Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Domi dokladnie tak u nas było- było źle więc odstawiłam nabiał i od razu lepiej a od paru dni znowu tragedia, płacz przy jedzeniu, zaparcia, brak kupki a nic z nabiału nie wprowadzilam 😮 więc zaczynam podejrzewać że to nie nabiał jest winowajcą ale już sama nie wiem co.. na wszelki wypadek dalej trzymam sie z dala od nabiału (i tak nie przepadam, jedynie mleka mi brakuje 😜 🙂 )
teraz czekam na usg brzuszka i wyniki badań tych alergicznych (Kornelki oczywiście 😜) i zobaczymy co wyjdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej u nas dzis przepiękna pogoda 25st więc byłyśmy na spacerku 2,5h do południa później obiadek i ja do dentysty. Córci mleko rozmrażane smakuje,, więc mogę zbierać i ruszać na dłuższe wypady. Teraz byłyśmy też na małych lofrach i Zojka bawi się na macie, ale juz pewnie niedługo bo zbliża się wieczorne marudzenie.

Karola też myślę o czopkach glicerynowych.

Co do jedzenia to ja tez jem prawie wszystko ale na fasolkę się bałam zdecydować 🙂 dziś miałam kurczaka duszonego z pomarańczami. pyyycha 🙂

Karola zdj rzeczywiście super, bardzo ładnie wyglądasz!

Dziewczyny mówię Wam spróbujcie biogaie to jedyny preparat potwierdzony badaniami. http://www.biogaia.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 😜
Karola jak dajesz herbatkę, to jest tak a z hipa ziołowa, rumianek, melisa, napisane ze uspakajająca, ale dla mnie pędząca jak trza! mały nawet raz 4 kupy zrobił jak się napił. i koleżanki własnie mi o niej powiedziały ze dobra na trawienie, koperek się chowa, mi nie pomagał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
a Antos właśnie parę dni temu odkrył swoje rączki 🤪 🤪 😘, taki jest kochany, lezy sobie i pcha paluszki do buzi 😁, cmoka, mlaska, taki pocieszny 😜 i zaczyna swoją przytulanke tarmosić 🙃, bo złapać jeszcze nie umie


Ula ja też lubię patrzeć jak Jasiek bawi się rączkami, jak je obślinia, całuje a później wyciera o śpioszki 😁 😁
A jego ulubioną przytulanką jest pieluszka tetrowa 😁 😁
Zasnął mi o 17 i jeszcze się nie obudził. Przed nami długi wieczór.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
a Antos właśnie parę dni temu odkrył swoje rączki 🤪 🤪 😘, taki jest kochany, lezy sobie i pcha paluszki do buzi 😁, cmoka, mlaska, taki pocieszny 😜 i zaczyna swoją przytulanke tarmosić 🙃, bo złapać jeszcze nie umie

moj tez sie bawi raczkami juz ze 2 tyg cale oslinione hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a chwile mnie nie bylo -brak czsu 😁
tak mozna mieszac te szczepionki teraz moge swskoczyc na 5w1 ale odwrotnie nie wolno.
ja sie pyt to unas braki 5w1 i czekam do pazdziernika star cena ok 119zl a pneumo musze szukac bo rozne nawetpo250zl znalazlam.

ale tez jeszce szukam.
z moim M znow na bakier popprostu mam go dosc, chcialam do gin ostatnio i mowie mama zostnie z malym on ok abo mial is cna budowe potem mowi ze nie idzie to ja na to maly z toba zostaniea on -albo pojde zwsze cos sie znajdzie! - kojarzycie burakistnyz dzieckiem swoim nie chce zostac!! ta sie wkurzylam ze szok!!! i nie zalatwilam gin bo za duzo ludzi bylo i i de w przyszlym tyg w piatek i juz mu zapowiedzialam ze on zostaje z malym.
moj skarbek cos mi sie prezyl przed kapiela i to juz nie 1wszy raz hmmm.... cos niby kolka ale jednak nia nie jest. i zaczal usypiac weic go wykapala m o 18.30 i teraz spi slodziaczek moj i po kapieli juz bylo dobrze a przed temtak m i sie rozplakal nie moglma go uspokoic 😞 tak zaczal zalosnie plakac po szczepieni -dziwne i juz pierwwsze lezki m ida

