Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Kochane! :*
U nas już lepiej, nawet dziś na spacerku pospał 3 godzinki 🙂 wróciliśmy do domku bez syreny.
W czwartek mamy szczepienie, chyba będę płakać razem z Małym. 😞 Monia, chyba idziemy w ten sam dzień 😁
Nie wiem jak to się stało, ale o 3 w nocy obudziłam się i Jaś spał na pleckach, o 5 był już a brzuchu. Jak on to zrobił nadal nie wiem, ale muszę go podejrzeć, bo ostatnio jak leży na boku to ciągle wchodzi twarzą w poduszkę i chce się przekręcać. Kurcze wystraszył mnie tymi akrobacjami.
Kinia, rodzinka jak z obrazka 🙂 jesteście tacy kochani!
Monkado, trochę zaskoczyła mnie ta lekarka 🙂 Też myślę, że nie podoba jej się coś w Twojej diecie. Trzymam za Was kciuki!!:*
Ilka dlaczego musisz chodzić z Jasiulem na rehabilitację? Przeoczyłam coś 😞
Ania, śmiać mi się chce jak czytam o tej teściowej, bo u mnie z babcią to samo!
Taka krótka opowieść z weekendu 🙂
Byłam z przyjaciółką i Jasiem na spacerze. Nagle wchodzę na babcię. Daję jej do zrozumienia, że będę w domu za półtorej godziny itp, widać że nie mam ochoty na jej towarzystwo na spacerze, bo chcę pogadać z przyjaciółką. Wchodzę do sklepu po wodę. Wychodzę a babcia już 100 metrów z wózkiem za sklepem. Ja wściekła idę i pod nosem już mówię co mi ślina na język przyniesie. Dochodzę, a ta już mu śpiewa. Zjeżdża z krawężnika, wózek jeb, Jasiek oczy jak 5zł i dupa. Wyjmuję Go z wózka, bujam, usypiam, a ta lezie za mna i do mnie: ''nie mogę patrzeć jak Ty go nosisz, opanuj się, wiatr jest, postaw mu budkę to zaśnie w wózku''. Nie kurna nie zaśnie, bo będzie się darł. Idę i już pod nosem sobię rzucam:kur..w dupie mam takie wyjścia zasrane. A ta na środku ulicy popchęnła wózek z calej siły i do mnie, że co ze mnie za matka, ona nie może tego słuchać. Obraziła się i poszła. Przynajmniej mam teraz święty spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dostałam kasę od dziadka na jakieś ubrania (chyba się zlitował jak mnie zobaczył 😁 )
i teraz mam dylemat z kurtką
1. http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269209/827037/KURTKA%20Z%20KOŁNIERZEM%20Z%20BARANKA
2. http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269209/825069/JACKET%20WITH%20FUR%20COLLAR

Pomóżcie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane 🙂

zdjecia wstawię jak tylko je dostane od szwagierki (z Panieńskiego nie mam do dziś 😜 )

Domi ja karmie prawie zawsze na spacerach i nie czaję się z tym w ogóle dzisiaj np na wale wiślanym karmiłam gdzie ludzie chodzili ale co zrobiuć jak dziecko głodne moja za dnia je tak co 1,5-2h a w nocy śpi ostatnio pierwsze spanie 7,5h później co 2-3h

Chrzciny udane Kajcia przeaniołęczek i dzisiaj byłam z nią w na USG bioderek wszyswtko super cały czas grzeczniutka a sama jechałam autem ona sama z tyłu bo mąż dzisiaj poszedł na fuchę 🙂 potem do pracy z nią pojechałam i tam byłam z godzionę i cały czas spała 🤪 mówię Wam dziewczyny chrzcijcie dzieci jak najszybciej bo wypędzajdiabła a przynajmniej z mojej chyba wypędzili 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 ale serio aniołeczek z niej ostatnio się zrobił (pewnie zapeszę ale cóż i tak pochwały się jej należą) oczywiscie w pracy zoribłam w kadrach awanturę jak sta do warszawy ze sokńczyło się na tym że sama dzwoniłąm do siedziby firmy w warszawie zrobiłam rozpierduchę bo poprosiłam o zaświadczenie o zakończonej umowie zlecenia bo nie dostaję kasy z jej tytułu i ze ostatnim miesiącem kiedy otrzymała wynagrodzenie z tej ze umowy był listopad to kur*wa wystawili mi zaświadczenie o umowie któa skończyłą się 3 lata temu zamiast tej któa trwała do lipca a ja do piątku muszę zaświadczenie do MOPSu dostarczyć!!! więc Pani powiedziałą ze już wypisuje i dzisiaj wyśle kureirem 😜

Tośka ale Twoja babcia pierdo.. (sorki ale) ona jest naprawdę nie teges ja to bym mojej zraz powiedziałą ale ja to pyskata jestem...

powiem Wam że strasznie zawiodłam się na mojej mamie tak m i wczoraj wstyd przez nią było w ogóle od ostatyniego czasu zaczeła sięgać do kielszka... i wczoraj na chrzciny przyszła na fali 😞 ona nigdy taka nei była ale naprawde coś się z nią dzieje zamierzam razem z iostra poważnie z nią porozmawiać bo tak być nie moze... wystarczy ze ojciec jest alkoholikiem... wiecie bałam się dać jej małej na ręce 😞 nigdy nie nadawałąm na mamę faktycznie przesżłość ma paskudną w zasadzie aama nas wychowała 4 dzieci i dopiero teraz może sobie "odetchnąć" ale nie w ten sposób!!! Powiem Wam ze łzy miałam w oczach 😞

aaa i zapraszam Waszystkie dzieczyny na mega wyzerę bo po chrzcinach zostało mi tyle ze nie mamgdzie tego chować 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, a może mama ma jakiś problem i nie chce Was zadręczać? Pogadajcie z nią!
Super, że chrzciny takie udane, a mojego ochrzczę na przyszły maj,czerwiec, więc powojuję z jego diabłem trochę 😁
A na wyżerkę to ja się piszę, nawet i w kieszenie pochowam 😁

