Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej

Oj Monika lepiej Ci nie zachodzić za skórę 😜 😜 😜
Ula daję witaminę D. Chyba daje się do 18 m-ca życia? Frankowi tak dawałam...

Ja też niedawno chwaliłam Sasankę, że śpi do 7 30 ale się skończyło, teraz budzi się 4 30-5 30 i muszę mu dawać mleko bo smok nie starczy 🤔

Franek zawieziony do dziadków, mąż pojechał do pracy a ja wpadam w wir sprzątania póki Staś śpi, muszę też jakąś zakąskę do wina zrobić 😉

Monkado udanych baletów 😁 😁 😁
Mnie po ostatnich nogi całą niedzielę bolały 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no własnie tak myslałam, ze dopóki ciemiaczko niezrosnięte, ale teraz wszędzie czytam że to przy cycu, a na butli jak zjada juz 800 gram to wystarczy. i rzeczywiście z puszki po przeliczeniu wychodzi mi, ze mały juz zjada te 400mg witaminy. i teraz mam zagłostke, musze lek spytac, bo przedobrzenie ponoć gorsze niz niedobory 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja madra tesciowa zaprasza sobie gosi na chrzciny BARTKA ktorych ona nie organizuje!!!! dzis dowiedzalam sie od ciotki swojego meza ze tesciowa juz zaprosila dziewczyne swojego syna (starszego brata mojego meza) z dziewczyna jest 2 tygodnie zmienia je jak rekawiczki len smierdzacy nie lubie go a on mnie. Specjalnie wysle im zaproszenie i napisze w zaproszeniu ze zapraszam samego dawida. Do tego moj brat dal mi cala torbe rzeczy i tesc przywiozl ja ze szwecji to juz moja kochana tesciowa dzwonila ze tak duzo spodni mi brat dal ze nie beda mi potrzebne... a kombinezony na zime to za duze beda to moze nie bedzie mi ich dawala (pewnie juz swojej kolezance by dala bo tez niedawno babcia zostala)
tesciowa mysli ze jej synek medzie chrzestnym Bartka ale sie przeliczyla nie wie ze bedzie moj brat i moja siostra wciska mi caly czas cos... juz wystarczy ze do wesela sie wpieprzala....

Brat dal mi fajne buty dla Bartka takie traperki to juz dzwonila i mowi " a co on Ci nowe buty dal ?? nie ma na co pieniadze wydawac"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daria a dlaczego nie chcecie brata męża na chrzestnego? Źle z nim żyjecie?
Olej teściową, nie warto na taką babę tracić zdrowia! I powiedz mężowi żeby przemówił jej trochę do rozumu.

Ula ja też tak kiedyś słyszałam, ale lekarka Franka kazała mu i tak i tak podawać co dzień witaminę. Teraz Staś ma nową lekarkę która jest neonatologiem w szpitalu, widać że jest bardziej kumata niż tamta poprzednia, więc się jej też zapytam bo już zgłupiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakie to szczęście ze moja tesciowa na saksach jest i się nie ma jak udzielać, teraz niby taka milusia jak przyjeżdża, ale ja jej nigdy krzywd nie zapomnę i M tez ma wiele spraw, których nigdy nie wybaczy, więc z naszej strony relacje są raczej powierzchowne

Karola to zapytaj koniecznie i daj znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj syn wlasnie usnal nie wiem co sie mu poprzestawialo bo za nic nie chcial spac na spacerku.
karola milego wieczorku zycze 🙂 🙂ja ja ci zazdroszcze tez bym sie tak spotkala na pogaduchy ale moja przyjaciolka w polsce i ostatnio nie dane jest nam spotkac sie tylko we dwie 😞
Monkado milej imprezki ...tancow tez zazdroszcze kurde powoli sobie uswiadamiam ze jaks kura domowa jestem 😁 😁 😁 😁
Daria trzymaj sie a tesciowa no coz tylko nerwy ci psuje
Ja tez slyszalam ze wit D podaje sie do 2 r.z ale nie wiem jak jest przy butli bo przeciesz mleka powinno miec juz ta witamine i fakt przedawkowanie jest gorsze mi polozna mowila ze jak zapomne zebym nie dawal czasami wiekszej dawki nastepnego dnia
co do slodycze to tez tak myslalm zeby dziecku nie zawczesnie pokazywac ze istnieja ale nie wiem jak to w praniu wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj te tesciowe...

