Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Domi super, że już u Was ok 🙂
A tak a'propos mój ma bóle brzuszka po żółtym serze. Dostałam taką kartkę od położnej z tym jak jeść przy karmieniu itp i było napisane,że żółty ser w małych ilościach, bo może powodować bóle brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Chociaż nie ma co słuchać tych kartek hahaha, właśnie czytam:
kiedy dziecko jest syte:
-przestaje ssać
-ZASYPIA

A gdzie uwzględnione jest terroryzowanie po jedzeniu? 😁 To chyba jakiś nowy objaw, muszę to im zgłosić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Chociaż nie ma co słuchać tych kartek hahaha, właśnie czytam:
kiedy dziecko jest syte:
-przestaje ssać
-ZASYPIA
A gdzie uwzględnione jest terroryzowanie po jedzeniu? 😁 To chyba jakiś nowy objaw, muszę to im zgłosić 😁

aha czyli moje dziecko najada się ssając 3 minuty i to nie non stop
i tak co chwilę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł kurier z psią karmą 😠
Obudził mi Jaśka domofonem 😠
Do tego postawił mi na schodach 15kg wór i jeszcze pretensje, że nikt telefonów nie odbiera 😠
Niech spieprza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Milusia moja wczoraj była od 12.30 do 17 z teściową i była aniołkiem a teraz jakiś demon w nią wstąpił 😠

Ktoś rzucił na nią urok 😁
Żartuję!
Chyba tylko moja babcia to potafi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia, Ania jak słodką śpią te Wasze Aniołki 😁

Domi ja mam matę edukacyjną Miś Niedźwiedź (wpisz sobie na allegro, bo ja nie mogę wstawić linku bo mam zepsuty prawy przycisk myszki:/ ). Jaś dostał ją od wujka, ja gdybym kupowała sama wybrałabym trochę inną (z jakąś melodyjką). Ja doczepiam mu tam więcej zabawek, zmieniam je, także nudy jeszcze nie ma 😁 Czasami potrafi poleżeć i bawić się 20 min a czasem 5 to za dużo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie 😉

Tosia waga imponujaca 😉 czym Ty go karmisz ??? Hehe I slicznie Sobie spi buziaki dla malego kluska 😉 dziekujemy z Amelka Za Pamiec 🙂

Ania Kamilke tez sliczna I jaka silna 😉

Monkado gratulacje dla was za przespana nocke :*


Ja to w cyckach mam chyba srodek usypiajacy na noc dzis Amelka spala prawie 10 godzin w nocy, przebralam ja na spiocha wczesniej i chcialam na karmic Bo mi cyce rozsadzalo to skonczylo sie tym ze musialam odciagnac Bedzie miala na pozniej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ilka napisał(a):
Tosia, Ania jak słodką śpią te Wasze Aniołki 😁

Domi ja mam matę edukacyjną Miś Niedźwiedź (wpisz sobie na allegro, bo ja nie mogę wstawić linku bo mam zepsuty prawy przycisk myszki:/ ). Jaś dostał ją od wujka, ja gdybym kupowała sama wybrałabym trochę inną (z jakąś melodyjką). Ja doczepiam mu tam więcej zabawek, zmieniam je, także nudy jeszcze nie ma 😁 Czasami potrafi poleżeć i bawić się 20 min a czasem 5 to za dużo 😉
ja też mam zepsuty prawy przycisk myszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Ilka, ale żeby nie było, że będzie jeden prezent urodzinowo-imeininowy. Mój tata ma tak w odstępie 2 dni i mówi, że pokarali go tym, bo zawsze miał jedną imprezę 😁
moja siostra beata urodziła się w dzień kobiet i urodziny imieniny i dzień kobiet ma w jednym dniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Tosia napisał(a):
Ilka, ale żeby nie było, że będzie jeden prezent urodzinowo-imeininowy. Mój tata ma tak w odstępie 2 dni i mówi, że pokarali go tym, bo zawsze miał jedną imprezę 😁
moja siostra beata urodziła się w dzień kobiet i urodziny imieniny i dzień kobiet ma w jednym dniu


to dopiero kara zwłaszcza dla kobiety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny nie piszcie tyle bo nie nadazam czytac! 😉 😁

Tosia wiesz co robimy jak sie nudzimy- lepimy pierogi! 😁 😁

Agatka sto lat dla Amelki 😘

Domi my mamy z fisher pricea rainforest
http://allegro.pl/fisher-price-mata-edukacyjna-rainforest-k4562-hit-i2598426644.html
dla mnie rewelacja 🙂

cos rzeczywiscie jest na rzeczy z tym prawym przyciskiem 😁

co ja jeszcze chciałam napisac... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...