Ostatnio z nudów zjadam słoiczki Bobovity, kupuję sobię raz dziennie i jem. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia wg mnie ta pierwsza kurtka 🙂

Kasiala kurcze też mi się wydaje że Twoja Mama ma jakiś problem.. co oczywiście nie usprawiedliwia Jej zachowania na chrzcinach. Wyobrażam sobie jak się poczułaś 😞 Najważniejsze że Kajcia spisała się na medal i niech takim aniołeczkiem już zostanie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia mnie sie podoba ta szara 🙂

Kasiala to ja sie już zbieram i bedziemy z Kornelką u Ciebie za 5min 😁
a z Mamą porozmawiaj jak najszybciej zanim nie jest za późno...

Czarnylok dawałam Kornelce sab simplex przez 2tyg ale bez efektów więc wczoraj odstawiłam

a tak apropos czy w kupkach po tych kroplach też Wasze dzieci mają śluz? bo tak coś kojarze że pisałyście a zauważyłam właśnie że tak jest u Kornelki..

dzięki dziewczyny za słowa otuchy 😘 i przydaly sie bo Kornelka wlaśnie jadła przez pół godziny ładnie i nie płakała co jej sie nie zdarzyło od bardzo bardzo bardzo długiego czasu 🙂

ach i pisałam już o tym nie raz ale przypomnę - jestem uzależniona od słodkiego!!! 🤔 a teraz to ani krówki ani biszkopcika ani lodów ani budyniu i mnie nosi jak narkomana chyba zjem łyżeczką cukier... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my po szczepieniu 😉 Amelka nawet bardzo nieplakala tylko przy ukuciu i zaraz spokoj 🙂 dziewczyny gdzie wasze dzieciaczki dostawaly zaszczyk Bo moja w oba uda 😞 dobrze, ze tata byl z nami Bo ja niecierpie igiel i on tez ja mial na rekach a ja glowe odwrocilam i za 5tyg na nastepne szczepienie. Kupilam malej syrop na goraczke i przeciwbolowy... Narazie nie jest zle mala poplakoje troche, ale myslalam ze Bedzie gozej ufff....


Tosia wspolczoje babci moja jest taka sama a powiedz jej cos to zaraz obrazona ;/


Kasia jak bym miala blizej to wpadlabym na wyzerke hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, która z Was dostąpiła zaszczytu miesiączki? 😞
Kurde, ostatni dzień połogu przypadał u mnie na zeszły czwartek, a w piątek już miałam okres. Nie wiem czy śmiać się czy płakać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, a ja nadal nie wiem co mam kupić 😠 przekopię allegro 🙂
Agatka teraz dochodzi do mnie, że chyba naprawdę wszystko wraca do normy, NIESTETY! nie doceniałam tego, że nie muszę się martwić czy nic mi nie przeleci i ciągle zaglądać czy spodnie na tyłku czyste 🙂 nie mówiąc już o tym, że moje miesiączki są meeeeeeeega bolesne i wpieprzam Ketonal 🙂
Na szczęście ta jest bezbolesna 🙂
Aaaaa, i chyba wózek będę sprzedawać. 😠 Nie mam siły na niego, jest dla mnie za ciężki, wnoszenie i znoszenie to ponad moje siły. 😠 Myślimy nad Quinny, bo leciutki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Quinny myślałam, ale już nie w wersji 3w1 tylko samej spacerówce. Bo cały zestaw strasznie drogi 🥴 🥴
A tak za sprzedanie X-Landera miałabym samą spacerówkę...
Klocek mój zajmuje już całą gondolę bez paru centymetrów, więc niebawem mogłabym go wozić w spacerówce na płasko... 🥴
Kurde nie wiem... Denerwuje mnie ten wózek ciężki 😠 Ja jestem sama w domu od 7 do 17 i nie ma kto mi znosić i wnosić. A na dole nie chcę zostawiać, bo z sąsiadami nie żyję w zgodzie 😁

Ula, dzięki! Zapomniałam o Bershce 😁 Tylko z tymi rozmiarami u nich to dużo większy trzeba brać. Kiedyś getry S nie chciały mi się przez uda wcisnąć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Ja o Quinny myślałam, ale już nie w wersji 3w1 tylko samej spacerówce. Bo cały zestaw strasznie drogi 🥴 🥴
A tak za sprzedanie X-Landera miałabym samą spacerówkę...
Klocek mój zajmuje już całą gondolę bez paru centymetrów, więc niebawem mogłabym go wozić w spacerówce na płasko... 🥴
Kurde nie wiem... Denerwuje mnie ten wózek ciężki 😠 Ja jestem sama w domu od 7 do 17 i nie ma kto mi znosić i wnosić. A na dole nie chcę zostawiać, bo z sąsiadami nie żyję w zgodzie 😁

Ula, dzięki! Zapomniałam o Bershce 😁 Tylko z tymi rozmiarami u nich to dużo większy trzeba brać. Kiedyś getry S nie chciały mi się przez uda wcisnąć 🥴

ja tez się juz nie moge doczekac kiedy zamienię na lekki wózek, ja mam super lekka spacerówkę, ale wyglada porządnie i super sie prowadzi mammas& papas. quinny co do czego tez są ciężkie

a z tym rozmiarem to nie było czasami w ciąży 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...