my sie z Olim wyspalismy 2,5 godz 😁 potem kuzynka przyjechala i przywiozla mi torbe ciuchow po jej malym i druga od szwagierki wiec za 50 zl mamy stos ciuszkow i nie musze narazie po uzywancach latac 😁
mamie powiedzialam ze ma tak nie robic bo mi sie to nie podoba , mama mowi ja mu tylko chcialam tak zebypolizal a Rafal odrazu absolutnie nie wolno, ja na to i dobrze bo nie wolno on jest za maly a i slodeycze dostanie wted y kiedy ja pozwole .no i koniec gadki 🙂tyle ze mama to sie nei obrazi a tesciowej jak cos powiem to bedzie foch ale wiecie gdzie ja to mam 😁

a co do mojego M ostatnio pisalamze mu kase obcial szefu to malo tego wymyslili ze co druga neidziele bedzie pracowal i w ta niedziele idzie na 14 do 22 🤪 😮 masakra!!!i na 6 rano w pon!!!! oni sa (sorry za wyraz) pojebani!!!!!!!! zero zycia prywatnego normalnie szlag mnie traafia, bo co z tego ze bedzie mial piatek wolny za to jak robi w sobote i za to mu nikt wolnego niedaje... juz ja widze te piatki wolne. a w ten piatek zostal w domu bo ja wyszlam ze szpitala to wyobrazcie sobie dzw zeby pojechal o 20 z towarem na sklep jak sie wkurzyl mowi przeciez zon zes zpitala wyszla z dzieckiem siedze nigdzie nie jade!!!
Boze oby znalazl jakas inna robote!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczynty pamietacie jak pisalam o Oliego dziaselkach?? babcia mowilaze on moze nie chce jesc bo go boli jak ssie i wlasnie czytam ze dziecko tak ma nie ma apetytu i nie chce ssac bo go boli bardzo moze przez to biedak jesc nie chce. musze juz jutro kupic ten zel na dziasla.

a powiedzcie mi przemywacie dziasla gazikiem w ciagu dnia przy zabkowaniu?? bo tak czytalam ale nie wiem czy trzeba...
ja czuje ze jemu na te zeby takl sie dzieje i tez sie placzliwy stal bardziej a tak wszystko gryzie ze szok o i wlasnie przypomnialam sobie ze mam taka silikonowa szczoteczke do masowania dziaselek to mu jutro wyparze i pomasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ula no mi sie tez czasami zdazy cos po niemiecku palnac ☺️i tez sie ze mnie smiaja ze juz jezyka zapomnialam alt tak jak twoja tesciowa to nie gadam 🥴 🥴 🥴mam nadzieje 😁
Monkada a Filip to ma uczulenie ale raczej nie pokarmowe lekarka mowila ze ma wysuszona skore i dlatego tak reaguje nawet na male podraznienie zaraz wszystko czerwone i odparzone....zalecenia nie kapac 🤔 🤔no zobaczymy jak pomoze to ograniczymy kapiele zastanawiam sie tylko dlaczego przeciez to Emolium powinno zapobiegac wysuszeniu a wy w czym kapiecie maluszki.
Mielismy dzis z moim zrobic sobie wieczor we dwoje i co uspalam malego przychodze a duzy tez spi i tyle ze wspolnego wieczoru 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o i poczytalam troche wstecz w koncu 😁 ale wy szalejecie dziewczyny na brzuszek powrot?? 🤪 🤪
ostatnio snilo mi sie ze jestem w ciazy i sie zalamalam ze Oli bedzie mial 12 mies aja malego drugiego babla 😁 ale to tylko sen a nabrzuszek to pewie za jakies 5 lat o ile wogole narazie mam Oliego i to mi wystarczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
domi ja teraz kąpie w allerco, chyba najtańszy emolient i mam krem po kapieli oilatum, ale skonczę opakowanie i dalej w nivea bo małemu juz ta atopowa skóra schodzi. A i domi jak mały ma suchą bardzo,to w szpitalu mówili żeby w nie za gorącej wodzie kąpać, bo ty jak dobrze pamietam to taka cieplejszą robiłas 40, ja tez tak zawsze kąpałam 40, 40.5 a teraz ok. 38 stopni, 39 max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...