a ja juz od 2 tyg jestem w wadzie sprzed ciazy 😁juuppi ciekawe czy jeszce polece w dol ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 Hej
Dziś nie zaglądałam, bo odwiedziła mnie przyjaciółka. Kupiła karuzelę Jasiowi, co okazało się strzałem w 10, bo miałam Go z głowy na pół godziny. Stara chyba mu się znudziła. Teraz jestem na etapie szukania maty edukacyjnej 🤨
Wyjdę z psem i Was doczytam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo 😁 Pamiętam jak Ci wody odeszły ha 🙂
Mój też ciągle te łapska małe pakuje do dzioba i wszystko ma mokre, aaa i zjada kaptury od bluz 🙂
Dzisiaj założylam mu dresior, bo dostałam też taki na 3-6mcy 😁
[URL=http://tinypic.pl/s89qj94qj1k1][IMG]http://tinypic.pl/i/00202/s89qj94qj1k1_t.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://tinypic.pl/w5k16k0ewhik][IMG]http://tinypic.pl/i/00202/w5k16k0ewhik_t.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka :P
tOSIA ALE TEN tWÓJ jASIUL TO DUZY CHŁOP 🤪

ale moja to też sobie nieźle usi ważyć bo ledwo ją nosze 😜 dowiem się przy szczepisniu a ze szczepionek u Nas brak to musze czekać ale już koleżanka aptekarka mi załatwia 🙂

Karola mozesz właśnie herbatki spróbować mu dać chociaż moja to ni pije bo jej nie smakuje/// 😮 🤢

Dziewczyny współćzuje Wam tych brzuszków 😞 ja tak naprwdę nie wiem co to znaczy kolka a jem praktycznie wszystko po prostu kajcia ma wszystko dovbrze rozwinięte na to wygląda dzisiaj zapodałam sos pieczarkowy zobaczymy czy będą jaieś efekty...

Ania jakpo wizycie?

Monkado w sumie to dobra wiadomość ze się nie oigarsza... choć wiem że lepsza by była ze wyniki idą w górę...

u Nas dzisiaj superaśna pogoda ze spacerowałam z Kajusią ponad 2h a jutro ma być kicha straszna... a My do urzędu jechać musimy...

Rosi a Ty te czapeczki kuiłaś u tego sprzedawcy co linki wstawiłaś bo tamnie ma czapeczek na teraz tylko na później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mały sportowiec, ale ja nie będę go tak na pewno ubierać, to raczej taka jednodniowa przygoda 😁 Kupiłam mu w Zarze miętową koszulę i czekam na okazję tralala 😁
Nooo, pamiętam jak mi napisałaś, że Ci odeszły, a ja to już wogóle się załamałam, bo myślałam, że będę się kulać do zimy 😁
Zjadłabym blok czekoladowy, chociaż sądzę, że Jasiec by zwariował.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak Monia jem dietetycznie, ostatnio pozwolilam sobie na frytki mrożone, pieczone w piekarniku, schabowego (bez panierki), delicje 🤪 🤪 🤪, pomidory w dużych ilościach, placki smażone z jabłkami, naleśniki 🤢
Chciałabym pojeść czegoś tuczącego i niezdrowego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
To mały sportowiec, ale ja nie będę go tak na pewno ubierać, to raczej taka jednodniowa przygoda 😁 Kupiłam mu w Zarze miętową koszulę i czekam na okazję tralala 😁
Nooo, pamiętam jak mi napisałaś, że Ci odeszły, a ja to już wogóle się załamałam, bo myślałam, że będę się kulać do zimy 😁
Zjadłabym blok czekoladowy, chociaż sądzę, że Jasiec by zwariował.... 🙂

jeny jak ja bym czekolade zjadla o szok!!! o grillu nie wspomne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...