkie dupsko i grube nogi! No ale ja nigdy dobrze nie będę wyglądać przy chrzestnej Stasia.
Dobrze, że chociaż Stachu ładnie powychodził, pyzulek mój kochany!

Tosia ja myslę, że nie ma się czym martwić, pójdą na nogi to zgubią. Franek też był dużym jak na swój wiek niemowlakiem a od kiedy skończył rok wysmuklał, choć nadal ma postawną figurkę,ale w końcu ma za kim. Przecież takie grubiutkie niemowlęta też są slodkie do schrupania 😜

Kasiala wstawiałaś fotki z chrzcin na forum? Bo nie chce mi się tyle stron wstecz cofać i szukać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...